ELİF PLASTİK AMBALAJ SAN VE TİC A.Ş.

Salon : 2 - Stant : 216C

KAPAT
  •  
  • Salon : 2 - Stant : 216C

  • Orhangazi Mah. 1652 Sok. No: 2, 34510
  • İSTANBUL / TÜRKİYE
  •  
  • +90 501 234 5678
  • www.elif.com
  • Firma Hakkında

  • Elif fleksibl (esnek) ambalaj çözümlerinde kalitesi ile dünya çapında bilinen ve tercih edilen tedarikçilerden biridir. Kurulduğu 1972 yılından beri hizmet ve kalite standartlarını sürekli geliştiren Elif’in fleksibl (esnek) ambalaj pazarındaki liderliği hizmet sunduğu çok uluslu tanınmış markalar tarafından da tescillenmiştir. Elif\\\'in gerek mimarisi, gerek alt yapısı, gerekse de teknolojisi ve yüksek kapasitesi ile dünyanın en önemli üretim tesislerinden biri olan konsept fabrikası 55.000 m2\\\'si tek çatı altında toplanmış kapalı alan olmak üzere, 110.000 m2 toplam alanı kaplar. Konsept fabrikasını model alarak 2014 yılında faaliyete geçen yeni fabrikası ile beraber Elif, yılda yaklaşık 100.000 ton üretim kapasitesine sahiptir. Elif, Dünya çapında örnek gösterilen konsept fabrika modelini yeni teknolojilerle sürekli geliştirerek büyümesine farklı coğrafyalarda yeni yatırımlarla devam etmeyi hedeflemektedir. Merkezi Türkiye\\\'de bulunan Elif\\\'in çok coğrafyalı üretim ve uluslararası faaliyet ağı, müşterilerine yerelleştirilmiş küresel hizmet ve tedarik esnekliği sunacak biçimde stratejik olarak yapılandırılmıştır. Elif, bilimsel bir şekilde yürütülen işbirliği ve yenilikçiliği sayesinde farklı müşterilerin farklı ihtiyaçlarına göre özel olarak geliştirilmiş en yüksek kalitede ürünler ve benzersiz bir hizmet sunar. Yerli ve yabancı pek çok büyük markaya hizmet veren Elif, üretiminin yarısından fazlasını dünyanın 50 farklı ülkesine ihraç etmektedir. Elif müsterileri, tedarikçileri, profesyonel insan kaynakları ve yenilikçi yönetiminin yarattığı sinerji ve dinamizmle gelecekte de mükemmel ürünler ve hizmetler sunmayı hedefler.
  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 

ElifHybr Hibrit Baskı Teknolojisi


Ürün Açıklaması

ElifHybr solventsiz kürleşme sistemi ile göz alıcı baskı sonuçları sunarken, kısa metrajlı çalışmalarda fiyat avantajı sağlıyor. Ayrıca ElifHybr, farklı mürekkep transfer teknolojileri ile, son teknoloji kürleşme ve renk yönetimi sistemlerini bir araya getiriyor.


Dosyalar

ElifHolo Holografik Baskı


Ürün Açıklaması

Elif’in yeni baskı teknolojisi, sahtecilik karşıtı özelliklerinin yanı sıra, yüksek görsel etkiye sahip, üç boyutlu holografik baskı ile farklılaşan ambalajlar sunuyor.


Dosyalar

image

ElifFine Kağıt Dokulu Film

ElifFine Kağıt Dokulu Film


Ürün Açıklaması

Çevre dostu yapısı, benzersiz mineral formülasyonu ve kağıtsı dokusuyla Elif’in yeni ambalaj çözümü ‘ElifFine’, premium bir ambalaj deneyimi sunuyor.


Dosyalar