ULMA AMBALAJ MAKİNE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Salon : 12 - Stant : 1202

KAPAT
  •  
  • Salon : 12 - Stant : 1202

  • F. S. Mehmet Mah. Poligon Cad. No:8C Daire:53 Buyaka2 Sitesi 3.Kule Kat:8 34771
  • İSTANBUL / TÜRKİYE
  •  
  • +90 216 504 2637
  • www.ulmapackaging.com
  • Firma Hakkında

  • ULMA Ambalaj Makine / ULMA Packaging 1961 yılından bu yana, üstün teknoloji paketleme makine ve sistemlerinin tasarımı ve üretimi konusunda dünya çapında bir referans konumundayız. Bunu başarmak için, en gelişmiş tasarım ve üretim tekniklerini kullanmaktayız. 2015 yılı itibariyle %100 ULMA Packaging S.Coop. İspanya sermayesi ile İstanbul’da kurulmuş ULMA Ambalaj Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak Türkiye çapında paketleme makine ve sistemlerimizin satış, servis ve yedek parça temin hizmetlerimize başlamış bulunmaktayız. İspanyada ürettiğimiz ürünlerimiz: Flow Pack: Yüksek hızda paketleme yapabilen makineler ve taze ürünlere yönelik Modifiye Atmosfer Paketleme makineleri dahil olmak üzere geniş ürün yelpazesine sahibiz. Thermoform: Makinelerimiz ileri seviyede güvenilirlik, son teknoloji ve yüksek verim özelliklerine sahiptir. Gıda güvenliğinin son derece önemli olduğu sektörler için özel olarak tasarlanmış, temizlenebilen ve yıkanabilen hijyenik makinelerden oluşan tam seri paketleme makineleri üretiyoruz. Hazır Tabak Kapatma: Tabak kapatma makinelerimiz yüksek kapasite, üstün yapıştırma kalitesi ve kolay temizlenme özellikleri ile bilinmektedir. Yarı otomatik makineler, yüksek çıktı kapasiteli, çift hatlı tabak kapatma makineleri ile piyasanın en geniş çeşitlilikteki makinelerine sahibiz. Dikey Paketleme: Dikey paketleme makinelerimiz tüm dünyada dayanıklık, kolay kullanım ve farklı üreticilerin çok kefeli terazi sistemleri ile entegre edilebilen kapasite özellikleriyle tanınmaktadır. Shrink: Shrink film ile yüksek esneklik, farklı ürünlerin bir araya getirilmesini sağlayan, ayrıca koruma ve zengin sunum imkanı veren otomatik makineler. Tam Otomatik Paketleme Hatları: Otomasyon projelerinin amacı tam otomatik paketleme hatlarının tanımlanması, tasarlanması, üretilmesi ve uygulanmasıdır. Kendi “robotik” sistemlerini üreten ULMA Packaging olarak hat öncesi ve hat sonrası çözümlerimiz mevcuttur.
  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 
image

Flow Pack Paketleme Makineleri

Flow Pack Paketleme Makineleri

Flowpack

Ürün Açıklaması

Yüksek hızda paketleme yapabilen makineler ve taze ürünlere yönelik Modifiye Atmosfer Paketleme makineleri dahil olmak üzere geniş ürün yelpazesine sahibiz.


Dosyalar

image

Thermoform Paketleme Makineleri

Thermoform Paketleme Makineleri

Thermoform

Ürün Açıklaması

Makinelerimiz ileri seviyede güvenilirlik, son teknoloji ve yüksek verim özelliklerine sahiptir. Gıda güvenliğinin son derece önemli olduğu sektörler için özel olarak tasarlanmış, temizlenebilen ve yıkanabilen hijyenik makinelerden oluşan tam seri paketleme makineleri üretiyoruz.


Dosyalar

image

Hazır Tabak Kapama Paketleme Makineleri

Hazır Tabak Kapama Paketleme Makineleri

Hazır Tabak Kapama

Ürün Açıklaması

Tabak kapatma makinelerimiz yüksek kapasite, üstün yapıştırma kalitesi ve kolay temizlenme özellikleri ile bilinmektedir. Yarı otomatik makineler, yüksek çıktı kapasiteli, çift hatlı tabak kapatma makineleri ile piyasanın en geniş çeşitlilikteki makinelerine sahibiz.


Dosyalar