DAHA VERİMLİ BİR FUAR GEÇİRMENİZ için İPUÇLARI

Image

DAHA VERİMLİ BİR FUAR GEÇİRMENİZ İÇİN İPUÇLARI

FUARDAN ÖNCE

STAND DEKORASYONU

Görsel açıdan çekici, ürünlerinize uygun temalı bir stand oluşturarak firmanızı ve ürünlerinizi ön plana çıkartabilirsiniz.Standınızı oluştururken doğru ve iyi aydınlatma kullanmaya, standınızda sıcak renkler kullanmaya önem verebilirsiniz.

REKLAM ve SPONSORLUK

Avrasya Ambalaj Fuarı sponsorluk ve reklam fırsatlarını inceleyerek ziyaretçilerin size daha hızlı ulaşmasına, firma bilinirliğinizin artmasına katkı sağlayacak alternatiflerden birini alabilirsiniz. Sponsorluk fırsatlarının yanı sıra ön plana çıkartmak istediğiniz ürünlerinizi sergileyebileceğiniz ön plana çıkan ürün alanı ve size uygun reklam seçenekleriyle hedef müşterilerinizle daha kolay bir araya gelebilirsiniz. .
Sponsorluk fırsatları için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz: [email protected]

MYTÜYAP

Gerçek zamanlı iç mekan yönlendirme sistemi, detaylı katılımcı araması, etkinlik takvimi ve elektronik yaka kartı gibi özellikler ile benzersiz ve zahmetsiz bir fuar deneyimi için MyTüyap uygulamasını hemen indirin. Uygulama özellikleri;

 • Gerçek Zamanlı İç Mekan Yönlendirme Sistemi
 • Katılımcılar ve Ürünler
 • Fuar Hakkında Bilgi
 • Profilim ve Favorilerim
 • E-Davetiye

MyTüyap uygulamasını telefonunuza indirmek için: mytuyap.com/app

MÜŞTERİLERİN DAVET EDİLMESİ

Fuar organizatörleri hedef ziyaretçi kitlesine ulaşmak için yıl boyu pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir. Bunun yanı sıra her katılımcının da kendi misafirlerini fuara davet etmesi, firmanın prestijini artıracaktır. Katılım sözleşmesini imzalamanız akabinde fuarla ilgili çalışmalara başlamanız, bütçe planınıza gerekli kalemleri ilave etmeniz, firma bilinirliğinizi artırmanıza olumlu yansıyacaktır.

Aşağıda bulabileceğiniz ipuçlarının yanı sıra pazarlama çalışmalarında kullanmak istediğiniz farklı materyallerle ilgili olarak proje ekibiyle iletişime geçebilirsiniz: [email protected]

 • Web sitesinde yer alan katılımcı listesi size gönderilen online formların doldurulması ile oluşmaktadır. Firma bilgilerinizi zamanında girmeniz, firmanızın ürün ve hizmetlerini tam ve doğru olarak doldurmanız doğru ziyaretçinin size daha hızlı ulaşmasına yardımcı olacaktır. Ürün görsel ve videolarını da ekleyerek görünürlüğünüzü artırabilirsiniz.
 • Fuar organizatörlerinin göndereceği baskılı davetiyeleri; müşterilerinize ve bayilerinize göndererek veya katıldığınız etkinliklerde dağıtarak fuara ve standınıza davet edebilirsiniz.
 • Fuar organizatörlerinin göndereceği afişleri firmanızda ve katıldığınız etkinliklerde görünür yerlere asarak fuara katıldığınızı duyurabilirsiniz.
 • Proje ekibinin göndereceği fuar logosunu ve stand numaranız e-posta imzalarınıza ekleyerek müşterilerinize fuarda katılımcı olduğunuzu belirtebilirsiniz.
 • Firmanızın müşteri datasına toplu e-posta göndererek fuara davet edebilirsiniz.
 • Fuar sosyal medya hesaplarını takip ederek etkileşimde bulunabilir, firmanız sosyal medya hesaplarında fuar bilgilerini, online fuar davetiye linkini paylaşabilirsiniz.

Tanıtım konularında destek için Pazarlama Ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz: [email protected]

Image

FUAR SIRASINDA

 • Standınızda görevli personelin firma ve ürünleri doğru tanıması, hedef kitleniz ile doğru iletişim kurması, düzgün bir Türkçe’nin yanı sıra İngilizce ve tercihen bir dil daha konuşması Avrasya Ambalaj Fuarı gibi uluslararası bir fuarda farklı ülkelerden gelen ziyaretçilerle anlaşabilmesi,
 • Standınıza gelen ziyaretçilerin bıraktığı kartvizitlerinin iyi muhafaza edilmesi,
 • Firma, ürün / hizmetlerinizin broşür ve kataloglarının standınızda dağıtılması,
 • Ürün ve hizmetlerinizin (mümkünse) canlı demonstrasyonlarının yapılması,
 • Standınızda ya da fuar alanında kiralanabilir toplantı salonlarında düzenleyeceğiniz etkinlik ve toplantılar

ziyaretçiler için çok önemli olmakla birlikte, standınıza ve firmanıza duyulacak ilgiyi artıracaktır.

Image

FUARDAN SONRA

 • Satın alacağınız sponsorluk paketleri ile müşterilerinizle iletişimi devam ettirmeyi unutmayın.

Her türlü sorunuzda Avrasya Ambalaj Fuarı Proje Ekibi size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır:[email protected]

Başarılı ve verimli bir fuar dönemi geçirmenizi dileriz.