REKOR AHŞAP AMBALAJ SAN TİC LTD ŞTİ

Salon : 7 - Stant : 738C

KAPAT
 •  
 • Salon : 7 - Stant : 738C

 • MESCİT MAH.DERVİŞ CAD.LAKSAN SAN.SİT.9.HOL NO:71 ORHANLI
 • İSTANBUL / TÜRKİYE
 •  
 • +90 216 394 5250
 • www.rekorpack.com
 • Firma Hakkında

 • Rekor Ahşap Ambalaj firmamız kurulduğu günden bu yana değişmeyen üstün hizmet anlayışı ve imalat kalitesi sayesinde oluşturduğu güven ve müşteri memnuniyeti ile sektörün lider kuruluşu haline gelmiştir. Firmamızın iş felsefesine kurumsal ve global firmaların ahşap ambalaj ihtiyaçlarının yanında yardımcı paketleme malzemelerini temin etmek ve uygulama alanında uzmanlaşması müşteri odaklı bir servis anlayışı ile özetleyebiliriz. Rekor Ahşap Ambalaj endüstriyel ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firma olarak sürdürülebilirliğe önem vermekte ve çalışmalarını geri dönüşümlü ürünler üzerinde yoğunlaştırmaktadır. Hedefimiz daha yeşil bir dünya için mevcut kaynakları en verimli şekilde değerlendirip kullanma odaklı çalışmaya devam etmeyi amaçlamaktayız.
 • Sosyal Medya

 • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 
image

STAR PACK/ BİG STAR PACK

STAR PACK/ BİG STAR PACK

ihracat sandığı

Ürün Açıklaması

STAR PACK;malzeme ve üretim teknolojisi nedeniyle gelişmiş ülke sanayi ürünlerinin vazgeçilmez tercihi olan STAR PACK ürünümüz dünya ve avrupa standartlarını uygun olarak üretilmektedir.Kara ,deniz ve uçak nakliyelerinde katlanabilir olmasının verdiği avantaj sayesinde depolama %78 varan kazanç elde etmektedir.Diğer sandıklar ile karşılaştırıldığında ambalajınız hiç hacminde %20 üzerinde kazanç sağlamaktadır.Ağırlık olarak ise klasik tip sandıklara göre %40 daha hafiftir. istenilen ebatta ve adette üretilir. istenilen tonajlara uygun üretim imkanı ISPM 15 standartlarına uygunluk 6 mm - 8 mm üretim BİG STAR PACK;hacimli ürünlerinde kolay kullanımı için ürettiğimiz BİG STAR PACK ürünümüz 4 tarafa açılması sayesinde büyük ürünleriniz kolayca yerleştirilmesine yardımcı olur.Bu ürün star pack ürünümüz gibi katlanılabilir olması sayesinde depolama ve kurulumda avantaj sağlar.


Dosyalar

image

NATURAL PACK /BİG NATURAL PACK

NATURAL PACK /BİG NATURAL PACK

ihracat sandığı

Ürün Açıklaması

NATURAL PACK ;iç karkas sayesinde yüksek tonaj ve hacimlerde maksimum güvenli taşıma sandığıdır.İstenilen ölçülerde özel üretim yapılabilir. Vidalama tekniği ile üretildiğinden , defalarca söküp tekrar kullanım imkanı sunmaktadır. ISPM 15 standartların da üretimi yapılır. BİG NATURALPACK ;gabari ve ağır tonajlı ürünler için tasarladığımız ürünümüz yüksek koruma sağlamaktadır.İstenilen ölçü ve tonaja göre imalatı yapılabilir.Vinç sapan ve diğer taşıma tekniklerine uygundur.Depolama ve sevkiyat ta büyük orandan kolaylık sağlar.


Dosyalar

image

FOLPACK/KATPACK/WOODPACK/NEM ALICI

FOLPACK/KATPACK/WOODPACK/NEM ALICI

ihracat sandığı

Ürün Açıklaması

Folpack ;deniz aşırı gönderilerinde nem ve rutubete karşı bariyer oluşturması gereken ortamlarda kullanılmak üzere dizayn edilmiştir.Polyester ,alüminyum ,polietilen birleşeni ile en mükemmel nem önleyici malzemedir. katpack;döküm sanayi başta olmak üzere defalarca kullanılma imkanı olan modelimiz üst üstte geçmesi sayesinde yüksekliği istediğiniz gibi artırabilirsiniz uzun süre kullanabileceğiniz modelimizin 2 cm tahtadan imalatı yapılmaktadır. woodpack;klasik ambalajlama tekniği olan ağaç sandık ürünümüz woodpack istenilen her kalınlıkta her ölçüde ISPM 15 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. nem alıcı ;paketler gözenekli moleküler yapıları sayesinde havadaki rutubeti apsorbe e edebilen çeşitli aktif maddeler içermektedir. Endüstri de en fazla tercih edilen nem alma kabiliyeti olan aktif maddeler :Bentonit (aktif kil ),silika jel ve moleküler sieve\'dir.


Dosyalar