ÇAĞDAŞ YAŞATAN REK. MATB. OLUKLU KAR. MUK. TAN. ORG. TUR. İNŞ. PET. ÖZEL EĞ. MOB. OTOM. TEKS. TAŞ. TIBBİ MAL. DAY. TÜK. MAL. İML. İTH. İHR.SAN. TİC. A.Ş.

Salon : 7 - Stant : 719C

KAPAT
  •  
  • Salon : 7 - Stant : 719C

  • ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 3 KISIM 31 CADDE NO14
  • ANTALYA / TÜRKİYE
  •  
  • +90 242 244 1952
  • www.yasatan.com.tr
  • Firma Hakkında

  • Yaşatan Grup ilk ticaret hayatına 1984 yılında 135 m2 lik bir alanda küçük bir matbaa olarak başladı. Değişik evrelerden geçerek şuan Antalya Organize Sanayi 3.kısımda 12.076 m2 lik bir alanda faaliyet göstermekteyiz. 2016 yılında Antalya Organize Sanayi bölgesine en fazla yatırım yapan 3.şirket ödülüne layık görüldük. Bölgemizin en büyük ülkemizin ilk 5 şirketinden birisi olmayı başardık. 100ü aşan makina parkurumuz ile son 5 yıldır ciromuzu her yıl % 100 arttırdık.bölgemizin tek gıda uygunluk belgeli tesisiyiz helal gıda sertifikası sahibiyiz. BRC Kalite sistemi çalışmalarımız devam etmektedir. Ayrıca şirket olarak Kartonsan ,Selka İç Dış Ticaret firmasının bayiliğinide yapmaktayız. Makina parkurumuzun başlıcaları ; Oluklu da 280 cm 3 ünite İnlayn Rotary kutu yapma makinası , Ofsette 2 adet 70-100 iki adet 50-70 4 ve 5 renk baskı makinası , 140 cm oluklu sıvama makinası , 3 adet Bobs , 2 adet kutu yapıştırma , 3 adet programlı bıçakla hizmet vermekteyiz.
  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 
image

KARTON KUTU VE ÇANTALAR

KARTON KUTU VE ÇANTALAR

OLUKLU KUTULAR

Ürün Açıklaması

BAKLAVA KUTUSU Fabrikamız Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı TR/07/K/021261 kayıt numarası ile gıda uygunluk belgesi almış olup tüm boyutlarda sedef, mat parlak selefonlu laklı, gofreli,varak yaldızlı kutu imalatı yapmaktadır.Ayrıca Türkiye genelinde 35 çeşit ürünü ile afiyet olsun markasıyla paketli hazır ürün üretimini ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. 250 gr Baklava Kutusu fiyatları için bize ulaşın. 500 gr Baklava Kutusu fiyatları için bize ulaşın. 1 kg Baklava Kutusu fiyatları için bize ulaşın. 2 kg Baklava Kutusu fiyatları için bize ulaşın. Baklava Tepsi Kutusu fiyatları için bize ulaşın. Her çeşit Baklava Tepsi Ölçülerine göre özel imalat baklava tepsi kutusu üretimi yapılır. YAŞ PASTA KUTULARI Fabrikamız Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı TR/07/K/021261 kayıt numarası ile gıda uygunluk belgesi almış olup tüm boyutlarda sedef, mat parlak selefonlu laklı, gofreli,varak yaldızlı kutu imalatı yapmaktadır.Ayrıca Türkiye genelinde 35 çeşit ürünü ile afiyet olsun markasıyla paketli hazır ürün üretimini ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. 2 Kişilik Turta Kutusu 4 Kişilik Turta Kutusu 6 Kişilik Turta Kutusu 8 Kişilik Turta Kutusu 16 Kişilik Turta Kutusu İpli 4 Kişilik Turta Kutusu İpli 6 Kişilik Turta Kutusu İpli 8 Kişilik Turta Kutusu İpli 16 Kişilik Turta Kutusu Her ölçütte özel turta kutusu imalatı KURU PASTA KUTUSU Fabrikamız Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı TR/07/K/021261 kayıt numarası ile gıda uygunluk belgesi almış olup tüm boyutlarda sedef, mat parlak selefonlu laklı, gofreli,varak yaldızlı kutu imalatı yapmaktadır.Ayrıca Türkiye genelinde 35 çeşit ürünü ile afiyet olsun markasıyla paketli hazır ürün üretimini ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. 500 gr Kuru Pasta Kutusu fiyatları için bize ulaşın. 1 kg Kuru Pasta Kutusu fiyatları için bize ulaşın. 1,5 kg Kuru Pasta Kutusu fiyatları için bize ulaşın. 5 kg Kuru Pasta Kutusu fiyatları için bize ulaşın. 8 kg Kuru Pasta Kutusu fiyatları için bize ulaşın. Her ölçütte özel kuru pasta kutusu ambalaj üretimi OLUKLU KUTULAR Bölgemizin oluklu mukavva sektöründe en büyük konfeksiyon makinası 2.80 metrelik İtalyan Gondossi 3 renk İnline ve Rotary makinasını bünyesinde bulunduran fabrikamızda alınan levhalar işlenmekte tek dalga,çift dalga,üç dalga,dobel kutu imalatı ve baskısı gerçekleşmektedir.A-B-C-E dalgalarda mikro ve makro değişik kombinasyon uygulanmaktadır.Fabrikamızda dürüm,pide,pizza kutuları yanında özel tüm koli imalatları baskılı baskısız imal edip müşterilerimize zamanında teslim edilmektedir.


Dosyalar