NETPAK AMBALAJ SAN TİC A.Ş.

Salon : 2 - Stant : 211B

KAPAT
  •  
  • Salon : 2 - Stant : 211B

  • Maltepe Mah. Cebe Ali Bey Sok. No: 12 Davutpaşa 34010
  • İSTANBUL / TÜRKİYE
  •  
  • +90 212 577 2277
  • www.netpakambalaj.com
  • Firma Hakkında

  • Netpak, Turkiye’de ambalaj sektorunun liderlerindendir ve kullandigi uretim teknolojilerinde patent ve faydali modellere sahiptir. Firmamız; çeşitli kuruluşların tanıtım faaliyetleri için Nonwoven, PP Lamineli Nonwoven ve PP Lamineli Woven çantalar üretmektedir. Yerli ham madde kullanarak yüksek kaliteli ürünler üretmek için Netpak, seri imalat sisteminde ultrasonik kaynak teknolojisinden yararlanır. Netpak; ileri teknoloji, yenilikçi ürünler, araştırma ve geliştirme projelerine yatırım yapar. Firmamız, bilim önderliğinde işbirliği ve yeniliklerle her müşterinin farklı ihtiyaçlarına özel hizmet ve en yüksek kalitede ürün sağlamaya kendini adamıştır. Teslimat tarihleri ve asgari maliyet prensibi sayesinde bilhassa Avrupa ve Kuzey Afrika pazarlarında rekabetçi avantaja sahiptir. Netpak; hijyenik, çevre dostu üretimi ile sağlık ve sosyal değerlere gösterdiği saygıdan ötürü tercih edilen bir tedarikçidir.
  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 
image

Market Poşetleri

Market Poşetleri

Market Poşetleri

Ürün Açıklaması

Ambalajın Ay Yıldızları ödüllü çevre dostu modernize file market poşeti. Nonwoven kumaşın fonksiyonel kullanım şekli market modelinde tekrar kullanıma uygun çevreci çanta. Tekrar Kullanılabilir Çevre Dostu Market Poşeti Alışverişlerde kullanılan plastik poşetlerin kullanım ömrünün dakikalarla kısıtlı olduğunu biliyor muydunuz? Oldukça fazla tüketilen, ancak çok kısa sürede kullanım dışı olan plastik poşetler kaynak kullanımından, doğaya terk edilmesinden dolayı canlı yaşamına verdiği olumsuz sonuçlara kadar ciddi çevre problemi oluşturmaktadır. Bu olumsuz sonuçlardan arındırılmak istenen plastik poşetler, geliştirilen katkı maddeleriyle doğaya terk edildiğinde, güneş, nem gibi faktörlerle toprağa kimyasal olarak karışması sağlanmakta. Bu yöntem ve kimyasallar ne kadar çevreci? Petrol türevli hammadeden üretilen plastik poşetlerin katkılarla toprağa terk edilmesi doğru mu? En azından geri dönüşüm ile tekrar kullanmak varken eklenen kimyasallarla toprağa karışan, kaynak kullanımını arttıran yöntemler ne kadar doğru? Bir hayal kurun, 70’li yıllar alışverişe giderken yanınızda filenizi yada sepetinizi alıyorsunuz. Alışverişinizi yapıp evinize geldiğinizde boşaltıp bir sonraki kullanıma kadar saklıyorsunuz. Belkide farkında olmadan uygulanan çevre dostu alışkanlıklar, tek kullanımın cazibesi ile unutuldu yerini kaynak kullanımını arttıran tüketimi tetikledi. Plastik poşet kullanımının yaygın olduğu süpermarketlerde, birden fazla kullanıma uygun, geri dönüştürülebilen, doğada mekanik parçalanabilen, insanlık başta olmak üzere doğada yaşamını sürdüren bir çok canlının neslini devam ettirebilmesi için tekrar kullanılabilir çevre dostu market tipi poşet kullanımı ile sınırlı kaynakların verimli kullanılmasını sağlayabiliriz. Modernize file olarak isimlendirilebilecek teknik tekstil kumaştan üretilen bez çantaların kullanımının yaygınlaşması tekrar tekrar kullanımı ile binlerce ton petrol türevli hammadenin kullanımı ve doğaya terk edilecek plastik miktarı azalacaktır. Ülkemizin petrol hammadesinde dışa bağımlı olduğunu düşünerek cari açığın azalması yönündeki olumlu etkilerini de unutmamak gerekli.


Dosyalar
Ürün Videosu

image

Mağaza Çantaları

Mağaza Çantaları

Mağaza Çantaları

Ürün Açıklaması

Çevre dostu taşıma çantası kullanmak isteyen perakende mağazaları için tasarlanan alternatif ürünler. Geniş hacimli körüklü kulplu ürünler, ufak ebatlı el geçme çantalara kadar ihtiyaca uygun çözümler. Mağaza satış guruplarına göre farklı ambalaj çözümleri sunan firmamız özellikle kulplu alt körüklü ürünler ile birçok firmanın ihtiyacı olan taşıma çantasına uygun maliyetli çevreci ürün sunmuştur. Ayakkabı, tekstil yada hediyelik eşya bütün perakende satışları için alternatif çevreci poşetler.


Dosyalar
Ürün Videosu

image

Baskılı Çantalar

Baskılı Çantalar

Baskılı Çantalar

Ürün Açıklaması

Baskılı / Markalı / Promosyon Çantaları Promosyon kelimesinin tam karşılığı çantalar. Reklamınızı vurgular, tekrar tekrar kullanılır, görevini tamamladığında geri dönüşüm kutuna atılırsa belki hayat eğrisine otomobil tamponu yada kirli atık su borusu olarak devam eder. Baskılı reklamlı promosyon çantalar, logonuzun görsel hafızalara ulaşmasını sağlar, kullanışlı bir üründür ve %100 geri dönüştürülebilir, çevrecidir. Katılımcı olduğunuz organizasyonda farklı bir ambalaj ürünü kullanarak ziyaretçilerin dikkatini çekebileceğinizi biliyor musunuz? Bu etkiyi değerlendirmek için kaliteli ve farklı fuar çantası modellerimizi inceleyin. Uzun yıllar katıldığımız organizasyonlar ve müşterilerimizin önerileri ile edindiğimiz deneyim ile sektörünüze ve katılacağınız fuara uygun ambalaj önerileri sunuyoruz. Katıldığınız fuarın ışıklandırmasına göre parlak yada mat kaplama önerdiğimizde şaşırmayın çünkü fuar çantanız, organizasyon başarınızın ilk adımıdır.


Dosyalar
Ürün Videosu

Ürün Videosu
Ürün Videosu
Ürün Videosu