MİMSAN İTH İHR KONVEYÖR BANT KAYIŞ SAN TİC LTD ŞTİ

Salon : 12 - Stant : 1229B

KAPAT
  • Firma Hakkında

  • MİMSAN ITH. IHR. KONVEYÖR BANT ve KAYIŞ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Olarak gerek son kullanıcılara gerekse OEM firmalarına genel taşıma amaçlı konveyör bant çeşitleri, konveyör sistem ekipmanları, konveyör tel bantları, silindir sargılar, yuvarlak kayışlar, modüler bantlar, kayışlar ve bilumum yardımcı elemanlarla satış ve pazarlama faaliyetlerini yurtiçi ve yurtdışı olarak sürdürmektedir. Bunun yanı sıra Plast Link markamızla kendi imalatımız olan modüler bantlar ve ekipmanlarla gerek iç, gerekse dış piyasada kalite ve uygun fiyat garantisi ile belirli sektörlere en iyi hizmeti götürmenin ve bu başarıya öncülük etmenin de haklı gururunu tüm paydaşlarımızla yaşamaktayız. 40 seneyi aşkın proje ve taahhüt temelimizden gelen tecrübemiz sayesinde, müşterilerimize ihtiyaç doğrultusunda malzeme tedarikinin yanı sıra proje desteği de verebilmekteyiz.
  •  

    MARTENS

  • Lise-Meitner-Straße 18 D-24941 Flensburg
  • FLENSBURG / GERMANY
  • [email protected]
  • www.maertens-transportband.de

 
 
image

Zincirler

Zincirler

Zincirler

Ürün Açıklaması

Bakla tip diye adlandırılan ürün grubu olup her türlü ürün transferleri için dizayn edilmiştir. Kullanım yerine bağlı olarak paslanmaz ve termoplastik hammaddelerden üretimi yapılabilmektedir. Kardanik zincirler; beyaz et , meyve suyu, süt vb. sektörlerde kullanabilen ürün çeşididir. Taşınan ürünün transferi esnasında ürüne zarar gelmemesi için parça dizaynı olarak imal edilmiştir.


Dosyalar

Modüler Bantlar ve Konveyör Sistem Ekipmanları

Modüler Bantlar ve Konveyör Sistem Ekipmanları

Ürün Açıklaması

Modüler Bantlar ; farklı sektörlerde çeşitli uygulamalar için kullanım yerine göre Polietilen (PE), Polipropilen (PP), Poliasetal- Polioksimetilen ( POM), Polyamid (PA), Polyamid (PA 66) polimer gruplarından üretilen taşıyıcı bantlardır. Modüler Bantlar, kullanıcıya kolay ve hızlı sökülüp takılabilme, temizleme imkanı sunabilmektedir. Konveyör Sistem Ekipmanları da; Konveyor sistemi için gerekli olabilecek ayaklar , mil tutucular, yan bariyer sıkma topuzları, yüzükler, yan bariyerler , makaralar ve kasnakları kapsar. Plast Link markası olarak uzun ömürlü ürün kalitesi, bakım kolaylığı, farklı renk alternatifleri ve müşterilerimize özel çözümlerle her türlü hizmeti sunabilmekteyiz.


Dosyalar

image

Tel Bantlar
image

Tel Bantlar

Tel Bantlar

Tel Bantlar

Ürün AçıklamasıDosyalar