DOL-MAK DOLUM MAK PAS ÇELİK MAM SAN TİC A.Ş.

Salon : 12 - Stant : 1236

KAPAT
 •  
 • Salon : 12 - Stant : 1236

 • Mehmet Akif Ersoy Mah., Barlas sokak, No. 14 TAŞOLUK
 • İSTANBUL / TÜRKİYE
 •  
 • +90 212 682 0401
 • www.dolmak.com
 • Firma Hakkında

 • 1985 yılından beri memleket sanayiine ürettiğimiz paslanmaz çelik ürünler ile katkıda bulunan firmamız, çeşitlerini arttırdığı ve geliştirdiği yeni imalatları ile daha da güç kazanmış bulunmaktadır. Seri imalatlarımız haricinde talep üzerine istenilen konularla ilgili cihaz ve makinelerin sipariş alınmak suretiyle itinayla üretilmesine de devam olunmaktadır.Türkiye\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'de ve yurt dışı pazarlarda kozmetik-parfüm sanayii, ilaç ve kimya sanayii, deterjan sanayii ve gıda sanayiinde anahtar teslimi projelerle önemli raferanslara sahip bulunmaktayız. Seri imalatlarımız içinde bulunan çeşitlerimizi bugüne kadar görmemiş, kullanmamış ve dolayısıyla tecrübe etmemişseniz, bir fikir sahibi olmanız ondan sonra tercihinizi yapmanız için sadece bunları kullananlardan sormanızı bilhassa tavsiye ediyoruz. Firmamız değerli müşterilerimizin daima emrinde bulunmaktan büyük memnunluk duymaktadır.
 • Sosyal Medya

 • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 
image

DHSM-I

DHSM-I

Endüstriyel mikser

Ürün Açıklaması

Bir Adet testere pervaneli parçalayıcı, bir adet yüksek hızlı rotor-stator pervaneli ve bir adet çapa tipi frekans kontrollü (devir ayarlı) karıştırıcı olmak üzere üç adet bağımsız hareket eden karıştırıcıdan meydana gelmektedir.Karıştırıcı kısım, hidrolik sistem vasıtası ile aşağı yukarı hareket kabiliyetlidir.Kazanın iç duvarını sıyırmak için çapa tipi karıştırıcı sistemin etrafında Teflon dan yapılmış sıyırıcı vardır. Isıtma, soğutma ve vakumlama gibi çok amaçlı fonksiyonları mevcuttur. Karıştırılan ürün İçinde hava kabarcığı meydana gelmemesi için bütün karışım işlemi vakum altında yapılabilir. Ürünle temas eden tüm malzemeler 304,316 veya 316L kalite paslanmaz çelikten mamuldür. Kazan ceketi ısıtma-soğutma sistemi için su, buhar, ısı transfer yağı veya elektrik ısıtıcılı olarak dizayn edilebilir.Kazan ceketi İşleme göre tek veya çok ceketli olarak dizayn edilebilir. Karıştırıcı kısım kazan üstünden yükseldiği zaman emniyet siviçleri karıştırıcıların çalışmasını önler. 125,250,500 litre kapasiteli modelleri mevcuttur.


Dosyalar

image

DHSM-P

DHSM-P

Endüstriyel mikser

Ürün Açıklaması

Karşılıklı zıt yönde hareket eden çapa tipi frekans kontrollü (devir ayarlı) karıştırıcı ve bir adet yüksek hızlı rotor-stator pervaneli karıştırıcıdan meydana gelmektedir. Dış palet saat yönünde ve iç palet ise saat yönünün tersi yönde döner. Karıştırıcı kısım,hidrolik sistem vasıtası ile aşağı yukarı hareket kabiliyetlidir.Kazanın iç duvarını sıyırmak için çapa tipi karıştırıcı sistemin etrafında teflondan yapılmış sıyırıcı vardır. Isıtma, soğutma ve vakumlama gibi çok amaçlı fonksiyonları mevcuttur. Karıştırılan ürün içinde hava kabarcığı meydana gelmemesi için bütün karışım işlemi vakum altında yapılabilir. Ürünle temas eden tüm malzemeler 304, 316 veya 316L kalite paslanmaz çelikten mamuldür. Kazan ceketi ısıtma-soğutma sistemi için su, buhar, ısı transfer yağı veya elektrik ısıtıcılı olarak dizayn edilebilir.Kazan ceketi İşleme göre tek veya çok ceketli olarak dizayn edilebilir. Karıştıncı kısım kazan üstünden yükseldiği zaman emniyet siviçIeri karıştırıcıların çalışmasını önler. 125,250,500 litre kapasiteli modelleri mevcuttur.


Dosyalar

image

DDSM

DDSM

Endüstriyel mikser

Ürün Açıklaması

Bir adet yüksek hızlı rotor-stator pervaneli ve bir adet çapa tipi frekans kontrollü (devir ayarlı) karıştırıcı olmak üzere iki adet bağımsız hareket eden karıştırıcıdan meydana gelmektedir.Karıştırıcı kısım, motor vasıtası ile aşağı yukarı hareket kabiliyetlidir.Kazanın İç duvarını sıyırmak için, çapa tipi karıştırıcı sistemin etrafında teflondan yapılmış sıyırıcı vardır. Isıtma, soğutma ve vakumlama gibi çok amaçlı fonksiyonları mevcuttur. Karıştırılan ürün içinde hava kabarcığı meydana gelmemesi için bütün karışım işlemi vakum altında yapılabilir. Ürünle temas eden tüm malzemeler 304, 316 veya 316L kalite paslanmaz çelikten mamuldür. Kazan ceketi ısıtma - soğutma sistemi için su, buhar, ısı transfer yağı veya elektrik ısıtıcılı olarak dizayn edilebilir.Kazan ceketi İşleme göre tek veya çok ceketli olarak dizayn edilebilir. Karıştırıcı kısım kazan üstünden yükseldiği zaman emniyet siviçleri karıştırıcıların çalışmasını önler. 75, 150, 300 litre kapasiteli modelleri mevcuttur.


Dosyalar