CENSA MEKATRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Salon : 1 - Stant : 112

KAPAT
  • Firma Hakkında

  • Censa Mekatronik San.Tic.Ltd..Şti ileri düzey yenilikçi düşünce ve çözüm odaklı yapıdadır. İmal ettiği ürünlerde öncelikle milli sermayeyi koruma amaçlıdır. Üretici firmaların rekabet gücünü ve kalitesini arttırmak için gereken özveri ve fedakarlığı yapmayı ilke edinen Censa Mekatronik, bütün tasarımlarını bu doğrultuda hazırlayıp diğer üreticilerin ve imalatçıların kullanımına sunmaktadır. Hiç şüphesiz bu düşünce yapısıyla TÜRKİYE\\\' Yİ daha teknolojik üretici ülke konumuna getirecek yapı taşlarından biri olmak bize gurur ve çalışma azmi vermektedir.
  • Sosyal Medya

  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 

CMD-2000

DİLİMLEME MAKİNASI

Ürün Açıklaması

CMD-2000 Hidrolik silindirler yardımıyla 2000 kg ağırlığa kadar yükleme bölümüne kaldırdığı 1500 mm çapında ve 2000 mm genişliğinde ki kağıt, nonwoven, Opp, Po vb. malzemeyi loadcel\' den almış olduğu bilgiye göre pnomatik firen yardımıyla gergi kontrolü yaparak işlem bölgesine doğru gönderir. Sarım işlemin de kullanılan kauçuk kaplı merdaneye yardımcı olarak arada tramlı merdane kullanılmıştır. Bu işlem malzemenin makine içerisinde daha rahat ilerlemesini sağlar. Rahat bir şekilde ilerlemesi sağlanan malzeme, özelliğine göre daire bıçak veya jilet sistemi yardımıyla kesilerek çevresel tahrik mantığı ile çalışan sarım ünitesin de yaklaşık 200 m/dk. hızda sarılarak işlenmiş olur. Malzeme sarım işlemi bitince makine gövdesine bağlanmış olan vinç yardımı ile bir sonraki işlem alanına sevk edilmek üzere makinadan indirilir.


Dosyalar

CMK

Kenar Kontrol ( takip ) sistemi

Ürün Açıklaması

infrared yada ultrasonik sensör den aldığı 0-10 volt analog bilgiyi mekanik harekete çeviren bir yardımcı ekipmandır. Sistem iki sensörün arasında bulunan malzemenin ( kağıt kumaş opp po nonwoven vb.) konumunu her zaman merkezde tutmak için tasarlanmış ve step motor ile hareket kabiliyeti sağlanmış bir elektromekanik yapıdır. Ancak bazı durumlarda malzemenin merdaneler üzerinde sağa ve sola kaydırılması için de kullanılır. Bu ekipmanlar, kullanım alanı geniş olduğundan çok değişken en, boy ve yüksekliğe sahiptir. işlediğiniz malzemenin nerede olduğunu bilmek veya iki farklı malzemeyi bir hat üzerinde birbirine eşitleyerek çalışmak istiyorsanız, sisteminize uygun bir kenar kontrol kullanmanız gerekmektedir. Biz CENSA MEKATRONİK ailesi olarak bu konuda sizlere çözüm üretmek için varız ve her zaman işiniz için sizden bir adım önde olmaya çalışacağız


Dosyalar