MİDAS MAKİNA SAN VE TİC LTD ŞTİ

Salon : 12 - Stant : 1231

KAPAT
  •  
  • Salon : 12 - Stant : 1231

  • İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, İpkas Sanayi Sitesi 9-A Blok No:32-34
  • İSTANBUL / TÜRKİYE
  •  
  • +90 212 671 9548
  • www.midasmakina.com
  • Firma Hakkında

  • 1998 yılında Midas Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adıyla kurulan firmamız Dolum Makinaları, Etiket Makinaları, Kapak Kapama Makinaları, Konveyör sistemleri, Konveyör Otomasyonları ve Özel uygulamalar konusunda sektördeki faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir. Müşterilerine her zaman en iyi ve teknolojik niteliklere sahip en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Şirketimizin yapmış olduğu makinalar ve otomasyon sistemleri, üretim ortamındaki verim ve kaliteyi istenilen proses şartlarını sağlayacak şekilde konusunda uzman ve tecrübeli ekiplerimiz tarafından üretilmektedir.
  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 
image

Sıvı Dolum Makinası

Sıvı Dolum Makinası

MLF-8 Sıvı Dolum Makinası

Ürün Açıklaması

Midas Makina\'nın üretmiş olduğu Otomatik Sıvı Dolum Makinaları akışkan, yarı kıvamlı ve kıvamlı ürünleri volümetrik olarak son derece hassas bir şekilde doldurma yeteneğine sahiptir. Üretmiş olduğumuz sıvı dolum makinları 304 paslanmaz çelik malzemeden imal edilmektedir. Dolum kafaları 1-12 arasında değişiklik gösterebilir (dolum kafaları istenilen kapasiteye göre belirlenmektedir.) PLC kontrollü, HMI dokunmatik ekranlı, paslanmaz çelik konstrüksiyon ve alüminyum parçalar ve daha bir çok özellik standart olarak makinede mevcuttur. Sıvı dolum makinalarımızla kozmetik, gıda, ilaç ve kişisel bakım sektörlerinde kullanılan sıvı ürünleri verimli bir şekilde doldurmak için tasarlanmıştır. Ek seçeneklerle tehlikeli, yanıcı ve korozif ortamlar içinde kullanılabilmektedir.


Dosyalar
Ürün Videosu

image

Kapak Kapatma Makinası

Kapak Kapatma Makinası

MCM-Inline Kapak Kapatma Makinesi

Ürün Açıklaması

Tam Otomatik Inline Kapak Kapatma Makinesi: Midas Makina olarak Sıvı dolum makinası hatlarının arkasına entegre edilebilen yüksek kapasiteli Otomatik Kapak Kapatma Makinelerimiz ile vidalı kapakları, metal kapakları ve kilitli kapakları kolaylıkla ve hızlı bir şekilde kapatılır. Konstrüksiyon paslanmaz malzemeden inşa edilmiş olup, bazı bölümlerde alüminyum malzeme kullanılmıştır. Fonksiyonel tasarımı sayesinde istenilen ölçülerdeki ambalajlar için imal edilebilmektedir. Kapak Kapatma Makinesinin Kapatabileceği Ambalajlardan Örnekler: Kavanoz kapağı kapatma makinası, şişe kapağı kapatma makinası, sıvama kapak kapatma makinası, twist-off kapak kapatma makinası, teneke kutu kapağı kapatma makinası, plasik kova kapağı kapatma makinası, plastik kapak kapatma makinası, flip top kapak kapatma makinası.


Dosyalar
Ürün Videosu

image

Etiketleme Makinası

Etiketleme Makinası

MLM-2 Etiketleme Makinası

Ürün Açıklaması

Otomatik etiketleme makinesi muhtelif ebatlardaki ambalajlara göre etiketleme yapar. Teneke kutu, cam şişe, pet, pvc, kueks gibi ambalajlara kendinden yapışkanlı etiketlemede kullanılır. Self etiketleri sorunsuz olarak yapıştırır. Ayrıca opsiyonel olarak etiketlerin üstüne seri numarası ve üretim tarhini vuran kodlama aparatı da mevcuttur. Operatör panelinden tüm ayarlar kolayca yapılabilir.


Dosyalar
Ürün Videosu

Ürün Videosu
Ürün Videosu
Ürün Videosu