İLETİŞİM

Avrasya Ambalaj Fuarı 2018
Tüyap İstanbul :
Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Cumhuriyet Mahallesi Eski Hadımköy Yolu Caddesi
9/1, 34500 Büyükçekmece - İSTANBUL
Telefon : +90 (212) 867 11 00
Faks :+90(212) 886 67 37
E-Posta : team@packagingfair.com

MERKEZ OFİS – İSTANBUL

team@packagingfair.com

YURTİÇİ OFİSLER

Şehir Adres Telefon Eposta
Tüyap Adana Kurttepe Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No: 242 Çukurova – Adana 90 (322) 256 90 90 tuyapadana@tuyap.com.tr
Tüyap Ankara Cinnah Cad. 63/5 06680 Çankaya Ankara 90 (312) 440 89 92 - 440 89 47 tuyapankara@tuyap.com.tr
Tüyap Bursa Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi 4. Km Buttim Yanı Yalova Yolu 16250 Bursa 90 (224) 211 50 81 tuyapbursa@tuyap.com.tr
Tüyap Diyarbakır Üçkuyular Mevkii Ergani Karayolu 10. Km Diyarbakır 90 (412) 339 01 02 tuyapdiyarbakir@tuyap.com.tr
Tüyap Eskişehir Hoşnudiye Mahallesi 732. Sokak No: 14 / 104 Tepebaşı – Eskişehir 0(530) 641 35 61 tuyapeskisehir@tuyap.com.tr
Tüyap Gaziantep İncilipınar Mah. Kıbrıs Cad. Sever İş Merkezi K: 1 No: 105 Gaziantep 90 (342) 232 34 00 tuyapgaziantep@tuyap.com.tr
Tüyap İzmir Kazım Dirik Mahallesi 372/10 Sokak No:97 Bornova/ İzmir 90 (232) 464 92 01 tuyapizmir@tuyap.com.tr
Tüyap Kayseri Serçeönü Mah. Ahmet Paşa Cad. Uğur Plaza Kat: 4 No: 31 Kayseri 90 (352) 222 86 99 tuyapkayseri@tuyap.com.tr
Tüyap Konya Aksaray Yolu 1. Km Konya 90 (332) 346 29 30 tuyapkonya@tuyap.com.tr
Tüyap Samsun Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı Tekkeköy Kavşağı Yaşar Doğu Spor Salonu Yanı Tekkeköy – Samsun 90 (362) 435 88 55 tuyapsamsun@tuyap.com.tr
Tüyap Trabzon Cumhuriyet Mah. Yavuz Selim Bulvarı No: 183 Trabzon 90 (462) 400 00 61 tuyaptrabzon@tuyap.com.tr

YURTDIŞI OFİSLER

Bölge Adres Telefon Eposta
Tüyap Sofya Nikolai Kondev
1463 Sofia, ul.”Buzludja” No: 40-42 Sofya – Bulgaristan
+359 2 951 6827 tuyapsofia@tuyap.com.tr
Tüyap Tiflis Samir Gasanov
37. Chavhavadze Ave. Tblisi, Georgia
+995 322 251781 tuyapgeorgia@tuyap.com.tr
Tüyap Tahran Mehdi Jahani
Meydane Vanak, Borje Asemane Vanak, Vahede 805 Tahran / İran
+98 21 881 910 17-18-19 tuyaptehran@tuyap.com.tr
Tüyap Kahire 8 Street Abu Bakr Alsedeek -Off Mohi- Din Abou El Ezz-Dokki - Cairo / Egypt +20 2 333 69 717 tuyapcairo@tuyap.com.tr
Tüyap Moskova Mikhail Victorovich Porkhomovski
117449 Russia, Moscow, ul. Karyer 2A, str.1, off.308.
+7 495 775 3145 tuyapmoscow@tuyap.com.tr
Tüyap Üsküp Erdoğan Dzeladin
Majakovski 3/7 1000, Skopje – Macedonia
+389 2 322 04 69 tuyapskopje@tuyap.com.tr

ULUSLARARASI SATIŞ ACENTELERİ

Ülke Yetkili Telefon Eposta
Almanya, Avusturya, İsviçre Nico Kötter +49 (0) 211 55628-542 nico.koetter@reedexpo.de
Fransa Bryan Piscou +331 (79) 71 93 16 bpiscou@reed-export.fr
İtalya Elisa Benassi +39 0243517089 elisa.benassi@reedexpo.it
Hindistan Shreeya Raute +91 22 67716610 shreeya.raute@reedexpo.co.uk
Singapur, Malezya Theresa Len +65 6780 4592 theresa.len@ReedExpo.com.sg
Yunanistan Rita Horvath 4420 8910 7129 rita.horvath@reedexpo.co.uk
Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri Antony Kucuk 4420 8910 7064 Antony.Kucuk@reedexpo.co.uk
Tayvan Donna Chang +886-2-2598-2630 Dahili. 102 donna_chang@wesexpo.com
Kore Yeon-Kyong Koo 8225557153 koo@kfairs.com
Kore YK Shin 8225557153 ykshin@kfairs.com
Çin Maggie Wang 86-10-5933 9298 maggie.wang@reedexpo.com.cn
Çin Shirley Yan 86-10-59339164 shirley.yan@reedexpo.com.cn