UZERMAK GIDA ENDÜSTRİ MAK.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Salon : 11 - Stant : 1114A

KAPAT
  • Firma Hakkında

  • Firmamız, 1998 yılında, sektörde 40 yıllık geçmişi olan Fettah Eroğlu öncülüğünde kurulmuştur. Kuruluşumuzdan bu zamana kadar başta süt endüstrisi olmak üzere; meyve suyu, reçel, bal, dondurma gibi sektörlere, makine ve ekipman üreterek hizmet vermektedir. Kuruluş günlerinden bu yana, her geçen gün teknolojik yatırımlarına bir yenisini ekleyerek, yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Firmamız 10000m² kapalı alan içerisinde üretimini sürdürmektedir. Günümüz teknolojisine uygun olarak ve üstün kalitede; Düşey film evaporatörler, Süt pişirme kazanları, Proses peynir makineleri, Haşlama, yoğurma ve gramajlama makinesi, Gramajlama makineleri, Proses tankları, Teleme süzme tanburları, Kesintisiz sistem kaşar peyniri işleme hattı, Eritme peynir makineleri, Plakalı pastorizatörler ve eşanjörler, Süt ısıtma soğutma sistemleri, Süt stok, nakil, ısıtma, soğutma işlem tankları , 5.000lt/h – 40.000lt/h kapasiteli santrifüj ve özel tasarım pompalar ile gıda işleme ekipmanları üretilmektedir. Türkiye’nin önde gelen süt ve gıda sektöründeki tüm firmalarına, makine ve ekipman imalatı, montaj hizmeti, anahtar teslim fabrika kurulumu ve satış sonrası servis hizmetlerini, üstün kalite anlayışı ile sunmaktadır.
  • Sosyal Medya

  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 
image

Buharlı Haşlama Makinesi CS-450

Buharlı Haşlama Makinesi CS-450

Buharlı Haşlama Makinesi CS-450

Ürün Açıklaması

AISI 304 - 316 kalite paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. Gıdaya uygun teflon ve benzeri plastik malzemeler kullanılmıştır. Ürün sıcaklığı, özel üretim sıcaklık proplar ile hassas olarak PLC ekrandan takip edilebilmektedir. İç, dış kısımları ve helezonları kumlamalıdır. Gövde etrafında Rollbond - Dimple Plate cidarına buhar, sıcak ve soğuk su verilebilmektedir. Helezonların dönüş hızı, haşlama sıcaklığı, buharın sabit ve darbeli beslemesi PLC control cihazından ayarlanır.


Dosyalar

image

Krem Peynir Makinesi CM-800

Krem Peynir Makinesi CM-800

Krem Peynir Makinesi CM-800

Ürün Açıklaması

Dağıtma ve Homojenleştirme Vakum Altında Pişirme Koku Alma (Vakum) Emülsiyon Yapma Boyut Küçültme Karıştırma Soğutma Isıtma


Dosyalar

image

Teleme Hazırlama Tankı

Teleme Hazırlama Tankı

Teleme Hazırlama Tankı

Ürün Açıklaması

Sütün ısıtılma, mayanın süte homojen bir şekilde karıştırılmasını, pıhtının oluşmasını, pıhtının düzgün bir şekilde kesilmesini ve pıhtının olgunlaştırılarak teleme haline gelmesini PLC kontrollü olarak otomasyon sistemi ile sağlar. 304 kalite paslanmaz çelik sacdan imal edilir. Çalışma kapasitesi isteğe göre: 4-6-8-10-16-20 ton olabilir. Buhar basıncı 2,5-3,5 bar\'dır. Hava basıncı 6-8 bar\'dır.


Dosyalar