ONUR PLASTİK AMBALAJ İML. TAAH. GERİ DÖN. SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ

Salon : 12 - Stant : 1224B

KAPAT
 •  
 • Salon : 12 - Stant : 1224B

 • D-100 Karayolu Uzeri, Hacikadirler Koyu Cayirlik mevkii
 • DÜZCE / TÜRKİYE
 •  
 • +90 380 691 3392
 • www.onurambalaj.com
 • Firma Hakkında

 • Şirket Tarihi 1983:Onur Plastik Göztepe Fabrikası Kuruldu. 1987:Üretim Hattı modarnize edilerek, üretim kapasitesi 2 katına çıkarıldı 1989:Onur Plastik yeni yatrırımlarla birlikte fabrikasını Küçükköyde’ki tesislerine taşıdı. 1995:Firma bünyesine yeni bir polypropylene hattı daha katarak, Türkiye’nin En yüksek kapasiteye sahip olan firması haline gelmiştir. 2000:Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Onur Plastik, Kayabaşı tesislerini hizmete sokmuştur. 2005:Polyester çember hattı satın alarak üretim yelpazesine polyester çemberide dahil eden Onur Plastik üretim tesislerinin Tümünü barındıran Düzce Tesislerini Kurmuş ve bu alanda Türkiye’nin sektörde lokomotifi ve lider firması olmuştur. Vizyon Plastik Ambalaj Endüstrisinde, çağın bu sektördeki ihtiyaçlarını karşılayabilen, doğayla dost ve geri dönüştürebilir ürünler üretmek ve bunların sürekliliğini sağlamaktır. Misyon Şirketimiz 30 yıldır ambalaj sektöründe büyüyerek Dünya pazarında varlığını sağlam adımlarla sürdürmektedir. Yeni teknolojileri de bünyesine katarak daha güçlü ve yüksek kapasiteli üretime geçmeyi hedeflemektedir.
 • Sosyal Medya

 • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 

POLYESTER ÇEMBER

POLYESTER ÇEMBER

Ürün Açıklaması

Çelik Çemberin doğru alternatifidir. Ağır veya hareketli yüklerin bağlanıp, sabitlenmesi amacıyla tasarlanmış, yüksek mukavemete sahip bir üründür. Pas gibi kirler oluşturmaz. Güneş ışınlarından ve hava şartlarındanetkilenmez. Bağlama yapılırken veya sökme esnasında oluşabilecek iş kazası riski minimumdur. Uygulaması sonderece kolay ve hızlıdır. EKONOMİK yönüyle de öne çıkan polyester çemberler ile ürünlerinizi güven içinde sevkedebilirsiniz. Tüm Endüstrilerde kullanıma uygundur. Full Otomatik, Şarjlı, Havalı Makinelerle ve Bukle Tokalarla bağlanabilir.


Dosyalar

POLİPROPİLEN ÇEMBER

POLİPROPİLEN ÇEMBER

Ürün Açıklaması

Ürünlerin paketlenmesinde, EKONOMİK, KOLAY ve HIZLI uygulanabilir olmasıyla öne çıkan bir sistem elemanıdır. Pas gibi kirler oluşturmaz. Bağlama yapılırken veya sökme esnasında oluşabilecek iş kazası riski minimumdur. Bütün yarı otomatik makinelerde, full otomatik makinelerde ve manuel makinelerde kullanılabilir. Yumuşak yapısıyla koli kutukapama, hafif paletlerin bağlanması gibi alanlarda kullanılabilinir.


Dosyalar

POLYESTER KOMPOZİT ÇEMBER

POLYESTER KOMPOZİT ÇEMBER

Ürün Açıklaması

Polipropilen ile kaplanmış yüksek mukavemetli %100 endüstriyel polyester iplerden üretilen Kompozit ambalaj çemberlerimiz ile her türlü palet,balya ve paketlemelerde güvenilir çözümler sunar. Yüksek kopma mukavemeti ve elastiki özelliği sayesinde bağlandığı yüzeylerde her zaman gergin kalması,sıcak ve soğuk hava şartlarında özelliğini kaybetmemesi,neme dayanıklılığı,kimyasallara ve güneş ışınlarına dirençli olması kompozit lifli polyester çemberleri çelik ve plastik çemberlere göre daha güvenli paketleme yapma olanağı sağlar. Neden Lifli Çember? Bağlanan yüzeylere zarar ( çizilme,ezilme,paslanma ) vermez Kompozit lifli polyester çemberlerin hafif olması kullanımda pratiklik sağlar.Eldiven gerektirmez ve kaza riski içermez.Basit ve ucuz el aletleri ile kullanımı ekonomik paketleme yapmanıza olanak sunar. Tüm sektörlerde (metal,cam,kereste,mermer,mobilya,makine,tekstil,gıda,plastik,kimya vb ) kullanabileceğiniz son derece güvenli ve ekonomik bir üründür.


Dosyalar