TEKİZ MAKİNA SAN VE DIŞ TİC LTD ŞTİ

Salon : 12 - Stant : 1226B

KAPAT
  •  
  • Salon : 12 - Stant : 1226B

  • İKİTELLİ ORGANİZE SAN.BÖLGESİ DEMİRCİLER SAN.SİTESİ B-1 BLOK NO : 37/2 İKİTELLİ
  • İSTANBUL / TÜRKİYE
  •  
  • +90 212 549 3355
  • www.tekizmakine.com
  • Firma Hakkında

  • Tek-iz Makine; Aerosol, kozmetik, kimya ve gıda sektörlerine dolum, kapatma, etiketleme ve ambalaj makineleri imalatı yapmaktadır. Tek-iz Makine; müşteri beklentileri ve ihtiyaçları ötesinde hizmet veren, sektöründe en hızlı büyüyen, kaliteden asla taviz vermeyen, satış sonrası desteği ile tüm müşterilerinin beğenisini kazanmış bir markadır. Tek-iz Makine; zamanında sipariş teslimi, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve en önemlisi satış sonrası desteği ile yıllık büyüme hedefini %40 gibi bir oranla geçmiş olup, sektöründe en hızlı büyüyen şirket olmuştur. Kalitemize olan güvenimiz, giderek artan kapasitemiz ve uygun fiyat politikamız ile sizide müşteri portföyümüze katmaktan mutluluk duyacağız! Unutmayın ki; bizi aradığınız zaman karşınızda sadece güvenilir bir firma değil çalışmalarımızın her aşamasında destek alabileceğiniz bir DOST bulacaksınız!
  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 
image

OTOMATİK AEROSOL DOLUM MAKİNASI

OTOMATİK AEROSOL DOLUM MAKİNASI

AEROSOL

Ürün Açıklaması

Tam otomatik Aerosol dolum makinesinde boş Aerosol kutuları besleme ünitesine dizilir. Konveyör yardımı ile Aerosol kutuları likit dolum ünitesinde likit dolumu yapıldıktan sonra valf kapaması yapılır. Likit dolumu ve valf kapaması yapılmış Aerosol kutuları isteğe bağlı olarak inkjet ünitesinden geçerek gaz dolum ünitesine ulaşır. 4 gaz pistonu ile Aerosol tenekelerine gaz dolum- valf kapama ve gaz dolumu yapmaz. Tam otomatik Aerosol dolum makinesi kullanımı kolay bir makinedir. Tam otomatik Aerosol dolum makinesi,kutu besleme ünitesi Likit dolum ünitesi – valf kapama ünitesi ve gaz dolum ünitesinden oluşmaktadır. İstek üzerine inkjet kodlama ünitesi - tepe çakma makinesi- valf atma makinesi ve kapak atma makinesi eklenebilir. Teknik Özellikleri:Çalışma Basıncı 8 kg / cm 3 Azami Üretim Kapasitesi 70 Ad. / dak. Azami Dolum Hacmi 1600 cm 3 Gaz Azami Dolum Hacmi 600 cm Likit Konveyor Motor Gücü 0.5Hp - 2 380 V Hava Tüketimi 2800 L / dak. Derinlik 90 cm. Genişlik 700 cm. Yükseklik 165 cm. Ağırlık 650 kg.


Dosyalar

image

OTOMATİK LİKİT DOLUM MAKİNESİ

OTOMATİK LİKİT DOLUM MAKİNESİ

LİKİT DOLUM

Ürün Açıklaması

Otomatik likit dolum makinesi likit dolum ünitesi ve kapak kapama ünitesi olarak 2 üniteden oluşur. Otomatik likit dolum makinesi, her türlü sıvı (likit) ürünler için tasarlanmıştır. Hidrolik ve plc sistemi ile çalışan otomatik likit dolum makinesi pet, plastik, teneke ve cam şişelere hassas gramaj ile dolum yapar. Çakma kapak vidalı kapak ve triger kapakları aynı ünitede kapatır. Otomatik likit dolum makinesindeki likit dolum ünitesi ürünle temas eden parçalar 316 kalite, diğer aksamları 304 kalite ve tamamı paslanmazdır. Otomotik likit dolum makinesi koruma kabinli yüksek kapasiteli ve kullanımı kolaydır. Otomatik likit dolum makinesi ile : Sıvı sabun, kolonya, şampuan, camsil, sıvı deterjan, tiner, yağ, çamaşır suyu, ilaç, boya, meyvesuyu, sirke, şalgam ve süt gibi ürünleri dolum yapabilir. Teknik Özellikleri : Dolum Hacmi 200-1300 ml Dolum Kapasitesi 2000-3000 Ad/Sa Dolum Hassasiyeti +- %3 ml Kontrol PLC Uzunluk 900 cm Genişlik 250 cm Yükseklik 180 cm


Dosyalar

image

OTOMATİK PARFÜM ŞİŞE DOLUM MAKİNESİ

OTOMATİK PARFÜM ŞİŞE DOLUM MAKİNESİ

PARFÜM DOLUM

Ürün Açıklaması

Tam Otomatik Parfüm-Şişe Dolum Makinesi Açıklaması : Otomatik şişe parfüm Dolum Makinesi, cam ve sert plastiklere, her türlü sıvıyı doldurur. Otomatik şişe parfüm Dolum makinesi gramaj ayarı gerektirmeden dolum yapar. Otomatik şişe parfüm dolum makinesi PLC kontrol sistemli bir makinedir. Otomatik şişe parfüm Dolum Makinesinde, dönerli konveyör üzerinde parfüm şişeleri kalıp içerisinde, dört parfüm dolum başlığı ile vakum dolumu yapar. Yine konveyör üzerinde çift kapatma ile parfüm şişeleri penslenir. Belirli aralıklardaki parfüm şişeleri için farklı kalıp gerektirmez. Otomatik şişe parfüm dolum makinesi koruma kabinli, yüksek kapasiteli ve kullanımı kolaydır. Teknik Özellikleri: Hava Tüketimi 300 Litre / dak. Azami Üretim Kapasitesi 2500 ad. / sa Voltaj 380V Toplam Güç 1.5 KW Yükseklik 180 cm. Ağırlık 500 kg. Uzunluk 250 cm.


Dosyalar