MİKROPOR MAK. SAN. VE TİC. A.Ş.

Salon : 11 - Stant : 1120E

KAPAT
  • Firma Hakkında

  • Pek çok farklı endüstri için Atmosferik Hava Filtreleri ve Kompresör Hava Sistemleri üreten, geniş ürün yapısı ile bütünleşik çözümler sunan Mikropor aynı zamanda inovatif ürünleri ile sektörün geleceğini belirlemektedir. Mikropor, TİM ve İSO tarafından hazırlanan Türkiye’nin en büyük ihracatçıları ve şirketleri listelerindeki yerini 2004 yılında almış ve bu listelerdeki yerini her yıl yükseltmeyi başarmıştır. Dünyanın lider hava filtresi üreticisi olan Mikropor, sadece hava filtreleri üretmez. Mikropor dünyayı daha güvenilir bir yer haline getiren teknolojiyi üretir. Yarına bugünden ulaşmak ve iş ortaklarına değer katmak için çalışır. Yarını üretme felsefesi, Mikropor’un üretim tesislerinden insan kaynakları stratejisine, teslimat sisteminden doğa ile özdeş üretim esaslarına kadar şirketi oluşturan her noktaya işlemiş ve temel şirket politikasına dönüşmüştür.
  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 

PSA Azot Jeneratörü

Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) tipi Azot Jeneratörleri

Ürün Açıklaması

Basınç Salınımlı Adsorpsiyon (PSA) tipi Azot Jeneratörleri, Karbon Moleküler Elek (CMS) kullanarak, Azot gazının oksijenden ayrıştırılması ve zenginleştirilmesi için kullanılır. Karbon Moleküler Elek (CMS), belli bir basınç altında oksijen ve su buharı moleküllerini tutarken azot gazının geçişine izin verir. Azot Jeneratörü iki adsorplayıcı tanktan oluşmaktadır. Azot Jeneratörü, adsorplayıcı olarak Karbon Moleküler Elek (CMS) içeren 2 adet tank, vana grubu, hava filtreleri, basınç regülatörü ve depolayıcı ve dengeleyici tanktan oluşmaktadır. Kurutucudan geçirilmiş ve filtre edilmiş hava adsorpsiyon tanklarından birine gönderilir. Tankta bulunan CMS (Karbon Moleküler Elek), oksijen ve su buharı moleküllerini gözeneklerinde tutar böylece Azot gazı üretir. Azot gazı müşteri ihtiyacına göre %95-%99,999 arasında saflıklarda üretilebilmektedir. Üretilen azot gazı tankın üst kısmından depolama tankına gönderilir. Azot, besleme hava basıncından daha düşük bir basınçta üretilir.


Dosyalar

Basınçlı Hava Kurutucu

MKP Premium Serisi

Ürün Açıklaması

Oldukça etkili soğutmalı tip hava kurutucuları olan 3 fazlı tüm MKP serisi Mikropor marka hava kurutucularında, enerji tasarrufu özelliğinin yanı sıra çeşitli alarm sinyalleri de, sahip olduğu gelişmiş ESD kontrolörü sayesinde standart olarak yer almaktadır. Yüksek mühendislik ürünü olan gelişmiş ESD kontrolörüne sahip Mikropor kurutucular enerji tüketimini azaltır.


Dosyalar

Yağ Buharı Ayırıcıları

Buhar Eliminatörlü Serisi Basınçlı Hava Filtreleri

Ürün Açıklaması

Yağ Buharı Ayırıcıları: Piston ve vidalı kompresörlerden yağ buharını etkin bir şekilde ayrıştırması için tasarlanmıştır. Kompresörün yağ separatörü bozulsa dahi sistemi her koşulda yağ buharından korur.


Dosyalar