Avrasya Ambalaj İstanbul ile Yeni Nesil Fuarcılık Dünyasına Adım Atın

Ocak 2021

Avrasya Ambalaj İstanbul 2021 Fuarı olarak, katılımcılarımızı,  fiziksel fuarın yanı sıra Tüyap bünyesinde geliştirilen Akıllı Eşleştirme Sistemi ve Business Connect üzerinden yurt içi ve yurt dışından profesyoneller ile buluşturarak etkin bir ticaret platformu olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.
 
Fiziksel fuarın avantajları dijital dünyanın olanakları ile birleşiyor!
 
Tüyap Fuarcılık Grubu olarak, Yeni Nesil Fuarcılık uygulamaları kapsamında geliştirdiğimiz ve yenilediğimiz Akıllı Eşleştirme Sistemi ve MyTüyap mobil uygulamamızın yanı sıra, 2021 yılında Business Connect Programı ile katılımcılarımızı ve ziyaretçilerimizi dijital ortamda buluşturarak 365 gün kesintisiz ticaret fırsatı sağlıyoruz.
 
2021 yılında hibrit olarak gerçekleştireceğimiz Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı’nın katılımcıları, Business Connect Programı ile, fiziksel fuarın yanı sıra, yakın ve uzak hedef ülkelerden fuara gelemeyen profesyonel alıcılarla online platformda yeni iş bağlantıları kurabilecek ve ticaretini kesintisiz devam ettirebilecek.
 
Fuar deneyiminizi dijitalin gücü ile destekleyin: Akıllı Eşleştirme Sistemi
 
Akıllı Eşleştirme Sistemi, katılımcılarımızın fuarda sergileyeceği ürün ve hizmetlerin, online kayıt olan ziyaretçilerimize, hem sistem üzerinden hem de email yoluyla önerilmesidir.
2020 yılı itibari ile Yeni Nesil Fuarcılık kapsamında iyileştirdiğimiz ve yapay zekayı da ekleyerek daha da geliştirdiğimiz, ziyaretçilerine, ilgilendikleri ürün grubuna hizmet eden katılımcılarımız ile yüz yüze veya Business Connect Programı üzerinden toplantı organize etme fırsatı sunuyoruz.  
 
Yüz Yüze İletişimden Daha Fazlası: Business Connect Programı
 
Avrasya Ambalaj İstanbul 2021 Fuarı olarak sunduğumuz dijital çözümler ile fiziksel fuarda yer alan katılımcı firmalarımıza ve ziyaretçilerimize Business Connect Programı üzerinden karşılıklı olarak online veya fuar alanında görüşme imkanı sunuyoruz. Business Connect Programı ile katılımcı ve ziyaretçilerin karşılıklı ilgi alanlarına göre birbirlerine ulaşabildikleri sistem ile toplantı organize edebilecek, dijital kartvizit değişimi yapabilecek, doküman paylaşabilecek, ürün demosu gösterebilecek ve canlı video bağlantısı gerçekleştirebilecekler.
 
Fiziksel fuar ile eş zamanlı olarak sunulan bu program sayesinde katılımcı firmalarımız, potansiyel müşterilerine bir tıkla erişebilecekler. Bu sayede yeni iş bağlantıları kurabilecek ve yeni ortaklıklar başlatabilecekler.
 
Ticaret için önce sağlık: TSE COVID-19 GÜVENLİ HİZMET BELGELİ TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ
 
Yeni dönemde ‘Ticaret için Sağlık’ mottosuyla fuarlarını düzenleyen TÜYAP, fiziksel fuarlara adım atacak katılımcı ve ziyaretçilerin sağlığını korumak amacıyla, Türk Standartları Enstitüsü’nün Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgelendirme Programı şartlarını yerine getirerek TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi almaya hak kazanan ilk ve tek fuarcılık şirketi olmayı başardı. 
 
500 firma yerini şimdiden aldı
 
Türkiye’de ambalaj sektörünün daha fazla ihracat yapması için önemli fırsatlar sunmaya devam eden Avrasya Ambalaj İstanbul 2021 için 500 firma yerini şimdiden onayladı. Yerel ve uluslararası katılımcılarımızı, nitelikli sektör profesyoneller ile hem yüz yüze hem de dijital olarak buluşturacağımız Dünyanın ve bölgesinin en kapsamlı ve etkili fuarlarından Avrasya Ambalaj İstanbul, 2021 yılında 20-23 Ekim’de Tüyap İstanbul’da gerçekleşecek.
 
Sektörün gücü ile 2021’de birlikteyiz
 
Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, REED TÜYAP Fuarcılık ve Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) işbirliğinde, Ambalaj Makinecileri Derneği (AMD), Esnek Ambalaj Sanayicileri Derneği (FASD), Etiket Sanayicileri Derneği (ESD), Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği (KASAD), Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği (MASD), Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği (OMÜD) ve Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği (SEPA) destekleri ile organize ediliyor.

Stantlı katılım için tıklayın, proje ekibimize ulaşın