PRO-PACK PLASTİK AMBALAJ VE MAKİNA SAN TİC A.Ş.

Salon : 2 - Stant : 218F

KAPAT
 •  
 • Salon : 2 - Stant : 218F

 • Türkgücü Köyü Mevkii, Bülent Ecevit Bulvarı No : 17/1 59860
 • TEKİRDAĞ / TÜRKİYE
 •  
 • +90 282 685 4041
 • www.pro-pack.com.tr
 • Firma Hakkında

 • 1995 yılında Darnel Group Internatıonal ortaklığı ile kurulan şirketimiz Pro-Pack A.Ş rekabetçi, inovatif ve sürdürülebilir bir büyüme ile rakipleri arasında fark yaratmıştır . Faaliyet alanı olan gıda ambalajı/filmi konusunda lokal ve global pazarda ‘güven’ ve ‘kalite’ denildiğinde ismini hafızalara yerleştirmiştir. İhracat sıralamasında bağlı bulunduğumuz sektör grubunda Tekirdağ bölgesi için ilk 5 , Türkiye genelinde ise ilk 25 de yer alarak ve yine bölgemizde vergi sıralamasında ilk 10 un içinde yer alarak ülkemize katma değer sunuyor ve işimizi doğru yapabilmenin gururunu yaşıyoruz. Yaşadığımız yüzyılda en önemli etken olarak nufüs artışı ve buna bağlı olarak gıda-içecek tüketimindeki artışın yanı sıra yaşam standartlarının yükselerek tüketim alışkanlıklarının değişimini sağlaması, bize, ambalaj sektöründeki hızlı gelişimi getirmektedir. Firmamızın vizyonu , bu gelişim içinde ürünlerimizin Türkiye’deki ithalatını azaltırken, ihracatımızı arttırmak ve bizi oluşturan tüm unsurlara katma değer sağlamayı sürdürmektir. Kazandığımız bu değerleri korumak ve sürdürebilmek için, uluslararası standartlarda çalışmaya, müşterilerimizle, çalışanlarımızla, tedarikçilerimizle ‘kalite’ ve ‘güven’ çerçevesinde işbirliğimizi sürdürmeye devam edeceğiz
 • Sosyal Medya

 • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 
image

PROFilm Jumbo

PROFilm Jumbo

PROFilm Jumbo

Ürün Açıklaması

Sarım yapan firmalara pazarın farklı ölçülerdeki özel taleplerini karşılamaları için üretilen uzun metrajlı bobinlerdir. Her türlü manuel ve otomatik sarım makinelerinde yüksek devirde problemsiz sarım performansı göstererek maksimum verimlilik ve minimum maliyet sağlar.


Dosyalar

image

PROFilm Handy

PROFilm Handy

PROFilm Handy

Ürün Açıklaması

Meyve, sebze, et, deniz ve süt ürünlerinin manuel makinelerde paketlenerek üreticiden tüketiciye ilk günkü tazelikte sunulmasını sağlar. Mükemmel parlaklık, şeffaflık ve anti-fog etkisi sayesinde gıdalarınızın kusursuz sunumunu sağlayan PROFilm Handy Streç, yırtılmaya karşı dayanıklılığı, ideal yapışma ve hafıza özelliği ile süpermarketler ve gıda zincirlerinde özellikle tercih edilir. Müşteri talebine göre perforeli olarak da üretilir.


Dosyalar

image

PROFilm Oto

PROFilm Oto

PROFilm Oto

Ürün Açıklaması

Geliştirilmiş özel formülü ile her türlü manuel, yarı otomatik ve tam otomatik makinelerde çeşitli tabak ölçülerinde, meyve, sebze, tavuk, kırmızı et ve deniz ürünlerinin yüksek hız ve verimlilik ile paketlenmesini sağlar. Tek ve çift kat seçenekleri olan ProFilm Auto/Auto² Streç, yüksek mukavemeti, esnekliği ve ideal yapışkanlığı sayesinde mükemmel makine uyumluluğu göstermesinin yanı sıra, parlaklık, anti-fog ve hafıza özelliği ile de kusursuz sunum sağlar. Müşteri talebine göre perforeli olarak da üretilir.


Dosyalar