BASIN BÜLTENLERİ

DIŞ TİCARET FAZLASI VEREN AMBALAJ SEKTÖRÜNÜN BÜYÜK BULUŞMASI AVRASYA AMBALAJ İSTANBUL FUARI KAPILARINI AÇTI

8 bini yurt dışından, 100’ün üzerinde ülkeden 60 bin sektör profesyonelinin, 44 ülkeden 1.218 katılımcı firma ve firma temsilciliği ile tek çatı altında buluşacağı, Avrasya bölgesinin her sene düzenlenen en büyük ambalaj endüstrisi fuarı Avrasya Ambalaj İstanbul 2018 kapılarını 24’üncü kez açtı.

Devamını Oku >>

Avrasya Ambalaj İstanbul 2018 Fuarı’nda Rekor Yabancı Ziyaretçi

Her yıl ambalaj sektörünün önemli markalarını ve sektör profesyonellerini bir araya getirmeye devam eden, gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları için bölgenin önemli buluşma noktası Avrasya Ambalaj İstanbul Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı, 31 Ekim – 3 Kasım tarihleri arasında 24’üncü kez TÜYAP İstanbul’da gerçekleştirildi. Fuarda, 115 ülkeden 8.101’i yurt dışından, 58.518 sektör profesyoneli 4 gün boyunca; Türkiye’den Belçika’ya, Çin’den Fransa’ya, Almanya’dan İtalya’ya, Katar’dan Hollanda’ya 44 ülkeden katılımcı firma ve firma temsilciliği ile buluşma imkanı buldu.

Devamını Oku >>

Yeni İhracat Pazarlarına Ulaşmak için En Doğru Platform: Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı

31 Ekim – 3 Kasım 2018 tarihleri arasında ambalaj ürünlerinden ambalaj makinelerine, gıda işleme ekipmanlarından ambalaj baskı teknolojilerine kadar tüm ihtiyaçlara yönelik çözümlerin bir arada sergileneceği Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, bu yıl 24. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Devamını Oku >>

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı 2018 Yılına Hazırlanıyor

Her yıl ambalaj sektörünün önemli firmalarını ve sektör profesyonellerini bir araya getiren Avrasya Ambalaj İstanbul Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı, 2018 yılında 31 Ekim – 3 Kasım tarihleri arasında 24. kez TÜYAP’ta gerçekleştirilecek.60 bin nitelikli ziyaretçiyi, katılımcıları ile aynı çatı altında bir araya getirmeyi hedefleyen fuar, gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları ve yatırımları için bölgenin önemli buluşma noktası olmaya devam edecek.

Devamını Oku >>

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, bu yıl rekora imza attı 108 ülkeden 59.326 ziyaretçi 2016’ya göre yüzde 7 büyüme

Ambalaj ürünlerinden ambalaj makinelerine, gıda işleme ekipmanlarından ambalaj baskı teknolojilerine ve tamamlayıcı ambalaj ürünlerine kadar tüm ihtiyaçlara yönelik çözümleri bir araya getiren Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, bu yıl bir rekora imza atarak 108 ülkeden 59.326 sektör temsilcisini aynı çatı altında buluşturdu. REED TÜYAP ve Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) işbirliğiyle düzenlen fuar; özel bölümlerinin yanı sıra Türkiye ambalaj sektörünün tüm yeniliklerini bir araya getirerek katılımcı ve ziyaretçilerden tam not aldı.

Devamını Oku >>

Ambalaj sektörünün tüm paydaşları tek çatı altında

Ambalaj ürünlerinden ambalaj makinelerine, gıda işleme ekipmanlarından ambalaj baskı teknolojilerine kadar tüm ihtiyaçlara yönelik çözümleri bir araya getiren Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, kapılarını açtı. 28 Ekim’e kadar devam edecek fuar, Türkiye ambalaj sektörünün tüm yeniliklerini bir araya getirmenin ötesinde sektörün gelişimine de önemli ölçüde katkı sağlıyor.

Devamını Oku >>

Ambalaj tasarımın kadar güçlüsün!

Ambalajın işlevi; her türlü evsel ve endüstriyel ürün için imalatçıdan müşteriye kadar uzanan yolda çok yönlü koruma olarak tanımlansa da, günümüzün gelişen şartlarında durum aynı değil. Yapılan araştırmalara göre ambalaj tasarımının satın almaya yönelik etkisinin yüzde 70 olduğu ve ambalajı nedeniyle ürünü bir defa eline alan tüketicinin satın almaya çok daha meyilli olduğu düşünüldüğünde; ambalaj tasarımı pazarlamanın önemli kriterleri arasına giriyor. İşte bu farkındalıkla ‘ambalajın’ tüm detaylarının sergileneceği Avrasya Ambalaj Fuarı, 1.150 katılımcısının yanı sıra ambalaj tasarımcılarına da özel bir alan ayırarak, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 25-28 Ekim 2017 tarihleri arasında kapılarını sektör profesyonellerine açmak için gün sayıyor.

Devamını Oku >>

Ambalaj baskı teknolojilerinin tüm bileşenleri Avrasya Ambalaj Fuarı Özel Bölümü Printpack’te buluşuyor

Günümüzde Baskı Sektörü, ambalaj baskı teknolojilerinin hızlı büyümesiyle yoluna daha güçlü devam ediyor. Bu büyüme sayesinde dünya basım pazarında 2008’de yüzde 24,5 paya sahip olan Ambalaj ve Etiket Baskıları, 2018 yılsonunda bu oranı yüzde 35’e çıkartarak 343 milyar dolarlık ciro elde etmeyi hedefliyor.

Devamını Oku >>

Sektör temsilcilerine özel çözüm arayışları ve yatırım fırsatları
Avrasya Ambalaj Fuarı’nda

25-28 Ekim 2017 tarihleri arasında ambalaj ürünlerinden ambalaj makinelerine, gıda işleme ekipmanlarından ambalaj baskı teknolojilerine kadar tüm ihtiyaçlara yönelik çözümlerin bir arada sergileneceği Avrasya Ambalaj Fuarı, bu yıl 23. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – İstanbul’da gerçekleşecek olan fuar; 40 ülkeden 1.150 katılımcı ve 95 ülkeden 58.000 ziyaretçiye ev sahipliği yapacak.

Devamını Oku >>

Moskova’da önemli buluşma
Tüyap Avrasya Ambalaj Fuarı’na Rusya’da Yoğun İlgi

Avrasya Ambalaj Fuarı ekibi, fuarın yurt dışı pazarlama faaliyetleri kapsamında Haziran ayında Rusya’da hazır bulundu. Hem Rusya’dan hem de yakın coğrafyadan gelen sektör temsilcilerinin yoğun ilgisi ile 22-25 Ekim’de TÜYAP’ta gerçekleşecek fuar için önemli tanıtım çalışmalarına devam etti.

Devamını Oku >>

Avrasya Ambalaj Fuarı 2017, yüzde 90 doluluk oranına ulaştı.
Yerinizi ayırtmayı unutmayın!

Her yıl ambalaj sektörünün önemli markalarını ve sektör profesyonellerini bir araya getiren Avrasya Ambalaj Fuarı 2017 için geri sayım tüm hızıyla devam ediyor.

Devamını Oku >>