NORMEKS AMBALAJ SAN VE TİC LTD ŞTİ

Salon : 4 - Stant : 413A

KAPAT
  •  
  • Salon : 4 - Stant : 413A

  • D.O.S.B. 5. KISIM FIRAT CAD. NO:20 A BLOK
  • KOCAELİ / TÜRKİYE
  •  
  • +90 542 895 0606
  • www.normeks.eu
  • Firma Hakkında

  • Firmamız 2009 yılında faaliyetine başlamış olup, müşterilerimize vermiş olduğumuz güven ve hizmetlerimiz ile sektördeki 7. yılımızı tamamlamış bulunmaktayız. Başlıca Faaliyet Alanlarımız; -Varillerde sabit kapaklı, çember kapaklı, çember kapaklı tapalı, sabit kapaklı 3 tapalı silindirik varil üretmekteyiz. -Bidonlarda 60 lt sabit ve çember kapaklı(tapalı-tapasız), 50 lt sabit ve çember kapaklı(tapalı-tapasız) 40 lt sabit kapaklı ve çember kapaklı(tapalı-tapasız), 35 lt sabit ve çember kapaklı (tapalı-tapasız) bidon üretmekteyiz. -Teneke kutu ve konik teneke kova gibi ihtiyaç duyulabilecek ürünlerimizde mevcuttur. Termin tarihleri ve sipariş adetleri siz değerli müşterilerimize aittir. ‘’Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir.’’ prensibiyle çalışan NORMEKS AMBALAJ sizlere bugün ve gelecekte de aynı kalitede hizmet vermeye devam edecektir. Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla arz ederiz.
  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 

216 LT SABİT KAPAKLI TAPALI VARİL

VARİL

Ürün Açıklaması

Sac DKP soğuk rulo sac Kapak 2’’ ¾’’ 2 tapalı veya isteğe bağlı olarak 3 tapalı üretilebilmektedir. Beyaz emaye kaplı veya baskılı takım (büyük-küçük) mühür zarfı olmaktadır. İç Yüzey İsteğe bağlı olarak lak kaplama veya laksız yüzey olabilmektedir. Dış Yüzey Ral kataloğunda sunulan renk seçenekleri yer almaktadır. İsteğe bağlı olarak çift renk yüzey boyama yapılabilmektedir. UN standartlarına uygun olan varillerde UN bilgileri yer almaktadır. Tek renk olmak üzere üst kapakta ve gövdede serigraf baskısı olmaktadır. Nakliye Kapalı dorse veya standart kamyonlar ile isteğe bağlı olarak karton ambalajlı,streçli veya paletli sevkiyatlar yapılmaktadır.


Dosyalar

216 LT ÇEMBER KAPAKLI VARİL

VARİL

Ürün Açıklaması

Sac DKP soğuk rulo sac Kapak Tamamen açılabilmektedir. İsteğe bağlı olarak sac veya galvaniz kapak olabilmektedir. İsteğe bağlı olarak kapak tapasız ,2’’ve ¾’’ iki tapalı ve üç tapalı olabilmektedir. Tapalı olan kapaklarda beyaz emaye kaplı veya baskılı takım (büyük-küçük) mühür zarfı olabilmektedir. İç Yüzey İsteğe bağlı olarak lak kaplama ve laksız iç yüzey olabilmektedir. Dış Yüzey Ral kataloğunda sunulan renk seçenekleri yer almaktadır. İsteğe bağlı olarak çift renk yüzey boyama yapılabilmektedir. UN standartlarına uygun olan varillerde UN bilgileri yer almaktadır. Tek renk olmak üzere üst kapakta ve gövdede serigraf baskısı olmaktadır. Nakliye Kapalı dorse veya standart kamyonlar ile isteğe bağlı olarak karton ambalajlı,streçli veya paletli sevkiyatlar yapılmaktadır.


Dosyalar

1 LT -2,5 LT KONİK VAKUMLU KUTU

VAKUMLU KUTU

Ürün Açıklaması

Sac Özel üretilmiş soğuk rulo sac Gövde Yekpare sıvama şeklinde olmaktadır. Kaynaksız gövde olduğu için sızdırmaz ve paslanmazdır. Kapak Kutunun vakum almasını sağlayacak conta ihtiva etmektedir. İç Yüzey Özel yüksek sıvamaya uygun lak kaplama vardır. Dış Yüzey Özel yüksek sıvamaya uygun lak kaplama vardır. Nakliye Kapalı dorse veya standart kamyonlar ile özel karton ambalajlı ve paletli sevkiyatlar yapılmaktadır.


Dosyalar