MERTSAN TEKS. VE AMBALAJ SAN TİC LTD ŞTİ

Salon : 14 - Stant : 1422B

KAPAT
  •  
  • Salon : 14 - Stant : 1422B

  • Güneşli Mh. Evren cd. 15/1 sk. No:/23/B
  • İSTANBUL / TÜRKİYE
  •  
  • +90 212 550 4262
  • www.mertsanmakine.com
  • Firma Hakkında

  • 1992 yılında Nezih Erdem tarafından kurulan şirketimiz makineleri imalatı alanında dürüst ,güvenilir ve gelişen yapısıyla hizmet vermektedir. Makine imalatı konusunda yaptığı yeni atılımlarla her geçen gün ürün yelpazesini genişletm ektedir. MERTSAN MAKİNE : Gıda streci , palet streci ve alüminyum folyo sarma makineleri Plastik ve Ambalaj makineleri Bobin aktarma makineleri Cup sünger kesme makineleri Eva ve Sünger dilimleme makineleri Eva kesim makineleri Vatka ve Fitillik iğneleme makineleri Vatka kesme makineleri Laminasyon makineleri Otomatik vatka kaplama makineleri Konularında müşteri ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek, special özellikler eklenebilen mekanik ve elektronik açıdan yüksek kalitede makinelerin imalatını gerçekleştirmektedir. Sanayileşme yolunda otomasyonun hızla önem kazandığı ülkemizde ,müşterilerimizin special özellikler konusundaki talepleri de göz önünde bulundurularak yaptığımız makine imalatında satış sonrası servis ve bakım hizmetini de yaparak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız. Yurt içine ve yurt dışında Çek Cumhuriyeti ,Bulgaristan, Romanya ve pek çok Arap Ülkelerine yaptığımız makine satışlarıyla artan talepleri zamanında ve artan kalite ile gerçekleştirmek amacıyla yatırımlarımızı en akılcı şekilde yönlendirmekteyiz. HEDEFLERİMİZ : Makine imalatı konusunda tanıtımı hızlandırmak,yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılmak Profesyonel bir bilinç ve anlayışla çalışmalarımızı yönlendirip,konusunda eğitimli ve uzman çalışanlarımızla en kaliteli hizmeti sunmak. Makine imalatı konusunda çeşitliliğimizi arttırıp ürün yelpazemizi genişletmek. Güleryüzlü,disiplinli,dürüst çalışma anlayışımızla müşterilerimizle en iyi iş ilişkisi ve köklü dostluklar kurmaktır
  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 
image

Streç ve Alüminyum Folyo Sarma Makinesi

Streç ve Alüminyum Folyo Sarma Makinesi

MSN 70 Streç Sarma Makinesi

Ürün Açıklaması

MSN 70 Model makinemiz Gıda streci, Sanayii streci, Alüminyum folyo ve daha farklı pek çok ürünün hassas metrajlama işlemi amacı ile müşterilerimiz tarafından kullanılmaktadır. Bu model özellikle Gıda streci ve Alüminyum folyo sarımı yapan müşterilerimizden talep görmektedir. Bunun başlıca nedeni gıda\'ya uygun olarak kullanılan materyal ve yüksek sarım hassasiyetidir.


Dosyalar

image

Tam Otomatik Streç Sarma Makinesi

Tam Otomatik Streç Sarma Makinesi

MSN Otomatic S Streç sarma Makinesi

Ürün Açıklaması

MSN Otomatik-S Model makinemiz tam otomatik streç sarma makinesidir. Hızlı bir çözüm arayan müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Bu model tam otomatik olarak çalışmaktadır. Geniş bir masura haznesine sahiptir. 60 cm çaplı Jumbo streç bobini yüklenebilmektedir. Opsiyonel olarak tartı sistemine sahiptir. Bu sayede sarım gramajını otomatik ayarlayabilmektedir.


Dosyalar

image

Masurasız Otomatik Balonlu Naylon Sarma Makinesi

Masurasız Otomatik Balonlu Naylon Sarma Makinesi

MSN Masurasız Balonlu Naylon sarma Makinesi

Ürün Açıklaması

Ambalaj sektöründe sıklıkla kullanılan Balonlu Naylon\'un masurasız olarak sarımını ve metrajlamasını yapmak amacıyla kullanılmaktadır. Bu makinemiz ile farklı genişliklere sahip balonlu naylon sarılabilmektedir. İstenildiği takdirde geniş bobinlerin dilimlenmesi amacıyla da kullanılabilmektedir.


Dosyalar