ŞAKAR MAKİNA OTOM İTH İHR SAN VE TİC LTD ŞTİ

Salon : 12 - Stant : 1220B

KAPAT
 •  
 • Salon : 12 - Stant : 1220B

 • KARADENİZ MAH. DUMANSIZ HAVA SAN. 2.SOK. NO:7
 • TEKİRDAĞ / TÜRKİYE
 •  
 • +90 282 260 0305
 • www.sakarmakina.com.tr
 • Firma Hakkında

 • FİRMAMIZ 2001 YILINDA 100M2 ALANDA ÜRETİME BAŞLAMIŞ OLUP, BUGÜN 2500M2 ALANA SAHİPTİR. GIDA MAKİNALARI (DOLUM-KAPATMA-ETİKETLEME-PAKETLEME) SEKTÖRÜNDE, BÖLGEDE TEK OLMA ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR. TASARIM-İMALAT-SERVİS-SATIŞ KONULARINDA FAALİYET GÖSTEREN BİR KURULUŞTUR. TEKNOLOJİNİN TÜM İMKANLARINI KULLANIP YENİLİĞE VE GELİŞİME DAİME AÇIKTIR. MÜŞTERİ TALEP, İHTİYAÇ VE BEKLENTİLERİNE GÖRE HARAKET EDEREK, ÖZEL ÜRETİM YAPMAKTADIR. GÖRSELLİĞİ DE ÖN PLANDA TUTARAK ŞIK DİZAYNI İLE DİKKAT ÇEKMEKTEDİR. SATIŞ SONRASI SAĞLADIĞI GÜVENİRLİLİK İLE DE SÜRDÜRÜLEBİLİR MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ HEDEF ALAN LİMİTED ŞİRKETTİR.
 • Sosyal Medya

 • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 
image

HŞ-RT24 LOADCELLİ ROTARY DOLUM MAKİNASI

HŞ-RT24 LOADCELLİ ROTARY DOLUM MAKİNASI

HŞ-RT24 LOADCELLİ ROTARY DOLUM MAKİNASI

Ürün Açıklaması

-Makine monoblok gövde üzerinde oluşturulmaktadır. Kumanda dokunmatik ekrandan yapılmaktadır. -Değişken hız ayarları anında yapabilmektedir. Ürün ile temas eden noktalar tamamen paslanmaz malzemeden imal edilmektedir. Diğer yerlerde önemine göre çelik ve gıdaya uygun plastik malzeme kullanılmaktadır. -Değişik şişe tiplerine göre kolay ve hızlı geçiş sağlayan şişe değişim setleri bulunmaktadır. - Makine girişinde şişe durdurma sistemi. pnömatik kapak kapatma sistemi ile güvenli ve otomatik kapatma özelliğine sahiptir. Kapak bittiğinde makineyı durduran otomatik kapak besleme sistemi bulunmaktadır. - Makinanın tüm fonksiyonları PLC sistem ile kontrol edilmektedir. Mamül haznesi ürün seviyesi elektronik switch ile kontrol edilmektedir. - Ürün besleme sistemi Pnomatik kontrollü bir vana ile çalıştırılmaktadır. Şişe sıkışmalarına karşı emniyet kavrama sistemi bulunmaktadır. Makinanın yükseklik ayarları mekanik olarak ayarlanmaktadır. - Makinanın etrafı “CE” normlarında muhafaza çerçeveleri ile kapatılmıştır. Ürün girişi üç yollu vana ile sağlanmaktadır. Makine CIP sistemine uygundur. Ürün haznesi 304 k. Paslanmaz malzemeden yapılmaktadır. Makinenin kapak haznesi paslanmaz malzemeden yapılmaktadır. -Kapak haznesi hızı inverter ile ayarlanabilmektedir. Rotatif dolum makinası istenilen ürünü (bitkisel yağ,sıvı yağ ve motor yağı) istenilen hassasiyette dolum yapılabilmektedir. -Dolum bloğu üzerinde bulunan her nozulde loadcell ve indicator sayesinde şişelerin darası alınarak en hassas ölçülerde yavaş ve hızlı olarak 2 kademede dolum yapma özelliğine sahiptir.Rotatif dolum makinasının en önemli avantajlarından biri de tartarak dolum yaptığından dolayı sıcak ve soğuk viskositelerde tolere ederek net dolum yapabilmesidir.


Dosyalar

image

HŞ-KR24 KOLİLEME ROBOTU

HŞ-KR24 KOLİLEME ROBOTU

HŞ-KR24 KOLİLEME ROBOTU

Ürün Açıklaması

- Şişeleri devirmeden düzgün bir şekilde kutuya yerleştirir. - pnc kontrollü tam otomatik olarak çalışır. - dizici bantlardan geçen şişeler bant sonunda kutunun alacağı sayı kadar biriktiğinde otomatik olarak şişeleri tutup ortadaki kutunun içine nizami olarak yerleştirir -hız kontrol istenildiği gibi dokunmatik ekrandan değiştirilebilir. - dokunmatik ekranı sayesinde bilgiler ekranda görüntülenir. parametlerin değiştirilmesi dokunmatik kontrol panelinden yapılır.


Dosyalar

image

HŞ-8*1 SERVO LİNEER DOLUM MAKİNASI

HŞ-8*1 SERVO LİNEER DOLUM MAKİNASI

HŞ-8*1 SERVO LİNEER DOLUM MAKİNASI

Ürün Açıklaması

- 8x1 Otomatik dolum makinasının konveyör uzunluğu 6m\\\\\\\' den oluşmaktadır. -volumetrik servo motor kontrollü makinanın ürünle temas edicek bütün yüzeyleri ve diğer aksamlar 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilecektir. -makinenin hız kontrol sistemi mevcuttur. -dokunmatik ekran panel sayesinde bilgileri anlık ekran görebilir ve düzenlemeler yapabilir. -tam otomasyon çalışan makine plc sistemi ile kontrol edilmektedir. -servo motor kontrolü sayesinde nozullar şişelerin en alt kısmından başlayarak yukarı doğru kalkar ve dolum yapar buda köpürücek ürünlerde köpürmenin önüne geçmiş olur. - pet şişe değişkliğinde sadece ekrandan dolumu yapılacak şişe seçilir Plc kontrol sayesinde şişe çeşitlerine göre paremetreler çalışır.operatör için büyük kolaylık sağlar. - Bakım ve servis kolaylığı


Dosyalar