HABERLER


Galeri >>

SEKTÖR HABERİ: AsiaStar’dan Türkiye’ye ödül yağmuru
Ambalajın “Oscarında” Türkiye’ye 10 Ödül!

Ambalaj dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olarak gösterilen AsiaStar yarışmasına katılan Türkiye, 3’ü ürün, 7’si öğrenci kategorisinde olmak üzere toplam 10 ödülle döndü. Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) Başkanı Zeki Sarıbekir Türkiye’nin küresel pazardaki önemine dikkat çekerek, Türkiye’nin ambalaj sektörünün küresel piyasalardaki rekabet gücünü artırdığını söyledi

Devamını Oku >>

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı
2018 Yılına Hazırlanıyor

Her yıl ambalaj sektörünün önemli firmalarını ve sektör profesyonellerini bir araya getiren Avrasya Ambalaj İstanbul Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı, 2018 yılında 31 Ekim – 3 Kasım tarihleri arasında 24. kez TÜYAP’ta gerçekleştirilecek.60 bin nitelikli ziyaretçiyi, katılımcıları ile aynı çatı altında bir araya getirmeyi hedefleyen fuar, gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları ve yatırımları için bölgenin önemli buluşma noktası olmaya devam edecek.

Devamını Oku >>

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, bu yıl rekora imza attı

Ambalaj ürünlerinden ambalaj makinelerine, gıda işleme ekipmanlarından ambalaj baskı teknolojilerine ve tamamlayıcı ambalaj ürünlerine kadar tüm ihtiyaçlara yönelik çözümleri bir araya getiren Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, bu yıl bir rekora imza atarak 108 ülkeden 59.326 sektör temsilcisini aynı çatı altında buluşturdu.

Devamını Oku >>

Ambalaj sektörünün tüm paydaşları tek çatı altında

Ambalaj ürünlerinden ambalaj makinelerine, gıda işleme ekipmanlarından ambalaj baskı teknolojilerine kadar tüm ihtiyaçlara yönelik çözümleri bir araya getiren Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, kapılarını açtı. 28 Ekim’e kadar devam edecek fuar, Türkiye ambalaj sektörünün tüm yeniliklerini bir araya getirmenin ötesinde sektörün gelişimine de önemli ölçüde katkı sağlıyor.

Devamını Oku >>