ERPAKSAM MAKİNA SAN VE TİC LTD ŞTİ

Salon : 12 - Stant : 1217B

KAPAT
  •  
  • Salon : 12 - Stant : 1217B

  • Ömerli Mahallesi, Seciye Sokağı No: 15/2 Arnavutköy/Istanbul
  • İSTANBUL / TÜRKİYE
  •  
  • +90 212 798 2622
  • www.erpaksam.com
  • Firma Hakkında

  • 1986 yılında kurulan firmamız ERPAKSAM Hadımköy İstanbul\\\' daki kendi tesislerinde ERPAK markası ile dünya standartlarına uygun, tam otomatik dolum ve paketleme makineleri imal etmektedir. Müşteri memnuniyetine birinci derecede önem veren firmamız ürün kalitesini, çeşitliliğini ve verimliliğini arttırarak ambalaj makinaları sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Paketleme makina sektöründe 25 yıllık tecrübesi ile sektörü yakından takip eden firmamız yeni geliştirdiği makina ve paketleme sistemleri ile sektörde öncülüğünü sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetine özen gösteren firmamız sektörün gereği üzerine sipariş sistemine göre imalat yapmaktadır. Kaliteli ve sağlıklı bir paketleme için en uygun ve kaliteli malzemelerle makinalarımız imal edilir. Makinalarımız; 3 veya 4 kenarı dikişli poşet, flatbag oturan poşet, 4kenarı ütülü(quadro) poşet, stick tip poşetleri rulo ambalaj malzemesinden tam otomatik olarak yapar doldurur ve kapatır. Makinalarımız granül, taneli, toz veya sıvı ürünleri hassasiyetle paketler. ERPAKSAM Kaliteden taviz vermeyen en uygun fiyat, satış öncesi ve sonrası servis, montaj ve tadilat hizmetleri ile paketleme projelerinizde size en optimum kombinasyonu sunar. Paketleme makinaları ile ilgili sorularınız veya ihtiyaçlarınız konusunda bilgi almak için telefon veya mail yoluyla bize ulaşabilirsiniz.
  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 
image

ERPAK SUB

ERPAK SUB

Tam Otomatik Oturan Poşet Dolum ve Paketleme Makinası

Ürün Açıklaması

Makina tipi: ERPAK SUB / Standup pouch / Oturan poşet Poşet şekli: Zipli Oturan poşet(DOYPAK) Dolum ünitesi: Paketlenecek ürünlere göre farklı üç tip dolum ünitesi vardır. Vidalı dolum : Paketlenecek ürünler: baharat, kahve vs gibi toz ürünler Volumetrik dolum veya Elektronik terazili dolum: kuş yemi, kuruyemiş, zeytin vs gibi taneli ürünler. Sıvı dolum Ünitesi: meyva suyu, sıvı yağ vs gibi sıvı ürünler. TEKNİK ÖZELLİKLER 1- Makinaya ambalaj malzemesi rulo olarak bağlanacak, makina hem Doypak tip poşet yapacak hem de dolum ve kapatma işlemini yapacaktır. 2- İstenirse zipli (fermuarlı) poşet mekanizması makinaya monte edilecektir. 3- Poşetin kolay açılması için makinaya çentik sistemi monte edilecektir. 4- Poşetlere soğuk baskı iz (kabartma) olarak tarih vurulacaktır. Ambalaj malzemesi: Pet+PE, PET+Alu+PE, Metalize Poşet boyutları: Poşet Genişlik: min 100mm- max 160mm Poşet yüksekliği: min.120mm- max.230mm Stand up (alt taban) genişliği: 60mm-80mm Makina hızı: takribi 35-45 adet/dakika olacaktır. Dolum hızı paketlenecek ürünün cinsine, gramaja ve kullanılacak terazi sistemine bağlı olarak değişebilir. Otomasyon: PLC Elektrik ihtiyacı: 10kW/h, 380volt 50hz.trifaze Basınçlı hava ihtiyacı: 500 lt/dakika , 5Atü Makine ana şase ebatları: uzunluk 600cm, derinlik 130cm , yükseklik 160cm (Dolum ünitesi haric). Makine ağırlığı: 1000kg Makine ana şasesi fırın boyalı normal çelik malzemeden, ürünün değdiği tüm yüzeyler paslanmaz çelik malzemeden imal edilecektir.


Dosyalar

image

ERPAK YRV

ERPAK YRV

Tam Otomatik Yatay Poşet Dolum ve Paketleme Makinası

Ürün Açıklaması

Makine tipi: ERPAK YRV Tam Otomatik Yatay Poşet Dolum ve Paketleme Makinası - Poşet Şekli : 3 veya 4 kenarı dikişli poşet - Paketlenecek Ürünler : Çorba, toz baharat, kahve, süt tozu v.b toz ürünler - Poşet Ebatları : Genişlik: min 100 mm max 130 mm, Uzunluk: min 100 mm max 160 mm - Makinanın Çalışma Hızı: 50-60 adet/dakika - Elektrik İhtiyacı: 3kW 380Volt, 50hz - Basınçlı Hava İhtiyacı : 300 lt/dakika - Makine Ebatları: uzunluk 333cm genişlik 105cm yükseklik 260cm - Makine Ağırlığı: 800 kg - Makinada kullanılacak ambalaj malzemeleri: lamineli kağıt ve alüminyum.


Dosyalar

image

ERPAK PK

ERPAK PK

Tam Otomatik Volumetrik Dikey Paketleme Makinası

Ürün Açıklaması

Makine tipi : ERPAK PK Tam Otomatik Volumetrik Dikey Paketleme Makinası - Paketlenecek Ürünler: Bakliyat, pirinç, Kuruyemiş, vs taneli ürünler. - Dolum kapasitesi : min50gr - max.1kg Makinelerin Genel Teknik özellikleri: - Makinenin ana mekanizması mekanik ve pnomatik kumandalıdır. Mekanik ve pnomatik kumandalar birlikte kullanıldığından hava sarfiyatı diğer pnomatik makinalardan daha düşük ve daha hızlı çalışma kapasitesine sahiptir. - Makinada yay, zincir, zincir dişli kullanılmadığından sessiz ve yüksek hızda çalışma sağlanmıştır. - Makinada PLC elektronik kumanda devresi kullanılmıştır. Torba boyu ayarı, fotosel kumandası, ısı, dolum zamanlaması vs gibi kumandalar PLC sisteminin dokunmatik ekranından, dokunmatik tuşlarla yapılarak çalışma kolaylığı sağlanmıştır. - Volumetrik Tartım ünitesi: Hacim ayarlıdır. Gramaj hassasiyeti doldurulacak ürünlerin parça büyüklüklerine ve homojenliğine bağlıdır. Değişik poşet genişlikleri için değişik çaplarda \"yaka-boru\" lar kullanılacaktır. Değişik gramajlar için değişik çaplarda hacim tasları kullanılacaktır. - Makinanın çektiği poşet boyutları: Genişlik: min. 65mm / max. 170mm Uzunluk: min 80mm / max 300mm - Makine ebatları: Genişlik: 130cm. Derinlik: 180cm. Yükseklik: 3 metre. - Makinanın çalışma hızı: 40-50 poşet/ dakika - Elektrik ihtiyacı: Trifaze, 5kw/h, 380 volt, 50hz - Makina ağırlığı: 900kg.


Dosyalar