BURKERT - CONTROMATİC AKIŞKAN KONTROL SİST TİC. A.Ş.

Salon : 11 - Stant : 1122C

KAPAT
 •  
 • Salon : 11 - Stant : 1122C

 • 1203/8 Sokak No:2/E Yenişehir
 • İZMİR / TÜRKİYE
 •  
 • +90 232 459 5395
 • www.burkert.com.tr/tr/
 • Firma Hakkında

 • “Burkert-Contromatic Akışkan Kontrol Sistemleri Ticaret A.Ş.” Almanya merkezli, \\\"BURKERT FLUID CONTROL SYSTEMS\\\" firmasının Türkiye ofisidir. Firmamızın faaliyetleri 1989 yılında başlamış olup, Türkiye şubemiz 2004 yılından itibaren %100 yabancı sermaye ile faaliyetlerine devam etmektedir. Almanya merkezli firmamımızın, Almanya ve Fransa’da üretim tesisleri bulunmaktadır. Türkiye ofisleri dahil olmak üzere, 35 ülkedeki satış ofisleriyle akışkan ölçme ve kontrol sistemleri konusunda çalışma ortaklarına ürün tedariği ve endüstriyel çözümler/hizmet sunmaktadır. Ürün portföyümüzde bulunan solenoid, pnömatik aktüatörlü ve elektrik motorlu valfler; akış, iletkenlik, pH/ORP , klor ve seviye sensörleriyle gıda, tekstil, ilaç, kimya, boya, ve metal endüstrisi gibi birçok alandaki çalışma ortaklarımıza yardımcı olmaktayız.
 • Sosyal Medya

 • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 
image

Diyafram Vana

Diyafram Vana

Valfler

Ürün Açıklaması

Dıştan pilotlu diyafram vana olan Tip 2103, pnömatik işletimli pistonlu bir aktüatör, diyafram ve paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş 2-yollu bir vana gövdesinden oluşur. Paslanmaz çelik malzeme ile kaplanmış yüksek kalitedeki aktüatör, hijyenik ve agresif ortamlarda kullanım için tasarlanmıştır. Optimize edilmiş akış ve ölü bölge oluşturmayacak şekilde tasarlanmış valf gövdesi ise yüksek debi miktarlarında akışı mümkün kılar ve bir çok proseste kullanılabilir. Valfimizin tasarımı; elektrikli veya optik konum geri bildirimi, pnömatik kontrol sistemleri, elektronik haberleşme protokolleri ve ex-proof konum geri bildirimi gibi otomasyon modülleri ile uyum içinde çalışmasını sağlar. Tam entegre sistem kompakt ve kolay kullanım sağlayan bir tasarıma, entegre pnömatik hatlara, IP65/67/NEMA4X koruma sınıfına ve üstün kimyasal dirence sahiptir.


Dosyalar

image

Flowave Akış Ölçer

Flowave Akış Ölçer

Akış Ölçer

Ürün Açıklaması

Tip 8098 akış ölçer, ölçüm prensibi olarak SAW (Surface Acoustic Waves - Yüzey dalgaları) teknolojisini kullanır ve öncelikli olarak, hijyenik koşulların zorunlu olduğu uygulamalar için tasarlanmıştır. Bu ise paslanmaz çelik malzeme kullanımı, içerisinde ölçüm maddesine temas eden herhangi bir parça bulunmayan bir ölçüm borusu kullanımı ve hijyenik dış tasarım ile (vada benzeri herhangi bir montaj elemanı olmadan) sağlanmıştır. Ürünümüzün öncelikli kullanım alanı ise hijyenik uygulamalar ve su benzeri sıvıların debi ölçüm ve takibidir. FLOWave debisi ölçülecek sıvının iletkenliğinden tamamen bağımsız bir ölçüm prensibine dayanır. Bu nedenle düşük iletken veya iletken olmayan suyun debi ölçümü örnek bir uygulama olarak gösterilebilir. FLOWave uygulama esnekliği, temizlenebilirliği (örneğin CIP ve SIP gibi), kompakt boyutları, hafif olması, kolay kurulum-kullanımı ve birçok farklı standarda uygunluğu gibi özellikler sunmaktadır.


Dosyalar

image

Elektromotorlu Valf

Elektromotorlu Valf

Kontrol Valfi

Ürün Açıklaması

Bürkert‘in Tip 3360/3361 eletromotorlu valfleri performansları , güvenilirlikleri ve uygun maliyetleri ile proses kontrol valflerine yeni standartlar getirmektedir. Bu ürünlerimizin potensiyel uygulama alanları arasında, vana aktivasyonu için basınçlı hava gerektirmeyen uygulamalar, kontrol doğruluğu ve proses dengesinin özellikle talep edildiği uygulamalar yer almaktadır.


Dosyalar