ATHA MAKİNA METAL ÜRÜNLERİ PAZ SAN TİC A.Ş.

Salon : 14 - Stant : 1410B

KAPAT
 •  
 • Salon : 14 - Stant : 1410B

 • ULUKENT SANAYİ BÖLGESİ 10006 SOKAK NO:2 ULUKENT
 • İZMİR / TÜRKİYE
 •  
 • +90 232 375 7422
 • www.athapack.com
 • Firma Hakkında

 • ATHAPACK, Türkiye’de önde gelen dikey, yatay, doypack ve sachet paketleme makinaları, çok kefeli ve lineer teraziler, Volümetrik ve Vidalı dolum üniteleri, gıda işleme makinaları, dikey ve Z tipi elevatörler, çeşitli konveyörler ve özel projeler üretmektedir. Amacımız kapsamlı projeler, satış, üretim, tedarik, servis, montaj ve teknolojik olarak gelişmiş ve verimli paketleme makineleri ve ambalaj hatları devreye alma servislerini müşterilerimize sunmaktır.
 • Sosyal Medya

 • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 
image

Focus HD20 Doypack Paketleme Makinasi

Focus HD20 Doypack Paketleme Makinasi

Doypack Paketleme Makinasi

Ürün Açıklaması

FOCUS HD20 serisi Doypack tip ambalaj ihtiyacı için tasarlanmıştır. Standart Doypack paketlerine ek olarak, özel ek fonksiyonlar ile Zipli, askılıklı delik, emzikli veya özel şekiller de yapabilir. Daha büyük paket boyutları ve yüksek hızlar ihtiyacını karşılamak için bu serinin uzantıları da vardır. Yeni stil olan Doypack paketi, ürününüzü çekicileştirir ve paket raf ömrünü uzatır. Zip uygulaması sayesinde doypack paketler, kurutulmuş meyve, dondurulmuş gıda, meyve suları, süt ürünleri, salata, çorba, baharat, yıkama ve hijyenik deterjanlar gibi ürünler için ideal bir pakettir. Çok kefeli ve lineer terazi, volumetric ve vidalı dolum üniteleri, sıvı ve katı dolum üniteleri ile uyumlu çalışır. Makinenin farklı paket boyutlarına göre ayarlanması hızlı ve kolaydır.


Dosyalar

image

OPTIMA TS18 Karusel Paketleme Makinası

OPTIMA TS18 Karusel Paketleme Makinası

Karusel Paketleme Makinası

Ürün Açıklaması

Karusel OPTIMA TS18 paketleme makinası özel şekilli, sunumu güzel ve taşıması kolay tuğla tip paket üretmek için dizayn edilmiştir. OPTIMA TS18 modüler yapısı ile gelecekteki ambalaj gereksinimleri ile baş edebilir. Böylec; paketler pazar ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanabilir. OPTIMA TS18 geniş ürün paketleme yelpazesine sahiptir ; granül, toz, gıda veya gıda dışı. Ayrıca, kolay açılma ve yeniden kapatma (sticker) özellikli olup ,farklı paket şekilleri üretebilir. Büyük esnekliğe sahip, paket boyutları hafızada saklanabilir, böylece OPTIMA TS18 istenen paket formatına otomatik olarak kolayca geçiş yapabilir. Gerektiğinde OPTIMA TS18 normal dikey dolum paketleme makinası olarak çalıştırılabilir.


Dosyalar

image

AXION F26 DİKEY DOLUM PAKETLEME MAKİNASI

AXION F26 DİKEY DOLUM PAKETLEME MAKİNASI

DİKEY DOLUM PAKETLEME MAKİNASI

Ürün Açıklaması

Intermittent motion is a traditional and most used technology in the market today. Because of the simplicity, versatility and advanced packaging capabilities of the intermittent motion, it is the preferred option in many applications. AXION F26 Series machines by using Servo-Motion Technology reach the maximum speed that intermittent motion technology could achieve. The modular design of AXION F26 Series results in its capability to produce different bag styles and different types all on one machine. The AXION F26 Series are modular high performance, intermittent motion vertical form, fill, and seal machines for traditional and fragile products Applications. Studied to offer a unique solution for a large range of bag shapes; thanks to the modular design, it can be upgraded at any time with accessories and devices to respond to the ever changing needs of the market..


Dosyalar
Ürün Videosu