PERGE KAĞITÇILIK MAKİNA PLAS. TEKS. İTH. İHR. AMB. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Salon : 1 - Stant : 122

KAPAT
  • Firma Hakkında

  • PERGE KAĞITCILIK gerek hammadde temin ederkenki hassasiyeti, gerek ise kendi bütcesinden sağlamiş olduğu kaynaklar ile Yenilenebilir Enerji Kaynaklarını desteklemektedir. Rüzgar , güneş, jeotermal,hidrolik gibi Yenilenebilir Enerji kaynakları geliştikce ormanlarımız yok olmaktan kurtulacak yada en azından yok olması yavaşlayacaktır. Ormanlarımızın korunması, dünyamızı tehdit eden ve atmosferimizin çok büyük oranda zarar görmesini sağlayan, iklim değişikliklerine sebep olan Sera Gazı düzeyini büyük oranda azaltmaktadır. Sera Gazının azalması iklim krizini durduran yada önleyen en büyük etkendir. Silinebilir Kağıt buluşu dünya doğa severleri tarafından çok büyük bir sevinç ile karşılanmıştır. Amerikada Xerox\\\'un duyurusunu yaptığı bu teknolojik buluş sayesinde ileri zamanlarda kağıt üretimi gittikçe azalacak ve ormanlara verilen zarar gün geçtikçe yok olacaktır. Böylelik ile gelecek nesillerimize daha yaşanabilir hava sahaları bırakmış olacağız . Perge Kağıtcılık olarak kesin misyonumuz, bütün bu çalışmalara kendi imkanları yettığı müddetce destek vermektir. Partner olarak çalıştığımız dünya devi firmaların kullandıkları teknoloji bu anlamda bizim için çok önemlidir. Onları tercıh etme yada etmeme sebebidir. Bu anlamda yapmış olduğumuz çalışmaları zaman zaman resmi web sayfamızdan, bütün partnerlerimiz ile ve çözüm ortağı olarak çalıştığımız firmalar ile paylaşılacaktır
  • Sosyal Medya

  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 
image

BARDAK KARTONU

BARDAK KARTONU

BARDAK

Ürün Açıklaması

1.AŞAMA : En çok tercih edilen modellerden biri olan 7 oz karton bardak üretiminde ilk aşama bardak temasının tasarımı oluyor. Renk seçimi, bardak üzerine herhangi bir logo basımının yapılıp yapılmayacağı gibi hususlara bağlı olarak, 160 ml hacme ve 73 mm x 80 mm ebatlara sahip olan 7 oz kağıt bardak tasarımı gerçekleştiriliyor. 2.AŞAMA :Baskı kalıbı üretimi gerçekleştiriliyor.İstenen temanın rengi, boyutları gibi tasarıma özel kalıplar üretime hazır hale getiriliyor. 3.AŞAMA: Baskı eşliğinde üretim gerçekleştiriliyor. Genellikle ağız kısmı 73 mm, yüksekliği 80 mm ve tabanı da 50 mm olan kullan at bardak modelinde huni şekline benzeyen bir görünüm elde ediliyor. Burada amaç, bardakların iç içe konarak muhafaza edilebilmesi oluyor. Renklendirmede gıda boyası kullanıldığından sağlığa herhangi bir zarar vermiyor. 4.AŞAMA: Üretimi yapılan bardakların kesim işlemi yapılıyor. Bu işlemde kesim kalıpları kullanılıyor. 5.AŞAMA:Kesimi tamamlanmış olan bardaklara ağız kısmının hafif kıvrılması gibi kullanım öncesindeki son şekli veriliyor. Son aşamada ise kullanıma hazır hale gelmiş olan kullan at bardaklar iç içe getirilerek ambalajlanıyor.


Dosyalar

image

KUŞE KAĞIT

KUŞE KAĞIT

KUŞE ŞEKER KAĞIDI

Ürün Açıklaması

a- Parlak Kuşe b- Mat Kuşe c- Tek Yüzlü Kuşe Kuşe Baskı Kağıtları; 50 - 100 gr/m2 arasında değişen gramajlarda parlak kuşe ve mat kuşe kağıt; 50 gr/m2, 100 gr/m2 tek yüzlü kuşe üretilmektedir. Müşterinin talebi doğrultusunda, bobin veya müşterinin istediği özel ebatlarda dilimlenmiş kağıt olarak kesilir.


Dosyalar

image

SÜLFİT KAĞIDI

SÜLFİT KAĞIDI

SÜLFİT ŞEKER KAĞIDI

Ürün Açıklaması

Standart gramajı 40 gr/m2 dır. Sülfit kağıdı, istenilen desende baskı yapılarak, özellikle gıda ambalaj sektöründe kullanılmaktadır. Bobin halinde gelip, özel ebatlara kesimi yapılmaktadır.


Dosyalar