POŞETSAN AMBALAJ SAN.VE TIC.A.Ş.

Salon : 2 - Stant : 217E

KAPAT
  •  
  • Salon : 2 - Stant : 217E

  • Organize Sanayi Bölgesi Atatürk Caddesi 5. Sokak No:5 59500 Çerkezköy / Tekirdağ
  • TEKİRDAĞ / TÜRKİYE
  •  
  • +90 282 758 2002
  • www.posetsan.com
  • Firma Hakkında

  • Kağıttan üretilen un ve çay poşetlerine yüksek kalite katmak üzere 1980 yılında zirve yolculuğuna başlayan Poşetsan, bugün kullandığı teknoloji ve ürünleri ile dünya standartlarını belirliyor. Kaliteli ve yenilikçi üretim anlayışı ile doğru ve etkin çözümler geliştirerek müşteri beklentilerinin ötesine geçmeyi başarıyor. Poşetsan, 22.500 m² açık, 16.000 m² kapalı fabrikası ve ortalama 200 çalışanı ile yalnız Türkiye\\\\\\\'ye değil tüm dünyaya ürün ve hizmette en iyiyi sunuyor. İstanbul\\\\\\\'un Levent semtinde ofisi bulunan güçlü kuruluşumuz; İran, Irak ve Kuzey Afrika\\\\\\\'daki temsilcilikleri ile sınırların dışında hizmet veriyor. Poşetsan; yılların birikim ve deneyimine sahip mühendisleri, teknik elemanları ve idari kadrosuyla sektördeki gelişmeleri yalnızca izlemekle kalmıyor, yeniliklerin de öncüsü oluyor. Gerçekleştirdiği her çalışmayı bir proje olarak gören Poşetsan, müşterilerinin ihtiyaçlarına özel ambalaj malzemelerine de imza atıyor.
  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 

Aseptik Ambalaj

Sunpack

Ürün Açıklaması

Poşetsan, sıvı gıdalar için en ideal ambalaj çözümlerini Sunpack markası altında dünyaya sunuyor. Base, slim, kare ve klasik formların yanı sıra çeşitli hacimlerde açılma özellikleri ile de üretilebilen aseptik ambalajlar, hijyen ve sağlıkta en yüksek kalite standardını temsil eden BRC/IOP, ISO 9001:2008, HELAL 22:2013 belgelerinin güvencesini taşıyor. Hacim aralığı ise 125 ml’lik porsiyon paketlerinden 1.000 ml’lik aile paketlerine kadar uzanıyor.


Dosyalar

Fleksibıl Ambalaj


Ürün Açıklaması

> Un ve Unlu Mamül Ambalajları > Yağ ve Yağ Ürünleri Ambalajları > Çorba, Baharat, Hazır Gıda Ambalajları > Çay, Kahve, Kakao ve Toz Ürün Ambalajları > Yaş ve Kuru Maya Ambalajları > Kuruyemiş Ambalajları > İlaç ve Sağlık Ürünleri Ambalajları > Kolonyalı ve Islak Mendil Ambalajları > Kozmetik Ürün Ambalajları > Endüstriyel Amaçlı Ambalajlar (Yalıtım Malzemeleri, Endüstriyel Sargılıklar vb.) > Diğer Sanayi Kolları İçin Tek veya Çok Katlı Ambalajlar


Dosyalar

Kapak Contaları


Ürün Açıklaması

CAM, PET ve PE ambalajlar için geliştirdiği sızdırmaz kapak contası çözümleriyle Poşetsan, farklı sektörlere yüksek kalite sunuyor. Sızdırmazlık çözümlerinde “Sunseals” markasıyla XL Güvenli Conta (SS), XL Güvenli Yeniden Contalama ve XL Hafif Seri olmak üzere; böcek ve tarım ilaçları, gıda ürünleri, otomobil yağları ve diğer yağlar için en yüksek kalitede kapak contaları üretiyor.


Dosyalar