DEREN AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Salon : 2 - Stant : 227C

KAPAT
  •  
  • Salon : 2 - Stant : 227C

  • ŞİFA MAHALLESİ ŞEKERPINAR CAD. NO 27
  • İSTANBUL / TÜRKİYE
  •  
  • +90 216 423 5555
  • www.deren.com.tr
  • Firma Hakkında

  • DEREN AMBALAJ, 1985 yılında Türkiye’nin gelişmekte olan kimya pazarının plastik endüstriyel ambalaj ihtiyacını karşılamak üzere kuruldu. Yıllar boyunca yapılan yatırımlarla, plastik endüstriyel ambalaj konusunda birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. Türkiye’yi uluslararası standartlarda plastik endüstriyel ambalaj ile tanıştıran DEREN AMBALAJ, sektördeki gelişmeleri sistematik olarak takip etmekte ve yaptığı yatırımlar ile son gelişmeleri müşterilerine sunmaktadır. DEREN AMBALAJ, Kimya Sanayi’nin en yoğun olduğu Gebze – Tuzla –Dilovası hattına verimli bir hizmet edebilecek şekilde, Tuzla-Şekerpınar’da konumlanmıştır. DEREN AMBALAJ, 30 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye’nin kimya ve gıda firmalarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere faaliyet göstermektedir. Ürün portföyünde aşağıdaki ürün grupları bulunmaktadır: IBC (Intermediate Bulk Container) L-ring Kapaklı Variller Çanta Bidonlar
  • Temsilcilik Bilgisi Bulunmamaktadır.

 
 
image

Schütz Ecobulk

Schütz Ecobulk

Schütz Ecobulk

Ürün Açıklaması

Kullanım ve Performans Alanın verimli kullanımı ve düşük ağırlık en üst seviye güvenlik ve kullanıcı kolaylığıyla bir araya geliyor; çok yönlü SCHÜTZ IBC sisteminin avantajları ECOBULK‘u en çok kullanılan IBC türü haline getiriyor. Endüstrinin her alanından alınan müşteri geri bildirimleri, karmaşık yük analizlerinin uygulanması ve sonuçları ile yenilikçi tasarım fikirleri bize IBC‘lerimizi nasıl daha da geliştirebileceğimizi belirlemede yardımcı olur. Dinamik ve Statik Yük Özellikle IBC‘nin tipik yük durumlarındaki direnci daha da optimize edildi. Yeni seri hiçbir olumsuz etki göstermeksizin üç saatlik titreşim deneyinden başarıyla çıkabilmekte ve istif basıncı dayanımı testinde tonlarca aşırı ağırlığa dayanabilmektedir. Bu sonuçlar yasal gerekliliklerin çok ötesindedir ve günlük kullanımda önemli güvenlik olanakları sağlar. Forklift işletimi sırasında arttırılmış darbe direnci Yeni çelik palet, en zorlu koşullarda dahi çok daha fazla direnç gösteriyor. Tamamen yeni tasarımları sayesinde yenilikçi bir derin çekme yöntemi kullanılarak üretilen köşe ve orta bloklar, forkliftin çalışması sırasında ortaya çıkan hasarlara karşı daha fazla çok yönlü koruma sağlar. Tatmin edici düşme testi sonuçları Tüm parçaların ve bunların etkileşiminin en iyi hale getirilmesinin yanı sıra, örneğin çelik ızgaranın yatay borularının 4 noktadan kaynatılması gibi yeni üretim yöntemleri yeni ECOBULK serisinin güvenliğini ve güvenilirliğini daha da artırmıştır. Yüzey temasının %30 daha fazla olması sayesinde daha fazla istif direnci ve güvenliği Yeni köşe blokları, optimize edilmiş bir geometriye ve yeni merkezleme yardımcılarına sahiptir. Bu özellik, yeni çelik ızgara üst profiliyle birlikte yüzey temasının üçte bir oranında daha fazla olmasını ve istiflenen konteynerlerin genel olarak çok daha iyi bir şekilde birbirine geçmesini sağlar.


Dosyalar

image

L-ring Varil

L-ring Varil

L-ring Varil

Ürün Açıklaması

Kullanım ve Performans L-ring® Plus variller, tehlikeli sıvı kimyasalların taşınması için geliştirilmiş en üstün güvenlikli, uluslararası standart ve normlara uygun varillerdir. Şişirme teknojisi ile tek adımda imal edilen L-ring® Plus variller, UN ve ADR şartnamelerine uygun bir şekilde GMP ve kalite kontrol süreçleri tamamlandıktan sonra müşterilerimize sunulmaktadır. Üstün boşaltım verimliliği 220 LT L-ring® Plus variller 100ml’ye kadar mükemmel boşaltılmaya göre dizayn edilmiştir 220 LT’de global standarlara uyum 220 LT L-ring® Plus variller DIN EN ISO 20848-2 standardına göre tasarlanmış ve uygulanmıştır.


Dosyalar

image

Çemberli Variller

Çemberli Variller

Çemberli Variller

Ürün Açıklaması

Ambalajda 21.yüzyıl devrimini dünya ile aynı anda yaşayın Çevre sağlığı, nakliye güvenliği ve ekonomik ambalaj için en iyi çözüm... Zayıf noktası olmadan emniyet. Avrupa standartlarında Alman MAUSER Teknolojisi ile üretim. 5 Litreden 1000 Litreye kadar mamullerinizi ekonomik ve çevreye zarar vermeyecek sekilde naklettirmek istiyorsanız DEREN\'in mamulleri en iyi çözümdür. Uluslararası standart ambalaj. (Ortak Pazar, USA, Japonya, Uzakdoğu ülkeleri) Her türlü mala karşı korozyon mukavemeti Tehlikeli maddelerin (Sülfirik Asit, Hidrojen Peroksit, Nitrik Asit, vs.gibi) nakliyesi ve depolanmasında uluslararası kurallara uygunluk (İMCO ve UN-Standartları) T.C.Gıda nizamnamesine uygunluk. (Meyve konsantresi, salamuralar, püre, su vs.) Çok adet üstüste istifleme kapasitesi, stoklama ve nakliye sırasında yüksek emniyet. Mukavemet, sızdırmazlık. Kolay temizleme imkanı. Uzun hizmet ömrü. Devamlı ve yüksek kalite standartı. Konteynere maksimum yükleme imkanı. Konulan mamülün orjinalliğini koruyan mühür kapak. Yüksek dansiteli polietilenden, tek islemde, tek parçalı olarak sisirme teknolojisiyle imal edilmistir. Standart renk koyu mavi Düzgün varil sathı her türlü markalamaya ve etiketlemeye müsaittir.


Dosyalar