ERTÜRK MAKİNE SAN VE TİC LTD ŞTİ

Salon : 14 - Stant : 1416

KAPAT
  • Firma Hakkında

  • Erturk Makine Türkiye\\\'de dolum -paketleme makineleri imalatı konusudundaki en büyük ve en profesyönel lider firmalardan biridir. Ürünlerini 50 den fazla ülkeye ihrac ettiği gibi ülkemizdede özellikle 19 L damacana piyasasında lider konumdadır. Ertürk Makine halihazırda içe suyu dolum makine ve ekipmanları komple hatlar , hat iyileştirmeleri , Avrupa makinelerin servis ve yedek parcaları konusunda uzmandır.
  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 
image

BOSS SB Serisi

BOSS SB Serisi

BOSS SB Serisi 0,5-1,5 Lt pet şişe calkalama dolum kapatma makinesi

Ürün Açıklaması

BOSS SB Serisi 0,5-1,5 lt ölcülerindeki pet siseleri calkalar dolduru kapatır.Rotatif calısma sistemine sahiptir ve tam otomatiktir.Saatte 6000 ad kapasiteden saatte 40000 ad kapasiteye kadar ceşitli kapasitelerde mevcuttur.


Dosyalar
Ürün Videosu

image

BOSS MB SERİSİ

BOSS MB SERİSİ

BOSS MB Serisi 5/8/10 L pet şişe calkalama dolum kapatma 3in1 mnoblok

Ürün Açıklaması

BOSS MB Serisi 5/8/10 L ölcülerindeki pet şişeleri calkalar doldurur kapatır.Rotatif calısma sistemine sahiptir ve tam otomatiktir.Saatte 2000 şişe ile 6000 şişe arasında kapasitelere sahiptir.


Dosyalar
Ürün Videosu

image

BOSS BB SERİSİ

BOSS BB SERİSİ

BOSS BB Serisi 19 L pc dönüşümlü damacana dolum hattı

Ürün Açıklaması

BOSS BB Serisi 19 l pc damacana dolum hattı tamamı Ertürk Makine imalatı olup kapak sökme ,dış yıkama, ic yıkama ,dolum ,kapatma ,tarih kodlama ,emniyet bandı ve kapasiteye göre opsiyonel yükleme konveyörü veya tam otomatik robot sistemi ile komple hattır.Saatte 300 ile 3000 ad kapasiteler arası mevcuttur.


Dosyalar
Ürün Videosu

Ürün Videosu
Ürün Videosu
Ürün Videosu