BASIN BÜLTENLERİ

Avrasya Ambalaj Fuarı 2018

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, bu yıl rekora imza attı 108 ülkeden 59.326 ziyaretçi 2016’ya göre yüzde 7 büyüme

Ambalaj ürünlerinden ambalaj makinelerine, gıda işleme ekipmanlarından ambalaj baskı teknolojilerine ve tamamlayıcı ambalaj ürünlerine kadar tüm ihtiyaçlara yönelik çözümleri bir araya getiren Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, bu yıl bir rekora imza atarak 108 ülkeden 59.326 sektör temsilcisini aynı çatı altında buluşturdu. REED TÜYAP ve Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) işbirliğiyle düzenlen fuar; özel bölümlerinin yanı sıra Türkiye ambalaj sektörünün tüm yeniliklerini bir araya getirerek katılımcı ve ziyaretçilerden tam not aldı.

Devamını Oku >>

Ambalaj sektörünün tüm paydaşları tek çatı altında

Ambalaj ürünlerinden ambalaj makinelerine, gıda işleme ekipmanlarından ambalaj baskı teknolojilerine kadar tüm ihtiyaçlara yönelik çözümleri bir araya getiren Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, kapılarını açtı. 28 Ekim’e kadar devam edecek fuar, Türkiye ambalaj sektörünün tüm yeniliklerini bir araya getirmenin ötesinde sektörün gelişimine de önemli ölçüde katkı sağlıyor.

Devamını Oku >>

Ambalaj tasarımın kadar güçlüsün!

Ambalajın işlevi; her türlü evsel ve endüstriyel ürün için imalatçıdan müşteriye kadar uzanan yolda çok yönlü koruma olarak tanımlansa da, günümüzün gelişen şartlarında durum aynı değil. Yapılan araştırmalara göre ambalaj tasarımının satın almaya yönelik etkisinin yüzde 70 olduğu ve ambalajı nedeniyle ürünü bir defa eline alan tüketicinin satın almaya çok daha meyilli olduğu düşünüldüğünde; ambalaj tasarımı pazarlamanın önemli kriterleri arasına giriyor. İşte bu farkındalıkla ‘ambalajın’ tüm detaylarının sergileneceği Avrasya Ambalaj Fuarı, 1.150 katılımcısının yanı sıra ambalaj tasarımcılarına da özel bir alan ayırarak, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 25-28 Ekim 2017 tarihleri arasında kapılarını sektör profesyonellerine açmak için gün sayıyor.

Devamını Oku >>

Ambalaj baskı teknolojilerinin tüm bileşenleri Avrasya Ambalaj Fuarı Özel Bölümü Printpack’te buluşuyor

Günümüzde Baskı Sektörü, ambalaj baskı teknolojilerinin hızlı büyümesiyle yoluna daha güçlü devam ediyor. Bu büyüme sayesinde dünya basım pazarında 2008’de yüzde 24,5 paya sahip olan Ambalaj ve Etiket Baskıları, 2018 yılsonunda bu oranı yüzde 35’e çıkartarak 343 milyar dolarlık ciro elde etmeyi hedefliyor.

Devamını Oku >>

Sektör temsilcilerine özel çözüm arayışları ve yatırım fırsatları
Avrasya Ambalaj Fuarı’nda

25-28 Ekim 2017 tarihleri arasında ambalaj ürünlerinden ambalaj makinelerine, gıda işleme ekipmanlarından ambalaj baskı teknolojilerine kadar tüm ihtiyaçlara yönelik çözümlerin bir arada sergileneceği Avrasya Ambalaj Fuarı, bu yıl 23. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – İstanbul’da gerçekleşecek olan fuar; 40 ülkeden 1.150 katılımcı ve 95 ülkeden 58.000 ziyaretçiye ev sahipliği yapacak.

Devamını Oku >>

Moskova’da önemli buluşma
Tüyap Avrasya Ambalaj Fuarı’na Rusya’da Yoğun İlgi

Avrasya Ambalaj Fuarı ekibi, fuarın yurt dışı pazarlama faaliyetleri kapsamında Haziran ayında Rusya’da hazır bulundu. Hem Rusya’dan hem de yakın coğrafyadan gelen sektör temsilcilerinin yoğun ilgisi ile 22-25 Ekim’de TÜYAP’ta gerçekleşecek fuar için önemli tanıtım çalışmalarına devam etti.

Devamını Oku >>

Avrasya Ambalaj Fuarı 2017, yüzde 90 doluluk oranına ulaştı.
Yerinizi ayırtmayı unutmayın!

Her yıl ambalaj sektörünün önemli markalarını ve sektör profesyonellerini bir araya getiren Avrasya Ambalaj Fuarı 2017 için geri sayım tüm hızıyla devam ediyor.

Devamını Oku >>

2016 Avrasya Ambalaj Fuarı 55 binin üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yaptı

İstanbul, 8 Kasım 2016- Gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları ve yatırımları için bölgesinin en çok tercih edilen ticari buluşma noktası 22. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı, 2-5 Kasım tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Devamını Oku >>

Avrasya Ambalaj Fuarı,
2017 için hazırlıklarına devam ediyor

Avrasya Ambalaj Fuarı,
2017 için hazırlıklarına devam ediyor Ambalaj ürünlerinden ambalaj makinelerine, gıda işleme ekipmanlarından ambalaj baskı teknolojilerine kadar bu alandaki tüm ihtiyaçlara yönelik çözümlerin bir arada sergileneceği Avrasya Ambalaj Fuarı, bu yıl 23. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. 25-28 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuar; 40 ülkeden 1150 katılımcı ve 95 ülkeden 58.000 ziyaretçiye ev sahipliği yapacak.

Devamını Oku >>

REED TÜYAP Fuarcılık, rakamları katlamaya devam ediyor

Bu yıl gerçekleştirilen fuarlarda, rekor katılımcı ve ziyaretçi sayısına ulaştıklarını belirten REED TÜYAP Fuarcılık Genel Müdürü Ali Muharremoğlu, Avrasya Ambalaj, Food-Tech Eurasia, Ağaç İşleme Makinesi ve Intermob fuarlarına gösterilen ilginin çok umut verici olduğunu vurguladı.

Devamını Oku >>