HİPERMAK GIDA AMBALAJ MAKİNE İNŞ. TAH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Salon : 12 - Stant : 1220A

KAPAT
  •  
  • Salon : 12 - Stant : 1220A

  • CUMHURİYET MAHALLESİ 9081 SK. NO:57/1 ULUCAK
  • İZMİR / TÜRKİYE
  •  
  • +90 232 461 4202
  • www.hipermak.com.tr
  • Firma Hakkında

  • Hipermak Gıda Ambalaj Makine Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. olarak kuruluşumuzdan bu yana Tam Otomatik Paketleme Makineleri imalatı yapmaktayız. İmalatını yapmış olduğumuz paketleme makineleri ile farklı gramajlarda toz veya granül ürünlerin dolumu yapılabilmektedir. Hipermak, İzmir Kemalpaşa Ulucak tesislerinde uzman personel, teknik kadro, tecrübeli servis ekibi ve modern makine parkuru ile üretiminin her aşamasını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Kalite Politikamız Müşteri memnuniyetini, müşteri gereksinimi ve talepleri doğrultusunda en üst seviyede tutmak. Makinelerimizin satış sonrası oluşabilecek arızaları için yeterli yedek parça stoğu tutmak. Ar-ge çalışmalarını tüm çalışanların katılımı ile desteklemek. Uluslararası kalitede ürün ve hizmetler sunmak. Çevreye duyarlı kullanıcısına güç veren ürün çeşitlerimizi müşteri talepleri doğrultusunda geliştirmek. Çalışanları daha performanslı üretim bilinciyle eğitmek.
  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 
image

Hipermak - HD220 Yatay Doypak Paketleme Makinesi

Hipermak - HD220 Yatay Doypak Paketleme Makinesi

HPR_HD220

Ürün Açıklaması

● Mekanik ve Servo Motor teknolojisinin mükemmel bir uyumu ile çalışan HPR_HD220, ● Makine birbirine senkronize 6 adet Servo motor ile çalışmaktadır. ● Servo motor teknolojisi ile SERİ , HASSAS ve KARARLI çalışma, ● Kullanımı kolay, bakım ihtiyacı yok denecek kadar az, ● Makinenin tüm kontrolünün yapıldığı 10 \\\" boyutunda 65536 renk dokunmatik ekran, ● Makinenin ana gövdesi Epoksi boyalı çelik olup üzeri 304 kalite krom saç kaplıdır. ● Hızlı ambalaj bağlamak için Havalı Şaft Bobin mili, ● Servo Motor kontrollü babin çözgü sistemi ● Bakım kolaylığı sağlayan Dokunmatik ekrandan kontrol edilen merkezi yağlama sistemi, ● Fotoselli veya Fotoselsiz çalışabilme imkanı, ● Geçmişe dönük alarm ve hata kontrol sistemi, ● Özel Soğutma istasyonu ile dolum öncesi ısıl yapışma bölümlerinin soğutulması ● Dolum hunisinde bulunan vibrasyon ile tıkanmasının önlenmesi, ● Dolum istasyonu altında bulunan vibrasyon ile paket içine ürünün tam dolumunun sağlanması ● Dokunmatik ekranda toplanmış sıcaklık kontrolü, ● Film Bitti sensörü ile ürün firesinin azaltılması ● Yüksek güvenlikli emniyet pencereleri .


Dosyalar

image

Hipermak - CM5000 Yüksek Hızlı Dikey Paketleme Makinesi

Hipermak - CM5000 Yüksek Hızlı Dikey Paketleme Makinesi

HPR_CM5000 Dikey Paketleme Makinesi

Ürün Açıklaması

● Continuous Motion sistemi ile çalışan HPR_CM5000 ● 3 adet Allen Bradley Servo Motorun mükemmel uyumu ile çalışan Motion Kontrol sistemi, ● Servo motor teknolojisi ile SERİ , HASSAS ve KARARLI çalışma, ● Kullanımı kolay, bakım ihtiyacı yok denecek kadar az, ● Tek merkezden aynı anda 12 ayrı noktaya yağlama yapabilen yağ pompası ile basit yağlama, ● Elektrostatik toz boya ile uzun süre korumalı çelik konstrüksiyon gövde, ● Hızlı ambalaj bağlamak için Havalı Şaft Bobin mili, ● Çok düşük gürültü seviyesi, ● Paslanmaz çelik yaka - boru grubu, ● Dokunmatik ekrandan kontrol edilebilen film çekici palet yanaşma sistemi, ● Fotoselli veya Fotoselsiz çalışabilme imkanı, ● Hedeflenen üretim miktarı ile makine kontrolü, ● Günlük üretim kontrolü, ● Geçmişe dönük alarm ve hata kontrol sistemi, ● Basınç Ayarlı denge kolu ile stabil film tansiyon kontrolü, ● Standart olarak sunulan Bobin Çözgü Motoru, ● Haraketli dokunmatik ekran ile kullanım kolaylığı, ● Dokunmatik ekranda toplanmış sıcaklık kontrolü, ● Yatay Çene ve Triger Kayış sisteminde Allen Bradley Marka Servo Motor , ● P.I.D. Sıcaklık kontrol sistemi ile stabil ve sorunsuz yapıştırma yapabilme, ● Hareketli çene sisteminde Körüklü paket (oturan paket) yapabilme, ● İnvertör (Hız Kontrol) ile desteklenmiş Ultrasonic sensör ile kontrol edilen otomatik bobin merkezleme, ● Ultrasonik sensör ile şeffaf (baskısız) ambalajda bile sorunsuz bobin kenar kontrolü, ● Film Bitti Uyarı ikaz sistemi ve düşük basınç uyarı sistemi ile düşük ürün firesi ile çalışabilme, ● Film ekleme sistemi ile basit ve kısa süreli ambalaj değişimi ● El anahtarı kullanmadan (alyan, açık ağız vb) boru yaka ve ambalaj değiştirebilme, ● Tüm kontrolün yapıldığı 10 \\\" boyutunda Allen Bradley Marka Renkli dokunmatik panel,


Dosyalar

image

Hipermak - SV5000 Dikey Paketleme Makinesi

Hipermak - SV5000 Dikey Paketleme Makinesi

HPR_SV5000 Dikey Paketleme Makinesi

Ürün Açıklaması

● Mekanik ve Servo Motor teknolojisinin mükemmel bir uyumu ile çalışan HPR_SV5000, ● Servo motor teknolojisi ile SERİ , HASSAS ve KARARLI çalışma, ● Makinenin tüm kontrolünün yapıldığı 10 \\\" boyutunda 65536 renk dokunmatik ekran ● Hızlı ambalaj bağlamak için Havalı Şaft Bobin mili, ● Düşük gürültü seviyesi,Paslanmaz çelik (krom nikel) yaka - boru grubu, ● Dokunmatik ekrandan kontrol edilen bobin haraket grubu, ● Fotoselli veya fotoselsiz çalışabilme imkanı, ● Hedeflenen üretim miktarı ile makine kontrolü, ● Günlük üretim kontrolü ● Geçmişe dönük alarm ve hata kontrol sistemi, ● Dokunmatik ekrandan kontrol edilebilen film çekici palet yanaşma sistemi, ● El anahtarı kullanmadan yaka-boru ve ambalaj değişimi, ● Haraketli dokunmatik ekran ile kullanım kolaylığı, ● Dokunmatik ekranda toplanmış P. I. D. sıcaklık kontrolü, ● Yüksek güvenlikli emniyet pencereleri . ● Programlanabilir hafıza ile pratik ve hızlı imalat tip değişimi, ● Film bitti uyarı ikaz sistemi ile film bittiğinde makineyi otomatik durduran sistem, ● Düşük basınç algılayıcı sensör ile makineyi otomatik durduran sistem, ● Basınç ayarlı denge kolu ile stabil film tansiyon kontrolü. ● Yatay Çene ve Triger Kayış sisteminde SCHNEIDER Marka Servo Motor ● Tüm pnomatik silindir ve valfler FESTO markadır. ● Tüm sensörler SICK markadır.


Dosyalar