FİTPAK AMBALAJ VE KİMYA SANAYİ TİCARET A.Ş.

Salon : 7 - Stant : 715B

KAPAT
  •  
  • Salon : 7 - Stant : 715B

  • İSMAİL TİRYAKİ CAD. NO:14 MOSB 4.KISIM
  • MANİSA / TÜRKİYE
  •  
  • +90 236 214 0717
  • www.fitpak.com.tr
  • Firma Hakkında

  • Ne Eksik Ne Fazla, Ürüne Uygun Ambalaj Üretimi konsepti ile yola çıkan FİTPAK Ambalaj ve Kimya San. Tic. A.Ş. 2012 yılında kurulmuştur. 10.000 m2 alan üzerinde kurulu olan tesisimiz, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 2014 yılında üretime başlamıştır. FİTPAK Ambalaj olarak; Yüksek bariyer özellikli, PA, EVOH bazlı 9 kat filmler; et ve süt ürünleri, konsantre meyve suları, şarap, ve hazır yemek gibi bariyer özellikli baskılı veya baskısız ambalaj ihtiyacı olan ürünler, MAP ve vakum torba gibi uygulamalar için komple ambalaj çözümleri sunmaktadır. PET, PVC folyo üzerine yüksek bariyerli film lamine ederek yarı sert termoform folyoları, kolay açılabilir-peelable ve aç-kapa, antifoglu baskılı baskısız filmler, ana üretim kalemlerimiz arasındadır. Beyaz eşya, seramik, tuğla, meşrubat, bisküvi gibi ürün paletlerinin üzerine giydirilen, elastik özelliği sayesinde paleti kavrayan ekonomik stretch hood palet örtüsü FİTPAK konseptine uygun olduğu için ürün portföyümüze dahil edilmiştir. Sektöründe en son teknoloji ekstrüzyon, HD baskı (10 renk), laminasyon, dilme makinaları ve tecrübeli kadromuz ile esnek ambalaj sektöründe hizmet vermekteyiz. Ürün ve hizmette yenilikçi anlayışa sahip FİTPAK, kısa zamanda tamamlanacak 2. yatırım periyodu ile 5 adet çok katlı yüksek kapasiteli extruder, 4 adet baskı, 2 adet laminasyon makinası ve torba üretim makinaları ile 18.000 ton film ve 10.000 ton baskılı ambalaj malzemesi üretmeyi hedefleyen, yaklaşık 250 çalışanlı bir firma olmayı hedeflemektedir.
  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 
image

ET ÜRÜNLERİ VE MAP ÜST FOLYOLAR

ET ÜRÜNLERİ VE MAP ÜST FOLYOLAR

ET ÜRÜNLERİ VE MAP ÜST FOLYOLAR

Ürün Açıklaması

Et - Proses Et Ambalajları Fonksiyonel katmanlarda sağlanabilecek özellikler;  UV bariyeri  Antifog buğu tutmama özelliği  Üst filmin buzdolabı şartlarında Açma/Kapama özelliği   Lock Seal, ıslak ve yağlı ortamlarda kuvvetli ısıl yapışma  Pealable ambalajın kolayca açılabilmesini sağlayan üst filmin soyulabilme özelliği Thermoform için 9 kat bariyerli alt folyolar  10 renge kadar tek veya laminasyonlu HD baskı yapabilme Thermoform için PET, PVC folyolar ile çok katlı bariyer film laminasyonları yapılmaktadır. Hem alt hem üst folyo üretimleri ile müşterilerimze komple paketleme çözümleri sunulmaktadır. MAP Paketleme Alt ve Üst Folyoları Ürünlerin raf ömürlerini arttırmak için ambalaj içerisindeki havanın oksijen, azot, karbondioksit gibi gazların karışımlarını ayarlayarak yapılan paketlemedir. Paket içerisindeki gaz karışımının dış ortama sızmaması ve dışarıdan paket içerisine girmesini engelleyen ambalajlama çeşididir. Fonksiyonel katmanlarda sağlanabilecek özellikler;  UV bariyeri, ürünlerin renklerinin dış ortamdan gelen ışıkla bozulmasını engelleme özelliği Antifog, buğu tutmama özelliği  Üst filmin buzdolabı şartlarında Açma/Kapama özelliği  Lock Seal, ıslak ve yağlı ortamlarda kuvvetli ısıl yapışma  Ambalajın kolayca açılabilmesini sağlayan soyulabilir (peelable) üst film  Thermoform için PET, PVC Folyolar ile çok katlı bariyer film laminasyonları yapılmaktadır Şeffaf, beyaz, siyah high bariyer film ve sert folyo renk alternatifleri 10 renk HD baskı, laminasyon, parsiyel veya full zemin mat lak uygulamaları yapılmaktadır.   Hem alt hem üst folyo üretimleri ile müşterilerimze komple paketleme çözümleri sunulmaktadır.


Dosyalar

image

PEYNİR AMBALAJLARI

PEYNİR AMBALAJLARI

PEYNİR AMBALAJLARI

Ürün Açıklaması

Fonksiyonel katmanlarda sağlanabilecek özellikler;    Lock Seal (kilit yapışma), ıslak ve yağlı ortamlarda kuvvetli ısıl yapışma  Ambalajın kolayca açılabilmesini sağlayan soyulabilir (peelable) üst film  Antifog, buğu tutmama özelliği  Üst filmin buzdolabı şartlarında Açma/Kapama özelliği  Thermoform için yüksek bariyerli yumuşak alt folyolar Thermoform için PET, PVC Folyolar ile çok katlı bariyer film laminasyonlu sert alt folyolar Şeffaf, beyaz high bariyer film ve sert folyo renk alternatifleri 10 renk HD baskı, laminasyon, parsiyel veya full zemin mat lak uygulamaları yapılmaktadır.   Peynir ambalajları için hem alt hem üst folyo üretimleri ile müşterilerimize komple paketleme çözümleri sunulmaktadır


Dosyalar

image

BALIK AMBALAJLARI

BALIK AMBALAJLARI

BALIK AMBALAJLARI

Ürün Açıklaması

Balık paketlemesi için rulo veya torba olarak ambalaj çözümleri; UV ışık bariyeri  Yüksek oksijen ve nem bariyeri Lock Seal, ıslak ve yağlı ortamlarda kuvvetli ısıl yapışma  Ambalajın kolayca açılabilmesini sağlayan soyulabilir (peelable) üst film Thermoform için yüksek bariyerli yumuşak alt folyolar Thermoform için PET, PVC Folyolar ile çok katlı bariyer film laminasyonlu sert alt folyolar Şeffaf, beyaz, mavi, siyah high bariyer film ve sert folyo renk alternatifleri 10 renk HD baskı, laminasyon, parsiyel veya full zemin mat lak uygulamaları yapılmaktadır.   Balık ambalajları için hem alt hem üst folyo üretimleri ile müşterilerimize  komple paketleme çözümleri sunulmaktadır.


Dosyalar