KOTA MAKİNA SAN. VE TIC. LTD. STI.

Salon : 10 - Stant : 1004A

KAPAT
 •  
 • Salon : 10 - Stant : 1004A

 • İ.O.S.B İPKAS SAN.SİT.6-A BLOK NO:12-14-16İKİTELLİ-BAŞAKŞEŞHİR/İSTANBUL
 • İSTANBUL / TÜRKİYE
 •  
 • +90 212 507 4107 ext.
 • www.kotamakina.com
 • ÜRÜN GRUPLARI

 • Belirtilmedi
 • Firma Hakkında

 • Kota Makine 25 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren shrink ambalaj makineleri üreten uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Manuel, kapaklı shrink makineleri, yarı-otomatik L-kaynak shrink makineleri, sürekli kesim otomatik shrink ambalaj makineleri, gezer çene yüksek hızlı shrink ambalaj makineleri, polietilen dikiş otomatik, yarı-otomatik shrink ambalaj makineleri, shrink tünelleri, palet streç sarma makineleri üretimi yapmaktadır. Gıdadan elektroniğe, kırtasiyeden kozmetiğe, tekstilden ilaç sanayine, züccaciyeden inşaat malzemelerine birçok ürünü paketlemekteyiz. Elbette paketleyebileceğimiz ürünler bunlarla sınırlı değil. Hizmetlerimiz; kaliteli üretim, satış sonrası kullanım eğitimi, servis ve teknik destek hizmetleri, yedek parça tedariki, shrink filmi tedarikini kapsamaktadır. Ayrıca shrink ambalaj adına istekleriniz ve önerilerinizden ilham alarak akılcı ve pratik çözümler uyguluyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alan dürüst ve ilkeli satış politikamız ile sektörde kalıcı ve yapıcı çözümlerimiz ile anılmak temel ilkelerimiz arasındadır. Firmamız, yalnızca shrink ambalaj makineleri üretmenin getirdiği tecrübe ile yıllardır sektöründe hatırı sayılır bir güven kazanmıştır. Butik çalışma sistemi ve 30 personeli ile 2000m² kapalı alanda üretim yapan imalatımız oldukça çevik, hızlı ve kaliteli üretim yapmaktadır. Avrupa’da 7, Afrika’da 3,Asya’da 2 bayisi ile uzun yıllardır shrink ambalaj makineleri ihraç eden firmamız kalitesi ile kendini yurtdışı pazarında da kanıtlamıştır. Kaliteli makinelerimiz, profesyonel ekimiz, tatmin edici fiyatlarımız, uzman satış sonrası ekimiz ile hizmetinizdeyiz.
 • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 
image

CTS-400 GEZER ÇENE SHRINK MAKİNASI

CTS-400 GEZER ÇENE SHRINK MAKİNASI

GEZER ÇENE SHRINK MAKİNASI

Ürün Açıklaması

Shrink paketlemede yeni teknolojilerden biri olan hareketli çene sistemiyle Cts-400 kullanıcılarına yüksek hızlı ve kaliteli paketleme sunmaktadır.Yan mühürlemeden bağımsız çalışan hareketli çenesi ürünlerin ön ve arka kesmesini beklemeden yaparak paketlemeye sabit bir hız kazandırır.Tam otomatik motorlu ayar değişimi farklı ölçülerde ki ürünlerinize kolayca uyum sağlar.CTS -400 , 7-80 mikron arasındaki film ölçülerinde çalışabilir. Shrink filmi kullanımında ki detaycı teknolojisiyle ambalaj malzemesinde tassarruf yapmanıza yardımcı olur.Film besleme sistemi tasarımı ile operatörüne kullanım kolaylığı sağlar.Seramik kaplamalı yapıştırma bıçakları yüksek ısılara dayanabilir ve uzun bir kullanım ömrüne sahiptir.Dakikada yaklaşık 140 adet ürün paketleme kapasitesi , ergonomik tasarımı ve sağlamlığıyla shrink paketlemeye yeni bir soluk getirmiştir.


Dosyalar

image

S-4022 SÜREKLİ KESİM SHRINK MAKİNASI

S-4022 SÜREKLİ KESİM SHRINK MAKİNASI

S-4022 SÜREKLİ KESİM SHRINK MAKİNASI

Ürün Açıklaması

S-serisi shrink paketleme makinaları yenilikçi tasarımı , sağlamlığı ve performansıyla hızlı ve kaliteli paketleme olanağı sunar.Donanımında kullanılan kaliteli malzemeler ve işçiliğindeki hassasiyet , S-serisini uzun yıllar sorunsuz kullanabilecek bir makine haline getirir. Çift katlı tek bobin shrink filmini en verimli şekilde kullanarak üç taraflı yapıştırma yapan S-serisi birbirinden bağımsız ön ve yan yapıştırma sistemiyle maximum performans elde etmektedir.


Dosyalar

image

KL-4025 YARI OTOMATİK L KESİM SHRINK MAKİNASI

KL-4025 YARI OTOMATİK L KESİM SHRINK MAKİNASI

KL-4025 YARI OTOMATİK L KESİM SHRINK MAKİNASI

Ürün Açıklaması

Motor tahrikli çene sistemi Shrink tünellerine kolay adaptasyon Zaman ayarlı otomatik kesme sistemi El ve üürn koruma Ayarlanabilir kesme süresi Yükseklik ayarlı ürün taşıma bandı 9 programlı kontrol paneli Dil seçeneği Perforasyon için delici iğneler Ayarlı ürün tablası PVC ve POF için uygundur Fire sarma (opsiyonel)


Dosyalar