ÖZÇAĞDAŞ MAKİNA İNŞ. GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Salon : 11 - Stant : 1128A

KAPAT
  •  
  • Salon : 11 - Stant : 1128A

  • İkitelli OSB Mah İpkas San Sit 6 A Blok No:12
  • İSTANBUL / TÜRKİYE
  •  
  • +90 212 325 6738
  • www.ozcagdasmakina.com
  • Firma Hakkında

  • Özçağdaş makina şirketi olarak, 16 yılı aşkın süredir sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duyarız. En yeni teknolojileri kullanarak kalitesini arttıran ve ayrıca uzman kadroya sahip olan şirketimiz; ambalaj sektöründe tanınmış ve pek çok ülkede hizmet vermiştir. Sektördeki başarımız, hizmette göstermiş olduğumuz dürüstlük ve kalite ilkesine dayanır. Hedefimiz, sizlere bugün ve gelecekte daha iyi hizmet verebilmektir. Özçağdaş makina’ya gösterdiğiniz ilgi ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 
image

K1 YARI OTOMATİK

K1 YARI OTOMATİK

K1 YARI OTOMATAİK SHRİNK AMBALAJ MAKİNASI

Ürün Açıklaması

Önden Beslemeli K 1 Yarı Otomatik Shrink Ambalaj Makinaları dakikada 4-6 pakete kadar olan ambalajlama uygulamaları için ÖZÇAĞDAŞMAKİNA tarafından üretilmektedir. Birbirine entegre edilmiş iki ayrı ünite olan \"Kesme-Yapıştırma Ünitesi\" ve \"Shrink Tünel\" \'den oluşmaktadır.  Önden Beslemeli Yarı Otomatik Shrink Ambalaj Makinasına ürün, operatör tarafından elle beslenerek konulur. Ürün Kesme-Yapıştırma çenesinin önüne konulup Kesme-Yapıştırma çenesine doğru itildikten sonra, işlemin başlaması için operatör başlama pedalına basar ve ambalajlama ( paketleme ) döngüsü başlar. Operatörün ürünleri arka arkaya verme prensibi ile çalışan Önden Beslemeli Yarı Otomatik Shrink Ambalaj Makinasında, bir ürün diğerini iterek bir önceki ürünün Shrink Tünele girmesini sağlar. Böylece tünel içindeki sıcaklık ile polietilen (PE) film ürünü iki yanı açık kalacak şekilde sıkıca sarar. Tünel çıkışında fan yardımıyla soğuyan polietilen (PE) film, ürüne iyi bir görüntü katmasının yanında ürünü korur, taşıma, stoklama ve tüketiciye dağıtım kolaylığı sağlar. Filmin genişliği, ürünün genişliği, yüksekliği ve ürün kenarlarının ne kadar açık olmasının istendiğiyle doğrudan ilişkilidir.


Dosyalar
Ürün Videosu

image

K2 TAM OTOMATİK

K2 TAM OTOMATİK

K2 TAM OTOMATİK SHRİNK AMBALAJ MAKİNASI

Ürün Açıklaması

K 2 Önden Beslemeli Tam Otomatik Shrink Ambalaj Makinaları dakikada 2-4-6-8 pakete kadar olan ambalaj lama uygulamaları için ÖZÇAĞDAŞ MAKİNA tarafından üretilmektedir. Birbirine entegre edilmiş iki ayrı ünite olan \"Kesme-Yapıştırma Ünitesi\" ve \"Shrink Tünel\" \'den oluşmaktadır. Önden Beslemeli Tam Otomatik Shrink Ambalaj Makinasına ürün, operatör tarafından elle beslenerek konulabilir. Ayrıca Önden Beslemeli Tam Otomatik Shrink Ambalaj Makinası, var olan otomatik aktarma sisteminin bitimine konularak aktarma sisteminden gelen ürünlerle de beslenebilir. Böylece, aktarma sisteminden gelen ürün el değmeden Shrink Ambalaj Makinasına girer ve tünel içindeki sıcaklık ile polietilen (PE) film ürünü iki yanı açık kalacak şekilde sıkıca sarar. Tünel çıkışında fan yardımıyla soğuyan polietilen (PE) film, ürüne iyi bir görüntü katmasının yanında ürünü korur, taşıma, stoklama ve tüketiciye dağıtım kolaylığı sağlar. Filmin genişliği, ürünün genişliği, yüksekliği ve ürün kenarlarının ne kadar açık olmasının istendiğiyle doğrudan ilişkilidir.


Dosyalar
Ürün Videosu

Ürün Videosu
Ürün Videosu