TOYO MATBAA MÜREKKEPLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Salon : 9 - Stant : 901

KAPAT
  •  
  • Salon : 9 - Stant : 901

  • Keçiliköy OSB Mah. Hasan Türek Blv. No: 6 Merkez Köyü Merkez Bucağı
  • MANİSA / TÜRKİYE
  •  
  • +90 236 226 5000
  • www.toyoink.com.tr
  • Firma Hakkında

  • Türkiye’de 1968 yılından beri faaliyet gösteren TOYO Matbaa Mürekkepleri, kuruluşundan bugüne kadar Türkiye’nin mürekkep sektörüne yön veren markalarından biri olmuştur. Kalite ve inovasyona verdiği önem ile üretimini sürdüren TOYO Matbaa Mürekkepleri, Türk basınının, ambalaj ve basım sektörlerinin ihtiyaçlarına en iyi çözümü sunacak ürünleri üretmeyi kendine amaç edinmiştir. 2015 yılından itibaren TOYOINKGROUP’tan aldığı global destek ile Avrupa ve yakın coğrafyalara açılmasının dışında Türkiye genelinde 44 bayisi ve 4 şehirde satış ofisi bulunmaktadır.Türk matbaacılık sektörünün ihtiyaçlarını dikkate alarak yeni ürünler geliştiren TOYO Matbaa Mürekkepleri, matbaacılık sektörünü sürekli ileriye taşıyacak çözüm alternatifi sunmaktadır. Her tür baskı tekniği için matbaa mürekkebi ve yardımcı maddeleri üreten ve çok geniş bir ürün paletine sahip olan TOYO Matbaa Mürekkepleri, Manisa’da 2010 yılında kurduğu yeni fabrikanın yanı sıra İstanbul’da bulunan Renk Merkezi’nde üretimini gerçekleştirmektedir. TOYO Matbaa Mürekkepleri’nin hizmet verdiği sektör ve ürünler aşağıdaki gibi 6 grupta toplanıyor: 1- Gazete ve Magazin Mürekkepleri (Veb Ofset Mürekkepleri) 2- Tabaka Ofset Mürekkepleri (Sheet-Fed Mürekkepleri) 3- Serigrafi Mürekkepleri 4- Flekso ve Rotogravür Mürekkepleri (Likit Mürekkepler) 5- Metal Ambalaj Sistemleri 6-Laminasyon Tutkalları
  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 

TABAKA OFSET MÜREKKEPLERİ (SHEET - FED MÜREKKEPLERİ)

TABAKA OFSET MÜREKKEPLERİ (SHEET - FED MÜREKKEPLERİ)

Ürün Açıklaması

Sheet-Fed Ofset Mürekkepleri, basım sektöründe kitap ve dergilerin, reklam ve grafik sektöründe afiş ve ilanların, ambalaj sektöründe her türlü karton ambalajlar ile kâğıt ve folyo etiketlerin basılmasında kullanılır.


Dosyalar

LİKİT MÜREKKEPLER (FLEKSO VE ROTOGRAVÜR MÜREKKEPLERİ)

LİKİT MÜREKKEPLER (FLEKSO VE ROTOGRAVÜR MÜREKKEPLERİ)

Ürün Açıklaması

Ambalaj sanayinin ihtiyacı olan her türlü fleso ve rotogravür mürekkepleridir. Kağıt, karton, alüminyum folyo ve her türlü esnek film üzerine yapılacak baskılarada ihtiyaç duyulan özelliklerde mürekkepler, laklar ve verniklerden oluşan ürün paleti ile ambalaj sanayine çözümler sunar.


Dosyalar

METAL AMBALAJ SİSTEMLERİ

METAL AMBALAJ SİSTEMLERİ

Ürün Açıklaması

Konserve kutusundan kavanoz ve şişe kapağına, saç boyasının tüpünden yağ kutusuna kadar her türlü ambalajın koruma ve dekorasyon amaçlı kaplamasına yönelik ürünlerden oluşan ürün grupları, metal ambalaj sanayimizin ihtiyacına cevap verebilecek düzeydedir.


Dosyalar