OBERON PAZARLAMA İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Salon : 7 - Stant : 721B

KAPAT
  • Firma Hakkında

  • 2017 yılı başında İş ortaklarımızın Ambalaj sektöründeki taleplerini karşılamak amacı ile ticari hayatına başlamıştır. 20 yıllık tecrübe ve birikimin ışığında hedefimiz, sektörde kısa sürede saygın bir konuma ulaşarak AMBALAJ ÇÖZÜM UZMANI olarak sizlere profesyonel hizmeti sunmaktır. Geniş ürün yelpazemizi doğru ürünü, doğru zamanda, doğru konumda, kaliteli ve ekonomik değerleme ile iş ortaklarımıza ulaştırmaktır. Talepler doğrultusunda kendi ürünlerini tasarlamakta ve üretmekte, ayrıca Türkiye\\\'nin önde gelen firmalarının distribütörlüğünü yapmaktadır. Ticari ve İnsani değerlerden ödün vermeden, karşılıklı değer katma politikası ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
  • Sosyal Medya

  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 

Ambalaj ürünleri

Thermoform ürünler, Enjeksiyon ürünler, Preform, Alüminyum kapaklar, Alüminyum kaplar, Viyol ve Separatorler.Karton ambalajlar. Karton bardaklar

Ürün Açıklaması

Thermoform ürünler ayran, su, meyve suyu bardakları. Yoğurt, tatlı kaseleri , Sızdırmaz kaplar, et kapları, salata ve şale kapları. Enjekisyon ürünler, yoğurt kovaları, dondurma, hurma ve tatlı kapları. Preform ürünler pet şişe ve damacana, Alüminyum ayran ve yoğurt kapaklalar, Alüminyum ve streç folyolar, Alüminyum kaplar. PVC, PET, PP, PS kapaklar, Ayran, yoğurt , meyve, fidelik viyoller ve separatorler. Karton bardak ve ambalajlar.


Dosyalar