TAM-TAŞ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Salon : 12 - Stant : 1207

KAPAT
  • Firma Hakkında

  • Tamtas Makine 1971 yilinda Ambalaj makinalari ve malzemeleri Sektöründe faaliyete baslamistir. Ilk yillarda yurt disindan makine ekipman ithalati yapilmis , 1975 yilindan itibaren de paketleme makinalari imalatina baslanmistir. 1975 – 1983 Yillari arasinda Istanbul - Mecidiyeköy de faaliyette bulunulmus 1983 Yilinda Merter ‘ de 8.000 m2 lik üretim alanina geçilmistir. 1983-2013 Yillari arasinda üretim faaliyetlerine Merter fabrikasinda devam eden firmamiz 2014 Yilinda Istanbul – Ikitelli de yapilan yeni fabrikasina tasinmistir. 1975 yilindan itibaren \\\"TAM-TAS\\\" markasi adi altinda üretim yaparak, ülkemiz sanayiine ve ambalaj dünyasina önemli hizmetler veren firmamiz ürettigi Ambalaj Makinalarinin satis öncesi ve satis sonrasi kaliteli hizmetleriyle gerek ülkemiz genelinde gerekse yurt disinda birçok ülkede kendi sektöründe saygin, güvenilir ve özel bir yere sahip olmustur.
  • Sosyal Medya

  •  

    Henkelman

  • Titaniumlaan 10
  • Hertogenbosch / NETHERLANDS
  • [email protected]

 
 
image

Dikey paketleme makinaları

Dikey paketleme makinaları

ODM400 Dikey paketleme makinası

Ürün Açıklaması

ODM 400 Dikey paketleme makinasi Yastik , Oturan ve Quadro paket yapabilmektedir. Max. 2500 gr paketleme yapabilmektedir. Max paket ebadi 260*360 mm dir. Istenilen üretim kapasitesine bagli olarak pnömatik veya servo kontrollü olarak üretilmektedir. Makinede Volumetrik dolum sistemi serbest akiciligi olan kristalize ve granül ürünler, Vidali dolum sistemi ile toz ürünler Elektronik terazili dolum ile büyük ebatli ve kirilgan ürünler, likit dolum sistemi ile sivi ürünler paketlenmektedir.


Dosyalar

image

Doypack paketleme makinaları

Doypack paketleme makinaları

HT 85-200 Doypack ambalaj makinası

Ürün Açıklaması

HT 85-200 Tam otomatik üç tarafi kapali hazir DOYPACK paketlere çalisan Stand up Pouch paketleme makinasidir. Yüksek paketleme hizi istenen isletmelerde kahve, süt tozu, krema, kuruyemis, baharat, sekerleme, çikolata gibi kuru ürünler, meyve suyu, salça, ketçap, mayonez, bal, pekmez gibi aseptik dolum gerektiren ürünlerin tam otomatik olarak ambalajlanmasinda kullanilir. Aski delikli, zipperli hazir torbalarda çalisabildigi gibi koruyucu gaz sistemi de opsiyonel olarak kullanilabilmektedir. Makinaya toz ürünler için vidali dolum sistemi taneli ürünler için volümetrik, linear, çok kefeli elektronik terazi sistemi ve sivi ürünler için likit dolum sistemi akuple edilebilmektedir.


Dosyalar

image

Stick Paketleme Makinaları

Stick Paketleme Makinaları

SPDM400 Stick Ambalaj Makinası

Ürün Açıklaması

SPDM 400 Stick paketleme makinasi 2 gr – 20 gr arasinda toz, taneli ve likit ürünler paketlemede kullanilmaktadir. Daha çok instant kahve, kahve kremasi, seker, tuz, ketçap, mayonez, soslar vb. tek kullanimlik ürünler paketlenmektedir.


Dosyalar