BURSA PAZARI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Salon : 3 - Stant : 301

KAPAT
  •  
  • Salon : 3 - Stant : 301

  • AKÇABURGAZ MAH. 3137 SK. NO:19 KIRAÇ 34522
  • İSTANBUL / TÜRKİYE
  •  
  • +90 212 886 6466
  • www.bursa-pazari.com
  • Firma Hakkında

  • Temeli 1970’lerde atılan ve o tarihten bugüne kadar her yıl arttırmakta olan kapasitesi ve ürün çeşitliliği ile ülkemizde ambalaj sektöründe söz sahibi firmalardan birisi olan Bursa Pazarı bugün ürünlerini 30’dan fazla ülkeye de pazarlamaktadır. Ürün gamı oldukça geniş olan firma bugün piyasaya streç, folyo, pişirme kağıdı, fırın torbası, parti-davet ürünleri, hijyen ürünleri ve paket servis ürünlerini olabilecek en geniş çeşitliliğiyle sunmaktadır. Firma ürünlerini kendi markaları yanında dilenirse müşterinin arzusu doğrultusunda özel markalar altında da tedarik edebilmektedir. Kendi markaları içinde BURPAK, ROLL-UP, FRESH-UP, DALIA ve DOLPHIN markaları hem iç hem de dış piyasada en çok bilinen ve saygı gören markalarıdır. Vizyonu hem ev tüketimi hem de Hotel-Restaurant-Catering tüketimi alanında tüm ürün çeşitleriyle pazar payını arttırmak ve imal ettiği ürünlerde kalite, çeşitlilik ile kapasitesini sürekli geliştirerek, özellikle Avrupa pazarında söz sahibi üreticilerden biri olmak olan BURSA PAZARI bunu büyük ölçüde başarmış olup misyonu doğrultusunda müşterilerine yüksek kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla ve hızlı bir şekilde tedarik ederek hem müşterilerinin hem de tedarikçilerinin gözünde tercih edilir konuma ulaşmıştır. Firma ISO 9001 ve ISO 22000 sertifikalarına sahip olup aynı zamanda BRC Global Standartları kapsamında A+ olarak derecelendirilmiştir. İç ve dış pazarda hemen hemen bilinen tüm uluslararası gıda perakende zincirlerinin raflarında ürünleri yer almaktadır. Yaklaşık 50 yıla yakın geçmişi süresince gelişimi ve büyümesi doğrultusunda çeşitli lokasyonlarda hizmetini sürdürmüş olan firma bugün itibariyle 13,500 metrekarelik kapalı alana sahip ve 200’e yakın çalışanı barındıran Kıraç – İstanbul tesisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.
  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 
image

Streç, Folyo, Pişirme Kağıdı, Fırın Torbası

Streç, Folyo, Pişirme Kağıdı, Fırın Torbası

Gıdam Sarım ve Pişirme Ürünleri

Ürün Açıklaması

Gıda Sarım ve Pişirme ürünleri olarak PE ve PVC Streç; düz, petek dokulu ve gofrajlı aluminyum folyo; silikonlu pişirme kağıdı ve fırın torbalarını gerek kendi markamızla gerekse müşterimizin talebi doğrultusunda özel markalar altında üretimlerini gerçekleştirmekteyiz.


Dosyalar

image

Parti ve Davet Ürünleri

Parti ve Davet Ürünleri

Parti ve Davet Ürünleri

Ürün Açıklaması

Her türlü organizasyon ve etkinliklere hitap eden plastik ve karton ağırlıklı geniş bir ürün yelpazesine sahip olup iç ve dış piyasaya tedarikini gerçekleştirmekteyiz. Bu ürün grubu içinde tabak, bardak, çatal, kaşık, bıçak, kase, kutu, kek standı, balon, peçete, şapka, bayrak, banner, masa örtüsü, pipet, kürdan, kadeh ve benzeri ürünler önemli yer tutmaktadır.


Dosyalar

image

Hijyen ve Medikal Kullanım

Hijyen ve Medikal Kullanım

Hijyen ve Medikal Kullanım Ürünleri

Ürün Açıklaması

Türkiye\'nin en büyük eldiven tedarikçilerinden birisi olarak bu kategoride de çeşitli ürünleri piyasaya sunmaktayız. Bu kategori içinde latex, nitril, vinyl ve HDPE eldivenler ile bone, maske, kolluk, önlük, galoş, klozet kapak örtüsü, ve aşçı kepi gibi ürünler yer almaktadır.


Dosyalar