Avrasya Ambalaj Fuarı ile bir adım önde olun!

Avrasya’nın en büyük ve en kapsamlı ambalaj endüstrisi etkinliği olmaya devam eden Avrasya Ambalaj İstanbul 26. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı, 20 - 23 Ekim 2021 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Ambalaj ürünleri, ambalaj makine ve ekipmanları, tamamlayıcı ambalaj ürünlerinin yanı sıra ambalaj baskı teknolojileri, oluklu mukavva-kağıt-karton ambalaj üretim teknolojileri, içecek ve sıvı gıda teknolojileri, ambalaj tasarım hizmetleri özel alanı, gıda işleme makine ve ekipmanları (çikolata, şekerleme, bisküvi, kuruyemiş ve pastacılık teknolojileri, süt ve süt ürünleri teknolojileri, et ve et ürünleri teknolojileri, soğutma ve lojistik teknolojileri, gıda güvenliği ve hijyen teknolojileri) ile tüm ürün gruplarını kapsayan fuarın katılımcıları; üretimden son tüketiciye ulaşana kadar her adımdaki ihtiyaca yönelik tüm çözümleri uluslararası bir platformda üst düzey karar vericilere sunma şansı yakalayacaklar.

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, 2021 yılında gıda sektörü, matbaa-baskı-kağıt-kırtasiye, içecek sektörü, kişisel bakım ve kozmetik endüstrileri olmak üzere; ambalaj sektöründen ve hizmet verdiği tüm endüstrilerden sektör profesyonelini dört gün boyunca katılımcıları ile buluşturacak.

Fuar, mevcut pazar paylarını artırmak ve Avrasya, Orta Doğu ve Afrika’dan yeni müşteri potansiyeline ulaşmak isteyen katılımcıları için etkin bir ticaret platformu olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Avrasya’nın en kapsamlı ambalaj ve gıda teknolojileri fuarına stantlı katılmak için acele edin! Proje ekibimiz ile hemen iletişime geçin.

KATILIMCI OLMAK İÇİN TIKLAYIN