TORBA DÜNYASI - AHMET ÇOBANYILDIZ

Salon : 4 - Stant : 411A

KAPAT
  •  
  • Salon : 4 - Stant : 411A

  • İnönü mah.Halkalı cad.1320 Çıkmazı No:14/A Küçükçekmece/İstanbul
  • İSTANBUL / TÜRKİYE
  •  
  • +90 212 698 9815
  • www.torbadunyasi.com
  • Firma Hakkında

  • 2002 yılında kağıt ve ambalaj sektöründe deneyimli kadrosu ile faaliyetine başlayan şirketimiz farklı ülkelerden satın aldığı mevcut ürün grupları ile en doğru ve en hızlı çözümü müşterilerine sunarak Türkiye’deki çözüm merkezi haline gelmiştir. Bu bağlamda sektörde kazandığımız deneyimle ilklere imza atarak yeniliklerin de takipçisi olmayı vizyon edindik. Yeni üretim tesisimizde ambalaj sektörünün bir parçası olan flexible torbaları kalite, sağlamlık ve memnuniyet prensipleriyle üreterek değerli müşterilerimize sunmaktayız. Size \\\" bi dünya torba...\\\" sunuyoruz.
  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 
image

YASTIK TORBA

YASTIK TORBA

ŞEFFAF-GÜMÜŞ-ALTIN-KRAFT TORBA

Ürün Açıklaması

Yastık tipi torbalar 3 kenarı ısı ile yapıştırılmış yanlarda ve altta körüğü bulunmayan ağzı açık ve kilitsiz torbalardır. Dış katında polyester film(pet), orta katında alüminyum folyo(alü) ve iç katında ise lamine edilmiş polietilen (PE) filmden pet+alü+pe olarak yada dış katında polyester film ile alt katında polietilen filmden pet+pe olarak veya üst katında polyamid alt katında polietilen filmle pa+pe olarak üretilir.


Dosyalar

image

DOYPACK TORBA

DOYPACK TORBA

ŞEFFAF-GÜMÜŞ-ALTIN-KRAFT TORBA

Ürün Açıklaması

Doypack torbalar alttan körüklü olup ısı ile yapışan ve ayakta durabilen torbalardır. Ağız kısmı zip kilitli olup açılır kapanır özelliğe sahiptir. Dış katında polyester film(pet), orta katında alüminyum folyo(alü) ve iç katında ise lamine edilmiş polietilen (PE) filmden pet+alü+pe olarak yada dış katında polyester film ile alt katında polietilen filmden pet+pe olarak veya üst katında polyamid alt katında polietilen filmle pa+pe olarak üretilir. İçerisindeki ürünü toz, nem, hava ve ışıktan koruyarak uzun ömürlü ve taze kalmasını sağlamaktadır.


Dosyalar

image

QUADRO TORBA

QUADRO TORBA

ŞEFFAF-GÜMÜŞ-ALTIN-KRAFT TORBA

Ürün Açıklaması

Quadro torbalar 5 tarafı ısı ile yapıştırılmış, her iki yanda körüğü bulunan ağzı açık kilitsiz torbadır. Dış katında polyester film(pet), orta katında alüminyum folyo(alü) ve iç katında ise lamine edilmiş polietilen (PE) filmden pet+alü+pe olarak yada dış katında polyester film ile alt katında polietilen filmden pet+pe olarak veya üst katında polyamid alt katında polietilen filmle pa+pe olarak üretilir.


Dosyalar