HUNAN PROVINCE AND NEW MATERIAL CO., LTD

Salon : 4 - Stant : 405A

KAPAT
  • Firma Hakkında

  • HXR (hexiangrun.com), dünya çapında 4.800\\\'den fazla şirketin farklı ihtiyaçlarına hizmet etmek için profesyonel yapışkan çözümler sunmaktadır. Yapışkan bantlar, yapışkan tabanlı teknoloji ve yenilikçilikte küresel liderlerden biri olan HXR, çift taraflı EVA / PE köpük bant, etiketler, HBA güçlü bant, yapışkan, koruyucu film ve diğer özel-taraflı bant profesyonel bir üreticisidir ürünler elektronik, otomobil, ev aletleri, inşaat ve diğer sanayilerde yaygın olarak kullanılmaktadır. HXR, ürünlerinizin daha hafif, daha dayanıklı, estetik açıdan daha hoş ve daha ucuz olmasını sağlayan çekirdek yapışkan teknolojisine sahiptir. HXR, dürüstlük, önce kalite, müşteri üstün ilkesi konusunda ısrarcıdır, HXR\\\'nin görevi tüm piyasada saygın bir tedarikçi olmaktır.
  • Sosyal Medya

  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 

çift taraflı yapışkan köpük bant

yapışkan bant

Ürün Açıklaması

Özellik: 1.Modern kalınlık, iyi yumuşaklık, farklı kullanım alanı için uygundur. 2.İyi esneklik, çalkalandığında bileşenlerin hareket etmesini önler. 3.Gal tutma gücü, kaba karmaşık yüzeye iyi yapışır. 4. Sıcaklığa ve çözücüye karşı iyi direnç, ROHS çevre standardına uygundur. 5. yüzey boşaltma malzemesi: Kırmızı / Yeşil ayırma filmi 6. destek malzemesi: PE köpük 7 Yapışkan: eğik yapışkanlı yapıştırıcı Uygulama: Cam perde duvarı ve ses yalıtımlı duvar gibi cam kombinasyonlarında iç yapının sabitlenmesinde özellikle araç süslemelerini yapıştırmak için ve ses kutusunun içindeki ses kaynağının kombinasyon yönünü belirlemek için özel olarak uygundur.


Dosyalar

şeffaf akrilik VHB bant

yapışkan bant

Ürün Açıklaması

Özellik: 1. Yüksek yapışma ve tutma gücü sağlamak için akrilik basınca duyarlı yapışkan 2. Güçlü çatlama direnci, yüksek sıcaklığa dayanıklı 3. Mükemmel ısı yalıtımı, esneklik, yumuşaklık, su direnci Uygulama: Kaliteli çift taraflı yapışkan köpük bant iyi izolasyon ve tamponlama, mobilya, inşaat ve decoration.and esnek birleşimi için genellikle kullanılır, sadece pürüzlü ve pürüzlü yüzey kullanılır, yapışkan tabela, ayna, harita vb Ayrıca korumak için de geçerlidir. cam tahtasına takın ve elektirici gürültü ve titreşim azaltma fonksiyonu için elektrikli aksesuarlar paketleyin.


Dosyalar

kaymayı önleyici bant

yapışkan bant

Ürün Açıklaması

Özellik: 1. Yüksek Çekiş Yüzeyi. 2.Dürebilir Mineral Aşındırıcı Kum. 3. Suya dayanıklı yapı. 4.Gövde ve Dış Mekan. Uygulama: Kaykay, basamak ve yürüyüş yollarında iç mekanlarda ve açık havada yaygın olarak kullanılır , hastaneler, genel balkon, çalışma alanları, sanayi ekipmanları, kamyonlar, korunma kayma kazaları vs.


Dosyalar