RAMAZANOĞULLARI GIDA İLAÇ İMALAT VE TİC. LTD. ŞTİ.

Salon : 11 - Stant : 1118A

KAPAT
  •  
  • Salon : 11 - Stant : 1118A

  • ÜNALAN MAH. İSMETPAŞA CAD. POLAT İŞ MERKEZİ NO:3 KAT:4
  • İSTANBUL / TÜRKİYE
  •  
  • +90 216 470 8374
  • www.renasmakina.com
  • Firma Hakkında

  • Firmamız 1996 yılında kurulmuş olup, Gıda, Oto Yedek Parça ve Makina Alanlarında çalışmaktadır. Firmamız 9 yıl önce, eski makinaları revize ederek başladığı bu yolculuğu daha sonra, ithalat ve sonrasında da üretim ile devam ettirmektedir. Şu anki şartlarda küçük makineleri ithal edip, 250 çeşit makinayı ise kendi tesislerinde üretmektedir. Renas Makine olarak, sıvı dolum makinaları, etiketleme makinaları, endüstriyel dolum hatları, fabrika tesis kurulumu, sıvı ve toz karıştırma kazanları, kapak kapatma makinaları, poşet yapıştırma makinaları, tüp krem dolum ve kapatma makinaları alanında üretim yapmaktadır.
  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 
image

Yarı Otomatik Sıvı Dolum Makinası

Yarı Otomatik Sıvı Dolum Makinası

RYD-S1000 Tek Nozullu Sıvı Dolum Makinası (Yarıotomatik)

Ürün Açıklaması

RYD-S1000 Yarı Otomatik Sıvı Dolum Makinası; akışkan halde bulunan sıvıların, istenilen kaplar içerisine belirlenen ölçeklerde doldurulması amacıyla üretilen makine çeşididir.RYD-S1000 100ml - ile 1000 ml arasındaki tüm düşük ve orta viskositedeki ürünleri doldurabilir. Renas yarı otomatik sıvı dolum makinaları ile dolumu yapılacak olan sıvının ne kadar doldurulması gerektiği konusunda miligram bazında ayarlama yapılabilmektedir. Yarı otomatik sıvı dolum makina çeşitleri ile cam şişe, plastik şişe, bidon, kutu, varil ve benzeri kapların içerisine istenilen sıvı ürün doldurulabilmektedir. Renas yarı otomatik sıvı dolum makina modelleri gıda, kozmetik, deterjan, kimya, ilaç ve benzeri çok çeşitli iş sektörlerinde rahatça kullanılabilmektedir. Yarı otomatik sıvı dolum makinaları ile meyve suyu, su, şalgam, şampuan, sıvı sabun, tiner, sıvı boya ve benzeri oldukça geniş yelpazede ürünün sıvı dolum işlemleri yapılabilmektedir. Renas yarı otomatik sıvı dolum makinalarının ürüne temas eden ve etmeyen tüm bölgeleri paslanmaz maddelerden üretilmektedir. Böylelikle sıvı ürün dolum işlemlerinde istenilen hijyen sağlanmış olur. Ayrıca Renas yarı otomatik sıvı dolum makinalarının ürüne temas eden yüzeyleri hiçbir özel anahtar ihtiyacı olmadan, kolayca sökülerek istenildiği zaman temizlenebilmektedir. Yarı otomatik sıvı dolum makinalarında bulunan hassas dozajlama kolu sayesinde tek bir makina ile farklı miligramlarda dolum işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Yarı otomatik sıvı dolum makinalarının üzerinde acil durum butonu yer almaktadır ve olası bir aksilikte makina güvenli bir konuma getirilebilmektedir.


Dosyalar
Ürün Videosu

image

Yarı Otomatik Etiketleme Makinası

Yarı Otomatik Etiketleme Makinası

Mt-75sp Yarı Otomatik Tarih Kodlamalı Etiketleme Makinası

Ürün Açıklaması

Mt-75sp Yarı Otomatik Tarih Kodlamalı Etiketleme Makinası, belirli ölçülerdeki etiketleri silindirik ve yuvarlak yapıdaki cam şişe, pet şişe, kavanoz, teneke ve benzeri cisimlerin üzerine etiket yapıştırmak için üretilen makinadır. Renas etiketleme makina modelleri etiketlemeye başlama noktası hataları, kaydırma, yamuk yapıştırma ve benzeri problemleri kesinlikle yapmamaktadır. Etiketleme makina çeşitleri içerisinde silindirik, köşeli ve düz etiketleme makina modelleri de bulunmaktadır. Tarih kodlama özelliği olan etiketleme makinaları ile etiket üzerinde istenilen bir bölüme 3 satır ve 36 karakter halinde son kullanma tarihi, parti numarası, ağırlık ve benzeri bilgilerde kodlanabilmektedir. Renas etiketleme makinaları ile ortalama olarak dakikada 40 adet etiketleme yapılabilmektedir. Renas etiketleme makinalarında bulunan akıllı tanıtma özelliğine sahip fiber optik sensör ile etiketinize durma noktasını kolaylıkla tanıtabilir ve hatasız olarak çalışabilirsiniz. Şişe, kavanoz, teneke ve benzeri cisimleri kolaylıkla etiketlemenize yardımcı olacak ve işlerinizi hızlandıracak olan etiketleme makina modellerinin fiyatları ve özelliklerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.


Dosyalar
Ürün Videosu

image

Kapak Kapatma Makinası

Kapak Kapatma Makinası

RYK-100 Yarı Otomatik Kapak Kapatma Makinası

Ürün Açıklaması

Vidalı Kapak Kapatma Makinası; farklı genişlikte ve boyutlardaki şişelerin vidalı kapaklarını kapatmak için üretilmekte olan makine çeşididir. Renas vidalı kapak kapatma makina çeşitleri orta ve küçük ölçekli işletmeler için oldukça kullanışlı bir makina modelidir. Vidalı kapak kapatma makina modelleri ile krem kapakları, ilaç kapakları, esans kapakları ve benzeri birçok farklı ürünün vidalı kapakları kolay ve hızlı bir şekilde kapatılabilmektedir. Vidalı kapak kapatma makinaları her kapak için ayrı bir kalıba ihityuaç duymadan, çalışılacak kapak ve şişe türüne göre kolayca ayarlanabilmektedir. Renas kapak kapatma makinaları çalışılacak şişe ve kapak yapısına göre sıkma zamanı ayarlanabilir yapıdadır. Oldukça portatif yapıda olan vidalı kapak kapatma makina modelleri işletmelerde istenilen alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Renas vidalı kapak kapatma makinaları düşük enerji tüketimine sahiptir. Vidalı kapak kapatma işlemlerinizi kolaylaştıracak ve hızlandıracak olan vidalı kapak kapatma makinalarının özeliklerini ve fiyatlarını sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.


Dosyalar
Ürün Videosu

Ürün Videosu
Ürün Videosu
Ürün Videosu