VİDEOJET TECHNOLOGIES ÜRÜN KODLAMA VE ETİKETLEME DANIŞMANLIK VE TİC. LTD. ŞTİ.

Salon : 12 - Stant : 1235

KAPAT
  •  
  • Salon : 12 - Stant : 1235

  • Çubukçuoğlu İş Merkezi Küçükbakkalköy Mah. Rüya Sokak No:11
  • İSTANBUL / TÜRKİYE
  •  
  • +90 216 575 7484
  • www.videojet.com.tr
  • Firma Hakkında

  • 1960\\\\\\\'larda A.B. Dick Company\\\\\\\'nin bir bölümü olarak faaliyete geçtiği günlerden Videojet\\\\\\\'in bugünkü durumuna kadar,44 yılı aşkın bir süredir yüksek kaliteli kodlama ve markalama ekipmanı ve sarf malzemelerini yenileme, geliştirme, üretme ve satma faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Bugün Videojet Technologies Inc. olarak bilinen şirket, en geniş teknoloji yelpazesi aracılığıyla doğru kodlama ve markalama çözümünü sağlamakta ve maksimum güvenilirlik, verimlilik, kullanım kolaylığı ve az bakımla çalışacak şekilde tasarlanmış kaliteli ekipmanlar, sarf malzemeleri ve servisler sağlamak için kararlı bir şekilde çalışmaktadır. Videojet büyük ve küçük karakterli mürekkep püskürtmeli yazıcılar, lazer kodlama sistemleri, termal transfer yazıcılar ve etiketleme ekipmanları, neredeyse mümkün olan her tür ürün ambalajına, sevkiyat konteynerine veya paletine lineer ve 2B barkodların yanı sıra tavsiye edilen kullanma tarihleri, üretim tarihi, lot numarası ve operatör bilgileri gibi değişken verileri uygular. Tüm dünyada 325.000\\\\\\\'den fazla birim kurulumu yapmış olan Videojet\\\\\\\'in dünyanın çeşitli bölgelerinde 30 doğrudan operasyon biriminde 3000\\\\\\\'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Global satış ve servis merkezi ağımız tüm bölgelerde yüksek kaliteli servis sağlar. Satış, servis, eğitim, yönetim ve uygulama desteği, yalnızca ABD\\\\\\\'de 250\\\\\\\'den fazla doğrudan satış ve servis personeliyle olmak üzere dünya genelinde Avusturya, Brezilya, Kanada, Şili, Çin, Fransa, Almanya, Hindistan, İrlanda, İtalya, Japonya, Kore, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, Rusya, Singapur, İspanya, İsviçre, Türkiye ve İngiltere\\\\\\\'de doğrudan operasyonlarla sağlanmaktadır. Videojet\\\\\\\'in dağıtım ağı 135 ülkeye hizmet veren 150\\\\\\\'den fazla dağıtımcıyı ve global OEM\\\\\\\'i içermektedir.
  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 
image

Inkjet Yazıcılar

Inkjet Yazıcılar

Mürekkep Püskürtmeli Inkjet Yazıcı

Ürün Açıklaması

Düz veya eğri yüzeylere baskı için ideal olan Inkjet Kodlama teknolojisi, birçok mürekkebi neredeyse her yüzeye yazdırmak için kullanılabilen temassız bir yazdırma yöntemidir. Videojet, 40 yıldan uzun deneyimi ile, gereksinimleriniz için doğru yazdırma çözümlerini belirlemenize yardım etmek üzere bir seri inkjet çözümü ve uygulama uzmanlığı sunmaktadır.


Dosyalar

image

Lazer Yazıcılar

Lazer Yazıcılar

Lazer Markalama Yazıcıları

Ürün Açıklaması

Diğer teknolojilere göre marka kalitesi, kalıcılık ve daha az tüketim malzemesi gibi avantajlar sunan bir temassız yazdırma yöntemidir. Videojet’in lazer markalama sistemleri, çeşitli malzemeler ve uygulamalar için kullanmak üzere, farklı güç çıkışlarında CO2, Fiber ve YAG lazer kaynaklarını içermektedir. Bunun yanında, Videojet, üretim hatlarınıza entegrasyonu basitleştirmek ve lazerin performansını maksimize etmek için, lensler ve ışın döndürme birimleri gibi geniş bir lazer aksesuarları portföyü sunmaktadır.


Dosyalar

image

Termal Transfer Yazıcılar

Termal Transfer Yazıcılar

Termal Transfer Yazıcılar

Ürün Açıklaması

Videojet® DataFlex® serisi Termal Transfer Yazıcıları, esnek paketleme filmleri ve etiketlerine yüksek çözünürlüklü görüntüler aktarır, şerit yenileme ve üretim geçişleri ile ilişkili kullanım dışı kalma süresini ve maliyetleri en aza indirir. Bu yazıcılar, uygulama gereksinimlerinizi karşılamak üzere optimize edilmiş, uzun şerit boyları, yüksek baskı hızları, hata önleme özellikleri ve kolay kullanım gibi birçok avantaja sahiptir.


Dosyalar