YATAY BİLGİSAYAR DESTEKLİ TAS. VE MÜH. HİZM. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Salon : 4 - Stant : 406C

KAPAT
  • Firma Hakkında

  • Yatay Bilgisayar ; 1991 yılında kurulmuş, 20 yıldan uzun bir süredir sektörde faaliyet göstermekte olan, sunduğu hizmetlerle müşterilerine katma değer sunan, sektöründe tanınmış ve öncü bir kuruluştur. Esas faaliyet konusu olan Dijital baskı alanında ürün satışı, tüketim malzemeleri satışı ve ilgili ürünlerin teknik destek hizmetlerini sunmakla birlikte, Toplamda çözüm anlayışıyla müşterilerine danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Kuruluşumuz, Dijital baskı teknolojileri alanındaki yenilik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve sahip olduğu bilgi, birikim, tecrübe ve başarıyı müşterilerine kolay, hızlı ve akıcı çözümlerlerle hizmet sunmaktadır. Kurumumuz, yüksek hizmet standardı ve kalite anlayışıyla kısa sürede sektörün lider kuruluşu olmayı başarmış ve müşterileri için bir çözüm ortağı olmanın ötesinde bir başarı ortağı olma onuruna erişmiştir.
  • Sosyal Medya

  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 

HP SCİTEX YAZICILAR

SCİTEX YAZICILAR

Ürün Açıklaması

Tam otomatik, hızlı, yüksek kaliteli tabela ve teşhir birimi uygulamaları HP Scitex Esnek Baskı Malzemesi Yükleme Takımı, HP Scitex 17000 Oluklu Baskı Makinesi için otomatik bir baskı malzemesi işleme seçeneğidir. Bu seçenek, üretim kapasitenizi artırmanın yanı sıra iç ve dış mekan tabela ve teşhir birimlerini daha yüksek baskı kalitesinde ve daha hızlı üretmenizi sağlar ve maliyetleri düşürür. HP Scitex Esnek Baskı Makinesi Yükleme Takımı sayesinde aynı yüksek üretkenlikteki baskı makinesini kullanarak hem esnek hem de sert kağıt bazlı malzemelere baskı alabilirsiniz.


Dosyalar

ESKO

KONGSBERG

Ürün Açıklaması

Yeni Kongsberg C kesim makinesi, günümüzün ve yarının hızlı ve geniş matbaalarına ayak uyduracak şekilde tasarlanmıştır.


Dosyalar