YAZICI MAKİNA KAPLAMA VE GIDA SAN TİC LTD ŞTİ

Salon : 12 - Stant : 1209B

KAPAT
  • Firma Hakkında

  • YAZICI MAKINA, Sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, yüksek kapasiteli Overlap Sistem SHRINK AMBALAJ MAKINALARI, Tam ve Yarı Otomatik SHRINK AMBALAJ MAKINALARI, Pinomatik L kesme, Mobilya, Akü paketleme, karton ve pizza kutusu paketleme, araba camı, panel radyatör, aerosol, tetra pack, strafor, bakliyat ve bu gibi sektörlerde 1982 yılından bu yana Avrupa ve dünya konjektöründe yer alıp kaliteli ve yüksek kapasiteli makine imalatını 50 kişiden oluşan tasarım, AR-GE, imalat, satış ve pazarlamadaki tecrübeli ve deneyimli kadrosu ile 80 farklı çeşit Shrink Ambalaj makinası üreten ve sistem tasarımı cihaz – teknoloji seçimi konularında, entegre sistem projeleri sunan bir “Çözüm Evi” olarak faaliyet göstermektedir. YAZICI MAKINA sürekli gelişen teknoloji doğrultusunda, yurt içi ve yurt dışında yeni gereksinimlere göre ambalajlama ile ilgili en son yenilikleri, imalatına katmaya devam etmektedir. Shrink ambalaj makinaları imalatı konusunda son yıllarda yaptığımız hamlelerle en son teknoloji ve gelişmeleri makine imalat sistemlerinde uygulayarak, günümüz rekabet koşullarını ve tüketici isteklerinin gerektirdiği zor ve değişik paketleme uygulamalarına çözüm getirerek yüksek kapasitelere ulaşıp, ürünü en güzel ve sağlam bir şekilde ambalajlamayı ilke edinmiştir. Firma politikası, müşterilerine sadece makina satmak değil, bunun yerine projenin her aşamasında kaliteli üretim ve kaliteli hizmet vermektir. Sektörün lideri olmayı başararak geliştirdiğimiz yeni teknolojik makinalar ile yabancı üreticiye bağımlılığı en aza indirmeyi hedefleyerek, shrink ambalaj makine imalatını yapmaktadır.
  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 
image

SYP 3575

SYP 3575

OVERLAP SİSTEM TAM OTOMATİK SHRINK AMBALAJ MAKİNASI

Ürün Açıklaması

PLC kontrol sistemli, LCD dokunmatik ekranlı 6 servo motorlu 8 ayrı programlı Overlap Sistem Tam Otomatik Shrink Ambalaj Makinası. Makinanın besleme ünitesinde 6 kanallı şişe dağıtma ünitesi mevcuttur. Hız kontrollü besleme konveyöründen yatay ve dikey gelen ürünler istenen adetlerde gruplandırılır. Otomatik olarak gelen gruplanan ürünler, taşıyıcı bantlar yardımı ile otomatik beslenen (PE) polietilen folyolara sarılır ve son teknoloji sarma (Overlap) sistemi ile işlem gerçekleşir. Polietilen folyolara sarılan ürünler hız kontrollü konveyör ile Shrink tüneline beslenerek shrinklenir.


Dosyalar
Ürün Videosu

image

YY 5045

YY 5045

KARTONLU 5 KG 4\'LÜ YAĞ PAKETLEME SHRINK AMBALAJ MAKİNASI

Ürün Açıklaması

Galon tipi ve teneke kartonlu 2\'li veya 4\'lü paketleme shrink ambalaj makinası.


Dosyalar
Ürün Videosu

image

4580 AP 2006

4580 AP 2006

TAM OTOMATİK SHRİNK AMBALAJ MAKİNASI

Ürün Açıklaması

PLC kontrol sistemli, LCD dokunmatik ekranlı Tam Otomatik Shrink Ambalaj Makinesidir. Hız kontrollü besleme konveyöründen yatay ve dikey gelen ürünleri paketler. Paketlenecek ürünler taş­ıyıcı bantlar yardımı ile otomatik beslenen (PE) Polietilen folyolara sarılır ve termostat kontrollü, son teknoloji jilet sistem çene ile kesme ve yapış­tırma i­şlemi gerçekleş­tirilir. Polietilen folyolarla yapı­ştırılan ürünler hız kontrollü konveyör ile shrink tüneline beslenerek shrinklenir. 1000 mm. boyunda çıkış­ konveyörü üzerine gelen ürünler soğutucu fanlar ile ­şoklanarak shrink iş­lemi gerçekleş­ir ve sağlam bir ambalaj elde edilmiş­ olur.


Dosyalar
Ürün Videosu

Ürün Videosu
Ürün Videosu
Ürün Videosu